DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Muzyka w szkole. Szeroka oferta instrumentów muzycznych do prowadzenia zajęć dla dzieci i młodzieży. Ciekawym uzupełnieniem są plansze interaktywne do prowadzenia lekcji muzyki w szkole podstawowej oraz encyklopedia zawierająca biografie najważniejszych twórców.

Jest 12 produktów.

Muzyka

 • Zestaw 10 różnych instrumentów perkusyjnych

  Instrumenty wchodzące w skład zestawu (większość drewniana) to: marakasy (para), kastaniety (para), tamburyn, trójkąt z pałeczką, drewienka-klawesy (para), guiro z pałeczką, talerze, grzechotki, janczary z rączką i 13 dzwoneczkami.

  133,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 20 różnych instrumentów perkusyjnych w walizce

  Zestaw 20 różnych instrumentów muzycznych wykonanych z drewna, metalu i skóry, do wykorzystania w przedszkolu i szkole na lekcjach muzyki i rytmiki. Instrumenty wchodzące w skład zestawu (większość drewniana) to m.in.: marakasy (para), kastaniety (para), tamburyn, trójkąt z pałeczką, drewienka-klawesy (para), guiro z pałeczką, talerze, grzechotki, janczary z rączką i dzwoneczkami. Całość zapakowana w estetyczną walizkę z kieszonkami... Czytaj więcej...

  272,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw wprowadzający do muzyki – uczniowski

  Zestaw prostych elementów, które montowane i wykorzystywane w różny sposób wprowadzają w świat dźwięków i muzyki. W skład zestawu wchodzą m.in.: pudło rezonansowe, elementy służące do zawieszania nad pudłem dzwonków oraz strun, budowy wietrznych dzwonków oraz fletni, dzwonki metalowe i plastikowe, struny gumowe, membrana do mini-bębenka, pałeczka.

  26,00 zł
  Do zamówienia
 • Bębenek drewniany

  Bębenek z drewnianą obręczą o średnicy 20 cm i naciągniętą na niej skórą.

  23,00 zł
  Do zamówienia
 • Tamburyn drewniany

  Tamburyn z 4 parami talerzyków z drewnianą obręczą i naciągniętą na niej skórą. Średnica: 15 cm.

  18,40 zł
  Do zamówienia
 • Janczary z rączką (13 dzwonków osadzonych na drewnianym uchwycie)

  Janczary z rączką dla dzieci w postaci 13 dzwonków osadzonych na drewnianym uchwycie.

  13,80 zł
  Do zamówienia
 • Marakasy drewniane (2), 15 cm

  Marakasy (para) wykonane z drewna. Długość: 15 cm.

  23,00 zł
  Do zamówienia
 • Trójkąt – instrument muzyczny

  Trójkąt metalowy (instrument muzyczny) o boku 10 cm z pałeczką.

  9,20 zł
  Do zamówienia
 • Różne czy te same? – zestaw do porównywania dźwięków

  Zestaw zawiera 6 par klocków wykonanych z drewna w formie graniastosłupów trójkątnych, każdy 6 x 5 cm. Każdy kloce i ich para wydaje dźwięk nuty muzycznej po potrząśnięciu. Każda para wydająca jednakowy dźwięk jest oznaczona innym kolorem nutki, ale tylko na jednej ściance, tak aby można było odwrócić klocek i zwiększyć stopień trudności podczas porównywania dźwięków.

  92,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Instrumenty muzyczne

  Plansza (61x86 cm, foliowana) w przejrzysty sposób pokazuję podział instrumentów muzycznych i zdjęcia najpopularniejszych. Na odwrocie znajdują się tylko zdjęcia, by dzieci same mogły nazwać instrumenty.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Serce w plecaku – Pieśni i piosenki każdego Polaka

  W książce zebrane zostały popularne pieśni związane z historią Polski oraz znane wszystkim piosenki dawne i ludowe takie jak: Rota, Mazurek 3 Maja, Prząśniczka, Dziś do Ciebie przyjść nie mogę, Życzenie, Jak dobrze nam, Hej, bystra woda i inne. Dzięki propozycjom ćwiczeń i zadań (np. plastycznych, inscenizacyjnych, tanecznych) poznawanie tych utworów może być dla dziecka zabawą. Zrozumienie tekstu ułatwią ciekawostki związane z powstaniem i... Czytaj więcej...

  25,70 zł
  Do zamówienia
 • KTO TY JESTEŚ? – Zbiór patriotycznych i ludowych...

  W książce zebrane zostały popularne piosenki legionowe, ludowe i inne powstałe w XIX i na początku XX wieku takie jak: Przybyli ułani pod okienko, O mój rozmarynie, Krakowiaczek jeden, Zielony mosteczek i inne. Dzięki barwnym ilustracjom oraz propozycjom zabaw i tańców poznawanie tych utworów może być dla dziecka dobrą zabawą. Zrozumienie tekstu ułatwią też ciekawostki związane z powstaniem i tematyką utworu. Format: B5, stron: 80.Na... Czytaj więcej...

  25,90 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią