DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Zestawy ciekawych i niezbędnych przyrządów do zbierania i poławiania okazów. Prasy do roślin dzięki, którym można stworzyć własny oryginalny zielnik. Dzięki naszym zestawom uczeń opisuje przystosowania budowy zewnętrznej i czynności życiowych organizmów do środowiska życia.

Jest 60 produktów.

Zbieranie i poławianie okazów

Produkty na stronie

 • SZKOLNE POMOCE DYDAKTYCZNE EKOLOGIA: EDUKACJA i BADANIA DZIECI i RODZICE, PASJONACI
  Obniżka!

  Pudełko z 2 lupami i miarką, do obserwacji okazów

  Przezroczysty pojemnik w kształcie walca, w którego pokrywkę (zdejmowana) wbudowane są 2 lupy (jedna uchylna na zawiasie), dając powiększenie 2x lub 4x. W pokrywce znajdują się otwory wentylacyjne. Na dnie pudełka wtopiono siatkę do szacowania i porównywania wielkości okazów. Wymiary: wysokość 6,5 cm, średnica 6,5 cm. Bezpieczne, wygodne i humanitarne.

  9,90 zł
  Do zamówienia
 • Pudełko z lupą i miarką – 6 szt. w pojemniku, do obserwacji okazów

  Pudełka z przezroczystego plastiku, w pokrywkę każdego wbudowana jest lupa. W dna pudełek wtopione są siatki do szacowania wielkości okazów. Wymiary pojemnika: 17x12 cm.

  37,00 zł
  Do zamówienia
 • Łopatka do gleby

  Łopatka do pobierania prób glebowych, metalowa, ostro zakończona, z drewnianą rączką. Estetyczna. Długość: całej łopatki – ok. 26 cm, samego ostrza – ok. 13 cm.

  6,10 zł
  Do zamówienia
 • Prasa do roślin zielnych (B: pełna)

  Prasa do roślin zielnych wykonana z pełnych płyt drewnianych, dodatkowo dokręcanych śrubami zapewniających odpowiedni, regulowany nacisk na okazy roślinne umieszczane wewnątrz. Podstawowy wymiar: ok. 45 x 30 cm.

  130,00 zł
  Do zamówienia
 • Prasa do roślin zielnych (A: kratownica)

  Prasa do roślin zielnych wykonana z lekkich kratownic drewnianych ściąganych pasami. Doskonała do przynoszenia z terenu okazów botanicznych. Sprzedawana bez arkuszy papieru. Podstawowy wymiar: ok. 45 x 30 cm.

  210,00 zł
  Do zamówienia
 • Sieć workowa z drążkiem aluminiowym

  Ekonomiczna sieć workowa, na obręczy o śr. 240 mm do poławiania drobnych organizmów wodnych (owady,...) w części powierzchniowej wód, zamocowana na aluminiowym drążku teleskopowym długości 46..78 cm, odłączanym.

  45,00 zł
  Do zamówienia
 • Siatka na motyle dla dzieci

  Prosta, w zabawnym kształcie motyla, siatka zaprojektowana dla dzieci, aby odkrywanie przyrody było też zabawą...

  29,90 zł
  Do zamówienia
 • Lustra płaskie, bezpieczne, kpl. 10 szt.

  10 szt. bezpiecznych (bez szkła) luster, każde o wymiarach 10x15 cm. Przydatne do ćwiczeń z zakresu symetrii.

  32,00 zł
  Do zamówienia
 • Kolorowe filtry-łopatki

  6 kolorowych filtrów (2 x 3 kolory) w kształcie trwałych łopatek wykonanych z tworzywa sztucznego (sztywnych i transparentnych) umożliwia mieszanie barw.

  12,00 zł
  Do zamówienia
 • Zlewka-czerpak z zaciskiem

  Zlewka polietylenowa (poj. 1000 ml) pełniąca rolę czerpaka z zaciskiem oi regulowanym kącie. Do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) –i kupowanym oddzielnie.

  221,00 zł
  Do zamówienia
 • Zacisk uniwersalny

  Do zaciskania na pojemnikach szklanych i polietylenowych (do pobierania próbek) o Î otworu 10-80 mm i obj. do 1000 ml. Zacisk ma ustawiany, zmienny kąt (od zera do tysiąca osiemset). Zapewnia swobodę w dobieraniu pojemników do pobierania próbek. Cena bez drążka teleskopowego (A lub B)!

  242,00 zł
  Do zamówienia
 • Sito druciane

  Szczególnie mocny i odporny rodzaj sieci. Wzmocnione brzegi umożliwiają także łapanie drobnej fauny bezpośrednio z gleby dna w obszarze brzegowym zbiorników wodnych. Mocna, a zarazem prosta konstrukcja zapobiega wyginaniu. Sito o śr. 200 mm, wielkość oczka sita: 1,5 mm. Sito przystosowane do mocowania na drążku teleskopowym – kupowanym oddzielnie (A lub B).

  288,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią