DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Plastyka w przedszkolu i nauczaniu wczesnoszkolnym uczy dzieci kreatywnego myślenia oraz kształtuje wyobraźnię, dlatego im więcej kredek, kolorowego papieru, farb, cekinów i innych przydatnych przyborów szkolnych, tym lepiej.

Jest 25 produktów.

Plastyka

Produkty na stronie

 • Plansza ścienna: Kolory i kształty

  Plansza ścienna o wymiarach 70 x 100 cm przedstawia podstawowe kolory i ich powstawanie oraz kształty. Dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Światło i kolory

  Plansza ścienna o wymiarach 70 x 100 cm przedstawia rozszczepienie światła białego oraz mieszanie barw. Dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Stworzę sobie kolorowy świat – książka

  Książka zawiera ponad 50 wypróbowanych pomysłów-wskazówek dla dzieci dotyczących wykonania prac wykonywanych różnymi technikami plastycznymi. Format 145 x 205 mm, 184 strony.

  24,00 zł
  Do zamówienia
 • Książka: Zachęta do sztuki

  Książka dla dzieci o polskiej sztuce współczesnej. Przygotowana na przykładzie 25 dzieł polskich artystów współczesnych Henryka Stażewskiego, Jerzego Nowosielskiego, Edwarda Dwurnika, Katarzyny Kozyry, Wilhelma Sasnala i wielu innych. Pokazuje dzieciom czym jest sztuka współczesna. Format: 24 x 24 cm, 64 strony, twarda okładka.

  38,00 zł
  Do zamówienia
 • Papier, nożyczki, klej – książka

  Książeczka zawiera pomysły na kreatywne zabawy plastyczno-techniczne. Dzieci będą mogły ćwiczyć wycinanie, składanie, malowanie i modelowanie. Wszystkie projekty opisane są krok po kroku, a każdy etap opatrzony kolorową ilustracją. Format: 235 x 226 mm, 128 strony.

  26,90 zł
  Do zamówienia
 • Wycinanki na cały rok szkolny – książka

  Teczka Wycinanki przeznaczona jest dla przedszkolaków i uczniów klas 1–3 i zawiera wiele ciekawych i prostych do wykonania zabawek, dekoracji i kart, w tym ozdoby na Boże Narodzenie i Wielkanoc, życzenia dla nauczyciela, mamy, taty, babci i dziadka, maski karnawałowe, papierowy samolot, wiatrak, grzybek i wiele innych wycinanek do wykorzystania w ciągu całego roku szkolnego. Zostały one tak pomyślane, by każdy mógł je ozdobić i pokolorować... Czytaj więcej...

  23,10 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 10 kolorowych arkuszy filcu

  10 arkuszy filcu w różnych kolorach, każdy o wymiarach 20 x 30 cm, do cięcia, zszywania, klejenia i szycia, czyli tworzenia zabawek, kart, naszywanek i mnóstwa innych prac...

  14,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw cekinów, uniwersalny

  Zestaw cekinów w różnych kształtach i kolorach (serduszka, kwiatki, kółeczka itd.) do całorocznego ozdabiania prac. Paczka o wadze 40 g.

  13,50 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw cekinów na Boże Narodzenie

  Zestaw cekinów w różnych kształtach i kolorach (gwiazdki, listki, księżyce) do wykorzystania na Boże Narodzenie. Paczka o wadze 40 g.

  13,50 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw cekinów z motywami roślinnymi

  Zestaw cekinów w różnych kształtach i kolorach (kwiatuszki, listki) . Paczka o wadze 50 g.

  13,50 zł
  Do zamówienia
 • Książka D.O.M.E.K.

  Książka, z której młodzi czytelnicy dowiedzą się, jak bardzo różne mogą być ludzkie domy i jak fascynującą sztuką jest architektura. Dowcipne, kolorowe rysunki i zwięzłe, przystępne opisy prezentują 35 niezwykłych domów stworzonych przez najwybitniejszych architektów świata. Dla dzieci od lat 6. Format: 20x20 cm, 152 strony, twarda okładka.

  45,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią