DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 21 produktów.

Prawa fizyki i przyrody

Produkty na stronie

 • Okulary do mieszania barw

  Przyrząd do mieszania w formie okularów z tworzywa sztucznego z wymiennymi „soczewkami”-filtrami – barwnymi, ale transparentnymi (2x czerwone, 2x niebieskie, 2x żółte). Po każdej stronie okularów można umieszczać maksymalnie po dwa różne filtry.

  39,90 zł
  Do zamówienia
 • Kolorowe filtry do mieszania barw

  6 różnokolorowych filtrów w kształcie trwałych łopatek wykonanych z tworzywa sztucznego (sztywnych i transparentnych) umożliwia mieszanie barw.

  12,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw wprowadzający do optyki – uczniowski

  Komplet kilkunastu elementów, w tym lustra, 4 kolorowe filtry-łopatki z tworzywa sztucznego, "oko muchy" (soczewka złożona z kilkunastu minisoczewek, w obudowie), kolorowe kartoniki z obrazkami do filtrowania barw i iluzji, umożliwiających przeprowadzanie doświadczeń z zakresu barw, odbić, iluzji, a także budowę prostego modelu peryskopu według załączonej instrukcji.

  26,00 zł
  Do zamówienia
 • Przyrząd do rozszczepiania światła białego (na kolory tęczy)

  Metalowa tuleja z achromatycznym szklanym obiektywem oraz 3-elementowym pryzmatem. Patrząc przez wziernik przyrządu zobaczymy rozszczepione białe światło, czyli piękne barwy tęczy.   Nowość!  

  191,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw Proste obwody elektryczne z multimetrem

  Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych, a także testowania włączanych w zbudowanym obwodzie przewodników i izolatorów. Elementy obwodu zamontowane są na 7 płytkach (3 żarówki, 2 oporniki, wyłącznik, brzęczyk), tak aby widoczny był cały obwód. W skład zestawu wchodzą specjalne magnetyczne przewody połączeniowe (7 sztuk), a połączeń elektrycznych dokonuje się szybko i łatwo poprzez specjalne magnetyczne styki znajdujące się po... Czytaj więcej...

  249,00 zł
  Do zamówienia
 • Sprężyna wędrująca

  Sprężyna, która w ciekawy sposób dowodzi praw fizyki – m.in. sama "schodzi" po schodach lub pochylni.

  21,00 zł
  Do zamówienia
 • Bardzo pomysłowe EKSPERYMENTY – książka

  Wiek: 10-12 latEksperymenty w domu jak i na zewnątrz.Z pozoru rzeczy już nieprzydatne i łatwo dostępne, można wykorzystać jako materiały do eksperymentowania.Zachęta do poznawania świata i odkrywania zjawisk w nim panującyh oraz zabawy na świeżym powietrzu.

  26,90 zł
  Do zamówienia
 • Niesamowite eksperymenty – książka

  Autor: Trevor CookWiek: 7-12 latZbiór niesamowitych, a przy tym bezpiecznych eksperymentów, które można z łatwością wykonać w domu. Wszystkie zadania opisane są krok po kroku wraz z fotografiami.Na kartach tej książki znajdziemy: • eksperymenty z pierwiastkami chemicznymi • eksperymenty z siłami natury• eksperymenty ze światłem i dźwiękiem• eksperymenty z ciepłem• eksperymenty z organizmami żywymi• eksperymenty z elektrycznością i magnetyzmem Czytaj więcej...

  24,90 zł
  Do zamówienia
 • Lupa 2,5x, podświetlana LED 75 mm

  Lupa o średnicy 75 mm oraz praktycznym powiekszeniu 2,5x oraz 5x z dużą, ergonomiczną rączką. Posiada wbudowane światło LED, zasilane 3 bateriami AAA (baterie niedołączone do zestawu). Ze względu na obłe kształty i wielkość polecana dla młodych badaczy przyrody.

  19,00 zł
  Do zamówienia
 • Niebezpieczne eksperymenty – książka

  Dzięki tej fascynującej książce wkrótce będziecie ekspertami w dziedzinie nauk przyrodniczych i techniki. Prezentowany tom wypełniony został ekscytującymi i zadziwiającymi eksperymentami, a każdy z nich jest naprawdę… niebezpieczny! Dostarcza bowiem niebezpiecznej dawki solidnej wiedzy, rozbudza w małych badaczach ciekawość świata i gwarantuję im świetną zabawę. Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzanie doświadczeń (od wykałaczki po... Czytaj więcej...

  24,90 zł
  Do zamówienia
 • Edukacyjna żaba fotowoltaiczna

  Mały model żaby wykonany z transparentnego zielonkawego tworzywa sztucznego z ogniwem fotowoltaicznym na grzbiecie. Model po samodzielnym złożeniu wystawiony na działanie promieni słonecznych skacze, skacze i skacze… Do nauki – przyjemnej i pożytecznej!

  31,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią