DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 8 produktów.

Tory przeszkód / Miejsca zabaw

 • Kamienie rzeczne – 6 różnych

  Pomoc wspomaga ćwiczenie równowagi oraz koordynacji ruchowej i sprawności motorycznej. Zabawa polega na przeskakiwaniu z kamienia na kamień, tak, aby nie dotknąć stopą podłogi. Dzieci oceniają odległość, koordynują ruchy przy przeskakiwaniu oraz ćwiczą zachowanie równowagi. Kamienie mają trójkątny kształt i różną stromość z każdej strony – umożliwia to układanie ich w różny sposób, m.in. poprzez ich obracanie i przesuwanie tworząc ścieżki o... Czytaj więcej...

  187,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw: Kot – tunel

  Duży zestaw wykonany z elementów piankowych pokrytych trwałą tkaniną. Po połączeniu ze sobą wygodnymi rzepami tworzą tunel z twarzą kota. Służy do grupowych i indywidualnych zabaw, a swoją wielobarwnością zachęca do aktywności ruchowej. Całkowity wymiar zestawu: 80 x 90 x 180 cm.

  1 191,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw kształtek: Grześ

  Zestaw kształtek Grześ zawiera 8 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw spakowany (w pokrowcu) ma wymiary: 91x93x121 cm.

  1 360,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw kształtek: Kostka Geometryczna

  Zestaw kształtek Kostka Geometryczna zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Specyfiką zestawu jest nauka dobierania brył i ich dopasowanie do otworów w ściankach kostki. Zestaw zapakowany (w pokrowcu) ma wymiary: 60 x 100 x 120 cm. Czytaj więcej...

  1 193,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw kształtek: Irek

  Zestaw kształtek Irek zawiera 11 wielokolorowych, miękkich brył-klocków o różnych kształtach, wykonanych z pianki i obszytych skajem. Zestaw przeznaczony jest do indywidualnych i grupowych zabaw edukacyjno-ruchowych, dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zestaw zapakowany (w dwóch pokrowcach) ma wymiary: (I) 92x120x122 cm / (II) 61x82x91 cm.

  2 190,00 zł
  Do zamówienia
 • Dysk korekcyjny – Hocker

  Dysk firmy TOGU® wypełniony powietrzem wykorzystywany jest w ćwiczeniach sensomotorycznych oraz w korekcji wad postawy. Służy również do wspaniałej zabawy lub siedzenia. Posiada zaworek do regulacji ilości powietrza. Wymiary/waga dysku: 36 x 28 (H) cm / 2,5 kg. Dostępne kolory: niebieski, czerwony.

  141,00 zł
  Do zamówienia
 • Wielokształt terapeutyczny Octositz

  Wielokształt terapeutyczny wypełniony powietrzem używany w ćwiczeniach równoważnych, koordynacyjnych i stabilizacyjnych. Wykonane z wysokojakościowego Rutonu®. Posiadają zaworek do regulacji ilości powietrza – większa zawartość powietrza ułatwia wykonanie ćwiczeń równoważnych. Wysokość 42 cm. Różne kolory. Sprzedawane pojedyncze.

  198,00 zł
  Do zamówienia
 • Rzeczne wyspy z mostami

  Zestaw 25 wspaniale kolorowych elementów, które można łączyć w różny sposób budując różne tory stymulujące u dzieci rozwijanie równowagi i aktywności motorycznej. Wszystkie elementy wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego i mają gumowane antypoślizgowe brzegi. W skład zestawu wchodzą: 21 odcinków rzeki + 2 wyspy + 2 mosty. Przykładowe wymiary: 43x43x7 cm (wyspa), 7x14x50 cm (most). Poszczególne elementy można przechowywać w pionie... Czytaj więcej...

  787,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią