DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Przyroda w nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym przy pomocy ciekawych modeli zwierząt i roślin, a także zestawów i przyrządów do obserwacji przyrodniczych, takich jak lornetki i kompasy, sprawi, że dzieci dorastające w świadomości praw natury, będą bardziej szanowały dobra i środowisko naturalne.

Jest 177 produktów.

Przyroda

Produkty na stronie

 • Biodegradacja pakiet uzupełniający do zestawu doświadczalnego (JU)

  Pakiet uzupełniający do zestawów edukacyjnych “Biodegradacja (J3)” i “Biodegradacja (J)” zawiera przede wszystkim zużywalne części zawarte w tych zestawach. SKŁAD pakietu: Pojemnik testowy przezroczysty z zatrzaskową pokrywą z 2 otworami wentylacyjnymi – 1 szt. Korki do otworów wentylacyjnych pokryw pojemników testowych – 4 szt. Ramki transparentne U-kształtne do pojemników testowych – 2 szt. Uchwyt do ramki transparentnej U-kształtnej... Czytaj więcej...

  85,00 zł
  Do zamówienia
 • Model kwiatu z zalążnią i zalążkiem

  Duży, demonstracyjny model kwiatu (wysokość modelu: 37 cm) wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Wysokość modelu: 37 cm.

  171,00 zł
  Do zamówienia
 • Eko-Gra: Chrońmy środowisko!

  Gra – w przyjemny, zabawowy sposób – zwiększa świadomość ekologiczną dzieci poprzez wskazanie konkretnych przykładów oszczędzania energii, recyklingu odpadów i zmniejszania zużycia wody. Wszystko to na zasadzie przyczynowo-skutkowej. Gra dla 2-4 graczy w wieku przedszkolnym i szkolnym.Zawartość: plansza do gry, 4 pionki, kostka do gry.

  53,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Owoce, 2-stronna

  Plansza zawiera z jednej strony zdjęcia i nazwy owoców uprawianych w Polsce na drzewach, krzewach i jako byliny, z drugiej zaś strony owoce te są niepodpisane, by dzieci same mogły je nazwać. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Warzywa 1, 2-stronna

  Na planszy Warzywa 1 znajdują się rośliny zielone. Są wśród nich te doskonale znane dziecku, jak i występujące rzadziej (np. jarmuż). Warzywa na drugiej stronie nie mają podpisów, by dziecko mogło je nazwać samodzielnie. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Warzywa 2, 2-stronna

  Na planszy Warzywa 2 znajdują się najpopularniejsze warzywa obecne w naszej kuchni. Są wśród nich papryka, pomidory i marchew oraz bardziej egzotyczne, jak patisony. Warzywa na drugiej stronie nie mają podpisów, by dziecko mogło je nazwać samodzielnie. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Po co uprawiamy?, 2-stronna

  Plansza Po co uprawiamy? Przedstawia produkty, które powstają z roślin uprawnych. Przy nazwach roślin znajdują się fotografie przedstawiające wygląd kłosa, owocu lub bulwy przed przetworzeniem. Jest to ważne, bo często dzieci nie wiedzą, jak wyglądają na przykład konkretne zboża. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Po co hodujemy?, 2-stronna

  Plansza ta pokazuje, po co hodujemy zwierzęta. Są tu uwzględnione wszystkie najpopularniejsze rodzaje zwierząt hodowanych (także drób i zwierzęta domowe). Plansza ta z pewnością pomoże wyjaśnić dziecku, które produkty kupowane w sklepie pochodzą z hodowli. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Ptaki hodowlane (Drób), 2-stronna

  Na planszy przedstawiono najpopularniejsze ptaki hodowlane. Ilustracje pokazują wygląd samców, samic i piskląt. Zostały na niej wskazane także najważniejsze części budowy ptaków. Na odwrocie planszy znajdują się ilustracje bez podpisów. Zadaniem dziecka jest wskazanie par zwierząt i nazwanie ich. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Zwierzęta hodowlane, 2-stronna

  Plansza przedstawia zwierzęta hodowlane i podaje nazwy samic, samców i młodych. Pokazuje też ich budowę. Druga strona to ilustracje bez podpisów. Zadaniem dziecka jest połączenie zwierząt w pary i nazwanie ich. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Gady i płazy chronione – polska przyroda, 70x100 cm

  Plansza przedstawia rysunki płazów i gadów chronionych w Polsce. Wymiary: 70x100 cm, dwustronnie foliowana z zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Ssaki chronione i łowne – polska przyroda

  Plansza przedstawia rysunki ssaków chronionych i łownych w Polsce. Wymiary: 70x100 cm, dwustronnie foliowana z zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią