DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 21 produktów.

Wspólne

Produkty na stronie

 • Pęseta metalowa

  Wykonana ze stali nierdzewnej.

  6,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa plastikowa z 3 powiększeniami

  Lupa o 3 powiększeniach: 2x, 6x i 8x. Bardzo lekka, wykonana z trwałego plastiku. Długość lupy: 10 cm (górna soczewka ma ? 25 mm.

  6,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa 2,5x/5x, 50 mm, podświetlana

  Lupa podświetlana, zasilana 2 bateriami AAA (nie dołączane). Lupa główna ma średnicę 50 mm i powiększa 2,5x, a wbudowana w nią mała soczewka powiększa 5x.

  12,80 zł
  Do zamówienia
 • Pakiet do badania zawartości azotanów w wodzie i glebie

  Pakiet przeznaczony do oznaczania zawartości (koncentracji) azotanów wi wodzie i glebie (metodą kolorymetryczną). Pakiet umożliwia wykonanie 200 testów (100*woda+100*gleba).

  625,00 zł
  Do zamówienia
 • Walizka Eko-Badacza Ecolabbox

  Fascynujący zestaw narzędzi badawczych umieszczonych w specjalnej walizce wielokrotnego użytku. Zestaw umożliwia:- badanie wody, w tym określanie (reagenty) poziomu fosforanów (PO4), azotanów (NO3), azotynów (NO2), amonu (NH4), pH oraz twardości wody, a także badanie osadów i obserwacje wielu innych czynników związanych z wodą.- badanie gleby, w tym składu i składników gleby (testy reagentami na zawartość fosforanów, azotanów, amonu oraz... Czytaj więcej...

  661,00 zł
  Do zamówienia
 • Termometr do pomiarów temperatury cieczy i ciał stałych

  Bardzo dokładny termometr elektroniczny z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem i 1-metrowym przewodem. Dokonuje pomiarów (0,0) w cieczach i ciałach stałych (także zamarzniętych), a więc także w wodzie i glebie. Zakres pomiarów: -50...150 oC. Dokładność: 0,3.

  228,00 zł
  Do zamówienia
 • Paski wskaźnikowe do oznaczania zawartości olejów w wodzie/glebie

  Opakowanie 100 pasków wysokiej jakości niemieckiego koncernu chemicznego Macherey-Nagel do wykazywania zawartości olejów w wodzie/glebie oraz wykazywania obecności węglowodorów w wodzie (metodą kolorymetryczną – wg skali barwnej). Paski zmieniają barwę w kontakcie z węglowodorami, szczególnie benzyną, olejem opałowym, chłodziwami...

  159,00 zł
  Do zamówienia
 • Termometr bezrtęciowy, -10...+110 °C, szklany

  Termometr o skali -10...+110 oC, bezrtęciowy, wykonany techniką całoszklaną.

  12,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa szklana z rączką 3x/100 mm

  Szklana lupa z rączką o powiększeniu 3x. Duża średnica soczewki: 100 mm.

  11,00 zł
  Do zamówienia
 • Termometr-czerpak głębinowy

  Profesjonalny termometr zanurzeniowy w mosiężnej obudowie w kształcie wydłużonego walca z pionowym wycięciem do odczytu pomiaru temperatury na skali termometru i poboru próbki wody. Przyrząd służy do określania temperatury wody na określonej głębokości i jednocześnie służy jako czerpacz wody głębinowy. Z określonej głębokości pobierana jest próbka wody (50 ml) i mierzona jej temperatura na termometrze. Próbka wody nie jest pobierana podczas... Czytaj więcej...

  430,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa 2,5x, podświetlana LED 75 mm

  Lupa o średnicy 75 mm oraz praktycznym powiekszeniu 2,5x oraz 5x z dużą, ergonomiczną rączką. Posiada wbudowane światło LED, zasilane 3 bateriami AAA (baterie niedołączone do zestawu). Ze względu na obłe kształty i wielkość polecana dla młodych badaczy przyrody.

  19,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa plastikowa dwustronna, 3x/30 mm, 6x /13 mm

  Lekka, poręczna lupa powiększająca. Jest dwustronna umożliwiając wybór wielkości lupy i jej powiększenia – z jednej strony znajduje się lupa powiększająca 3x o średnicy 30 mm; z drugiej strony jest to lupa o powiększeniu 6 x i średnicy 13 mm. Całość wykonana z tworzywa sztucznego; długość: 7,5 cm.

  2,90 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią