DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 15 produktów.

Magnetyzm, czyli przyciągajmy się

Produkty na stronie

 • Zestaw do podstawowych eksperymentów z magnetyzmu

  Zestaw wielobarwnych elementów magnetycznych do pierwszych doświadczeń i zabaw z zakresu magnetyzmu. W zestawie: 4 magnetyczne łopatki, 20 magnetycznych kulek, 2 magnesy sztabkowe, magnesy pływające, magnes duży, magnes "kompas".

  202,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw elementów magnetycznych do doświadczeń i zabaw

  Zestaw różnych elementów magnetycznych w przyjaznych, kolorowych obudowach z tworzywa sztucznego, zachęcających do doświadczeń i zabaw z zakresu magnetyzmu. W zestawie: 2 autka z magnesami pływającymi, 2 magnetycznych "profesorów", 2 magnetyczne łopatki, linijka, 2 pudełka przezroczyste z opiłkami wewnątrz. /Dolne zdjęcie przedstawia 2 zestawy/

  99,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 2 magnetycznych różdżek i kulistych magnesów

  Komplet namagnesowanych różdżek i kilku kulistych kolorowych magnesów do testowania magnetyzmu różnych materiałów oraz prezentowania własności magnetycznych w nietypowy, ciekawy sposób. Wszystkie elementy zestawu pokryte są kolorowym tworzywem sztucznym.

  26,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 20 materiałów do badania pod kątem magnetyzmu

  Magnetyczny czy niemagnetyczny? W 20 przezroczystych walcach umieszczono różne materiały (kamyki, piórka, gwoździki, plastiki, spinacze, ryż, muszelki, itd.) i umieszczono je wraz z magnetycznymi różdżkami w zamykanym, plastikowym pudełku ze specjalnymi wgłębieniami. Przykładając różdżki do poszczególnych próbek badamy czy mają one własności magnetyczne czy nie.Wymiary: 22 x 33 x 5 cm.

  120,00 zł
  Do zamówienia
 • Autka poruszane magnesami

  Zestaw 2 kolorowych autek oraz 4 okrągłych magnesów. W zależności od ułożenia magnesów w autkach (ich specjalnych otworach) uzyskujemy różne kierunki ruchu i prędkości autek. Zestaw bardzo przemawiający - w sposób przyjazny demonstruje podstawowe właściwości magnesów. Wymiary autek: 10 x 5 x 6 cm.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnesy pływające

  Kpl. 4 okrągłych magnesów z otworami, na podstawie. Wsuwając magnesy zwrócone jednakowymi biegunami do siebie uzyskujemy bardzo efektowne zjawisko "pływania" magnesów w wyniku ich odpychania.

  23,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnesy podkowiaste, 3 różne

  Kpl. 3 magnesów o dług. 7,5 cm, 10 cm i 12,5 cm.

  55,00 zł
  Do zamówienia
 • Walec z opiłkami i magnesem

  Duży, transparentny walec-pierścień, w środek którego wsunięty jest magnes, co umożliwia pokazanie pola magnetycznego w trójwymiarze. Magnes można wyjmować, a opiłki są trwale zamknięte pomiędzy ściankami walców. Wymiary: 130 x 90 mm.

  77,00 zł
  Do zamówienia
 • Niesamowite eksperymenty – książka

  Autor: Trevor CookWiek: 7-12 latZbiór niesamowitych, a przy tym bezpiecznych eksperymentów, które można z łatwością wykonać w domu. Wszystkie zadania opisane są krok po kroku wraz z fotografiami.Na kartach tej książki znajdziemy: • eksperymenty z pierwiastkami chemicznymi • eksperymenty z siłami natury• eksperymenty ze światłem i dźwiękiem• eksperymenty z ciepłem• eksperymenty z organizmami żywymi• eksperymenty z elektrycznością i magnetyzmem Czytaj więcej...

  24,90 zł
  Do zamówienia
 • Tarcza z 6 lotkami-rzutkami, DARTS wersja magnetyczna

  Tarcza dwustronna z 6 lotkami-rzutkami, które zakończone są magnesami neodymowymi. Dzięki braku ostrych końców lotek zestaw jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu.

  44,00 zł
  Do zamówienia
 • Niebezpieczne eksperymenty – książka

  Dzięki tej fascynującej książce wkrótce będziecie ekspertami w dziedzinie nauk przyrodniczych i techniki. Prezentowany tom wypełniony został ekscytującymi i zadziwiającymi eksperymentami, a każdy z nich jest naprawdę… niebezpieczny! Dostarcza bowiem niebezpiecznej dawki solidnej wiedzy, rozbudza w małych badaczach ciekawość świata i gwarantuję im świetną zabawę. Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzanie doświadczeń (od wykałaczki po... Czytaj więcej...

  24,90 zł
  Do zamówienia
 • Magnes podkowiasty, 10 cm

  Magnes podkowiasty o długości 10 cm ze zworą.

  21,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią