DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 29 produktów.

Pozostałe

Produkty na stronie

 • Jajko równowagi

  Pomoc wspomaga u dzieci (6 lat i wiecej) ćwiczenie zmysłu równowagi oraz kształtowanie prawidłowej sylwetki, nie wspominając o rozwijaniu cierpliwści i poczucia humoru... Podstawą jajka jest miekka obręcz, która dostosowuje sie do głowy dziecka. Ćwiczenia rozpoczynamy od nałożenia obreczy z części jajka; w miare nabierania wprawy dobudowujemy jego dalsze cześci do pełnej postaci. Dla tych, którzy doszli do perfekcji, proponujemy umieszczanie... Czytaj więcej...

  131,00 zł
  Do zamówienia
 • Kapelusz klauna

  Pomoc przeznaczona szczególnie dla najmłodszych (3-6 lat) – wspomaga ćwiczenie zmysłu równowagi i koncentracji oraz kształtowanie prawidłowej sylwetki; zapewnia także świetną zabawę po zakończonej rywalizacji. Podstawą jajka jest miękką obręcz, która dostosowuje sie do głowy młodszego dziecka. Ćwiczenia rozpoczynamy od nałożenia określonej liczby obręczy, których ilość możemy zwiększać.

  69,60 zł
  Do zamówienia
 • BALANCO – zestaw II

  Pomoc przeznaczona do zabaw oraz ćwiczeń sportowych, stymuluje funkcje  psycho- i sensomotoryczne: koordynacje ruchów, szybkość reakcji, koncentracje; kształtuje także prawidłową sylwetkę. W skład zestawu wchodzi podstawa z trzema wymiennymi dyskami do ćwiczeń i gier (”gra mysz”, “zygzak”, “labirynt II”). Maks. Obciążenie: 75 kg.

  398,00 zł
  Do zamówienia
 • Letnie narty do chodzenia, 2-osobowe

  Narty zmuszają do współpracy i rozwijają podstawowe funkcje motoryczne i umiejętności koordynacyjne. Wykonane są z drewna, na spodniej części mają antypoślizgowe podkładki, które chronią też podłogi, gdy narty używane są wewnątrz budynku. Przeznaczone dla dwójki dzieci. Długość: 88 cm.

  116,00 zł
  Do zamówienia
 • Letnie narty do chodzenia, 3-osobowe

  Narty zmuszają do współpracy i rozwijają podstawowe funkcje motoryczne i umiejętności koordynacyjne. Wykonane są z drewna, na spodniej części mają antypoślizgowe podkładki, które chronią też podłogi, gdy narty używane są wewnątrz budynku. Przeznaczone dla trójki dzieci. Długość: 104 cm.

  152,00 zł
  Do zamówienia
 • Deska do balansowania i chodzenia

  Deska wykonana z zielonego, trwałego tworzywa sztucznego przeznaczona do balansowania w pozycji stojącej. Wymiary: 52x12,5x9 cm, max obciążenie 120 kg.

  105,00 zł
  Do zamówienia
 • Magiczne chustki – duże ( 4 szt.)

  Chusty (4 szt.) wykonane są z lekkiego nylonu w czterech przyjaznych  barwach: żółtej, czerwonej, niebieskiej i zielonej. Mogą służyć do wielu zabaw i przedstawień. Wymiary każdej chusty: 138x138 cm.

  88,00 zł
  Do zamówienia
 • Dyski sensoryczne silikonowe 5+5

  Zestaw składa się z 10 okrągłych mat z teksturą wykonane z miękkiego elastycznego silikonu, który zapewnia przyczepność do podłoża i uniemożliwia poślizgnięcie. Każda para dysków ma swoją własny charakterystyczny wzór. Są wodoodporne i może je myć w zmywarce. Skład zestawu: - 5 dużych dysków śr. 25 cm, - 5 małych dysków 8 cm.

  191,00 zł
  Do zamówienia
 • Magiczne chustki, kpl. 12

  Chusty (12 szt.) wykonane są z lekkiego nylonu w czterech przyjaznych  barwach: żółtej, czerwonej, niebieskiej i zielonej. Mogą służyć do wielu zabaw i przedstawień. Wymiary każdej chusty: 66x66 cm.

  68,00 zł
  Do zamówienia
 • Wielka mata podłogowa (5 m) do nauki liczenia do 30

  Pomoc dydaktyczna dla dzieci uczących się liczyć. Jest to zwijana, zmywalna mata z tworzywa o długości 5 metrów podzielona na 31 pól od zera do trzydziestu. Na każdym polu nadrukowana jest cyfra lub liczba (0…30), wyrażona także słownie (napis) i dodatkowo zobrazowana odpowiednią ilością kropek. Wszystkie cyfry i liczby oraz dziesiątki i jedności są zróżnicowane kolorystycznie, także w przypadku kropek. Po macie można chodzić licząc, można na... Czytaj więcej...

  121,00 zł
  Do zamówienia
 • Stojak 5-ramienny z kółkami do rzucania

  Pięcioramienny stojak z ramionami kodowanymi kolorami i różnokolorowymi kółkami (5 szt.), którymi należy trafia na określone ramie stojaka. Gra wymaga koncentracji oraz uczy oceny odległości i precyzji ruchu. W zestawie znajdują sie specjalne podstawki, dzięki którym stojak ustawiony jest pod kątem, co zwiększa szanse początkujących i najmłodszych graczy. Kółka wykonane s1 z miękkiej gumy. Wymiary stojaka: 50 x 18 cm.

  198,00 zł
  Do zamówienia
 • Ławica rybek (5)

  Pomoc przeznaczona do ćwiczeń i zabaw indywidualnych i grupowych. Wspomaga kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, spostrzegawczości, sprawności manualnej oraz precyzji i celowości ruchu. Miękkie rybki (5 sztuk) mają metalowe kropki, które umożliwiają ich łapanie za pomocą wędek z magnetycznymi haczykami (wędki nie wchodzą w skład zestawu – sprzedawane  są oddzielnie). Ponadto w pyszczkach rybek można umieszczać przedmioty i zgadywać lub... Czytaj więcej...

  215,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią