DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 31 produktów.

Pozostałe

Produkty na stronie

 • Jajko równowagi

  Pomoc wspomaga u dzieci (6 lat i wiecej) ćwiczenie zmysłu równowagi oraz kształtowanie prawidłowej sylwetki, nie wspominając o rozwijaniu cierpliwści i poczucia humoru... Podstawą jajka jest miekka obręcz, która dostosowuje sie do głowy dziecka. Ćwiczenia rozpoczynamy od nałożenia obreczy z części jajka; w miare nabierania wprawy dobudowujemy jego dalsze cześci do pełnej postaci. Dla tych, którzy doszli do perfekcji, proponujemy umieszczanie... Czytaj więcej...

  131,00 zł
  Do zamówienia
 • Kapelusz klauna

  Pomoc przeznaczona szczególnie dla najmłodszych (3-6 lat) – wspomaga ćwiczenie zmysłu równowagi i koncentracji oraz kształtowanie prawidłowej sylwetki; zapewnia także świetną zabawę po zakończonej rywalizacji. Podstawą jajka jest miękką obręcz, która dostosowuje sie do głowy młodszego dziecka. Ćwiczenia rozpoczynamy od nałożenia określonej liczby obręczy, których ilość możemy zwiększać.

  69,60 zł
  Do zamówienia
 • BALANCO – zestaw II

  Pomoc przeznaczona do zabaw oraz ćwiczeń sportowych, stymuluje funkcje  psycho- i sensomotoryczne: koordynacje ruchów, szybkość reakcji, koncentracje; kształtuje także prawidłową sylwetkę. W skład zestawu wchodzi podstawa z trzema wymiennymi dyskami do ćwiczeń i gier (”gra mysz”, “zygzak”, “labirynt II”). Maks. Obciążenie: 75 kg.

  398,00 zł
  Do zamówienia
 • Letnie narty do chodzenia, 2-osobowe

  Narty zmuszają do współpracy i rozwijają podstawowe funkcje motoryczne i umiejętności koordynacyjne. Wykonane są z drewna, na spodniej części mają antypoślizgowe podkładki, które chronią też podłogi, gdy narty używane są wewnątrz budynku. Przeznaczone dla dwójki dzieci. Długość: 88 cm.

  116,00 zł
  Do zamówienia
 • Letnie narty do chodzenia, 3-osobowe

  Narty zmuszają do współpracy i rozwijają podstawowe funkcje motoryczne i umiejętności koordynacyjne. Wykonane są z drewna, na spodniej części mają antypoślizgowe podkładki, które chronią też podłogi, gdy narty używane są wewnątrz budynku. Przeznaczone dla trójki dzieci. Długość: 104 cm.

  152,00 zł
  Do zamówienia
 • Deska do balansowania i chodzenia

  Deska wykonana z zielonego, trwałego tworzywa sztucznego przeznaczona do balansowania w pozycji stojącej. Wymiary: 52x12,5x9 cm, max obciążenie 120 kg.

  105,00 zł
  Do zamówienia
 • Magiczne chustki – duże ( 4 szt.)

  Chusty (4 szt.) wykonane są z lekkiego nylonu w czterech przyjaznych  barwach: żółtej, czerwonej, niebieskiej i zielonej. Mogą służyć do wielu zabaw i przedstawień. Wymiary każdej chusty: 138x138 cm.

  88,00 zł
  Do zamówienia
 • Dyski sensoryczne silikonowe 5+5

  Zestaw składa się z 10 okrągłych mat z teksturą wykonane z miękkiego elastycznego silikonu, który zapewnia przyczepność do podłoża i uniemożliwia poślizgnięcie. Każda para dysków ma swoją własny charakterystyczny wzór. Są wodoodporne i może je myć w zmywarce. Skład zestawu: - 5 dużych dysków śr. 35 cm, - 5 małych dysków 8 cm.

  191,00 zł
  Do zamówienia
 • Dyski sensoryczne 5+5 – zestaw I

  Zestaw 5 dużych i 5 małych dysków sensorycznych o różnych fakturach do doświadczania dotykiem (dłońmi i stopami) i werbalnego wyrażania tych wrażeń (dołączona przepaska na oczy). Wszystkie dyski wykonane są z przyjemnego w dotyku tworzywa w niepowtarzalnych barwach. Każdy duży dysk, który można położyć na podłodze, ma swój odpowiednik w postaci małego dysku, który można trzymać w dłoni. Dyski można także wykorzystywać do ćwiczeń pamięciowych.... Czytaj więcej...

  288,00 zł
  Do zamówienia
 • Cyfry i liczby - wyskacz i wyrzuć je!

  Pomoc dydaktyczna dla dzieci uczących się liczyć. Obejmuje zakres od jedności do tysięcy – wyboru dokonuje nauczyciel i może ten zakres rozszerzać wraz z postępami w nauce, tj. zacząć od liczenia do 30-tu i stopniowo rozszerzać zakres do 100 i dalej.Zestaw składa się ze zwijalnej maty długości 5 metrów (szczegółowy opis poniżej) oraz czterech kostek z tworzywa, każda innego koloru, każda 10-ścienna (h=34 mm), do wyrzucania: jedności (żółta),... Czytaj więcej...

  161,00 zł
  Do zamówienia
 • Magiczne chustki, kpl. 12

  Chusty (12 szt.) wykonane są z lekkiego nylonu w czterech przyjaznych  barwach: żółtej, czerwonej, niebieskiej i zielonej. Mogą służyć do wielu zabaw i przedstawień. Wymiary każdej chusty: 66x66 cm.

  68,00 zł
  Do zamówienia
 • Wielka mata podłogowa (5 m) do nauki liczenia do 30

  Pomoc dydaktyczna dla dzieci uczących się liczyć. Jest to zwijana, zmywalna mata z tworzywa o długości 5 metrów podzielona na 31 pól od zera do trzydziestu. Na każdym polu nadrukowana jest cyfra lub liczba (0…30), wyrażona także słownie (napis) i dodatkowo zobrazowana odpowiednią ilością kropek. Wszystkie cyfry i liczby oraz dziesiątki i jedności są zróżnicowane kolorystycznie, także w przypadku kropek. Po macie można chodzić licząc, można na... Czytaj więcej...

  121,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią