DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 14 produktów.

Piękna polska przyroda

Produkty na stronie

 • Mapa ścienna, 100x98 cm: Polska. M. ogólnogeogr./...

  Mapa ścienna, dwustronna, 1:750 000, 100x98 cm.

  46,50 zł
  Do zamówienia
 • Młody obserwator przyrody. Park – książka

  Seria kolorowych zeszytów MŁODY OBSERWATOR PRZYRODY powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Ten zeszyt zapoznaje dziecko ze środowiskiem parku. Format: 21 x 30 cm, 32 strony.

  14,90 zł
  Do zamówienia
 • Młody obserwator przyrody. Nad brzegiem morza – książka

  Seria kolorowych zeszytów MŁODY OBSERWATOR PRZYRODY powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Ten zeszyt przedstawia wybrzeże Bałtyku. Format A4, 32 strony.

  14,90 zł
  Do zamówienia
 • Młody obserwator przyrody. Mieszkańcy zoo – książka

  Seria kolorowych zeszytów MŁODY OBSERWATOR PRZYRODY powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Zeszyt przedstawia zwierzęta mieszkające w warszawskim ogrodzie zoologicznym. Dzieci poznają zwierzęta, dowiedzą się wiele ciekawego o ich życiu, zwyczajach, naturze. Dzięki temu wycieczka do zoo będzie dla nich niezapomnianą przygodą. Format A4, 32 strony. Czytaj więcej...

  14,90 zł
  Do zamówienia
 • Młody Obserwator Przyrody. Encyklopedia – książka

  Autorzy: Joanna Liszewska, Marta Maruszczak, Grażyna Maternicka.Książka zawierająca niesamowite sekrety przyrodnicze i ciekawostki. Ponad 1000 barwnych fotografii roślin, zwierząt, krajobrazów i zjawisk, naturalistycznych rysunków przekrojowych.

  50,00 zł
  Do zamówienia
 • Audio CD: Wielkie koncerty polskiej przyrody - zestaw

  Wydane w nowej szacie graficznej i w zestawie, składającym się z 2 płyt Wielkie koncerty polskiej przyrody to niezapomniane nagrania, które skomponowała sama natura. Poza charakterystycznymi dla lasów odgłosami ptasich śpiewów znalazły się tu e odgłosy rzadziej słyszane przez przygodnych leśnych turystów: wilków, sarny, łosia, tokujących głuszców czy puszczyków. Jest także dźwiękowy klimat jesiennego rykowiska jeleni.Spis nagrań I części: 1.... Czytaj więcej...

  24,00 zł
  Do zamówienia
 • Gry i zabawy dla badaczy przyrody

  Zbiór praktycznych zabaw relaksacyjno-manualno-ruchowych, gier i projektów, które można wykorzystać do pracy z dziećmi podczas zajęć na świeżym powietrzu, wycieczki do lasu, a także w pracowni przyrodniczej. Wszystkie propozycje zabaw przewidziane zostały dla dzieci między 3 a 10 rokiem życia.

  22,90 zł
  Do zamówienia
 • Zdumiewające eksperymenty

  Proste eksperymenty zawarte w książce pomagają zrozumieć zawiłe zasady nauki w oparciu o umieszczone w niej doświadczenia, poparte zdjęciami i wyczerpującymi opisami.

  24,90 zł
  Do zamówienia
 • Spotkania z naturą

  Książka pokazująca jak za pomocą gałązek, patyczków, liści, muszelek i szyszek zrobić ciekawe gry i przedmioty codziennego użytku. Każdy młody przyrodnik znajdzie w tej książce coś dla siebie. Uczy m.in. jak siać rośliny i pielęgnować je w trakcie wzrostu, jak opiekować się zwierzętami i jak dbać o środowisko.

  25,00 zł
  Do zamówienia
 • Drzewa naszych lasów cz. 1 i 2 – książka

  Autorzy: rys. Andżelika Bielańska. fot. Zbigniew Nawara, Jacek Adamczyk, wiersze Joanna Liszewska Poznaj 28 najważniejszych gatunków drzew rosnących w lasach i parkach w dwóch częściach cyklu "Drzewa naszych lasów". Przyjrzyj się ilustracjom, odrysuj je na kalce, używając ołówka i kredek. Książka pomaga stworzyć swój własny zielnik.

  29,80 zł
  Do zamówienia
 • Zwierzęta naszych lasów – książka

  Autorzy: rys.: Katarzyna Kopiec-Sekieta, tekst: Grażyna MaternickaPublikacja prezentuje 14 najciekawszych gatunków ssaków żyjących w naszych lasach. Oprócz wyczerpujących informacji, z których dowiedzieć się można, gdzie zwierzęta mieszkają, co jedzą, jak liczne mają potomstwo i jak długo żyją, w zeszycie znajdują się efektowne duże rysunki prezentujące zarówno dorosłe zwierzęta, jak i ich dzieci. Między kartami wpięta jest kalka, na którą... Czytaj więcej...

  16,00 zł
  Do zamówienia
 • SZKOLNE POMOCE DYDAKTYCZNE EKOLOGIA: EDUKACJA i BADANIA DZIECI i RODZICE, PASJONACI
  Obniżka!

  Gra Memo Motyle Polski – 54 elementy

  Edukacyjna gra memory zawiera 54 karty przedstawiające kolorowe ryciny 26 gatunków motyli Polski. Wszystkie rysunki motyli są podpisane nazwą polską oraz łacińską. Z wyjątkiem jednej, wszystkie motyle na kartach przedstawione są na roślinach, na których najczęściej żerują, a więc na tych, na których możemy je najczęściej spotkać. Są to też motyle, które nadal możemy często spotkać na terenie naszego kraju.. W trakcie gry gracze mają szansę,... Czytaj więcej...

  39,90 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią