DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 45 produktów.

Języki obce inaczej

Produkty na stronie

 • Angielski dla dzieci Piosenki – zestaw: książka i płyta CD

  Zestaw popularnych piosenek do wspólnego słuchania, śpiewania i nauki języka angielskiego.W książce znajduje się polskie tłumaczenie tekstów piosenek oraz zapis nutowy, który można wykorzystać w trakcie zabaw muzyczno-ruchowych, wspólnej gry, śpiewu i tańca.Na płycie znajduje się 14 melodyjnych piosenek, które są dla najmłodszych źródłem zabawy. Dzieci przyswajają nowe słówka, pełne wyrażenia, angielski alfabet (Alphabet Song). Zapamiętują... Czytaj więcej...

  22,90 zł
  Do zamówienia
 • Foto-karty do nauki podstawowych wyrazów angielskich

  Zestaw 156 dwustronnych, kolorowych kart z fotografiami (po jednej stronie obrazek z nazwą, po drugiej stronie obrazek z miejscem na podpis ścieralnym mazakiem) przeznaczony dla dzieci od lat 5 wzwyż. Wysokość kart: 7,5 cm. Dołączona 16-stronicowa instrukcja. Zestaw wchodzi w skład „Giga-pakietu do nauki angielskiego – klocki literowe, piosenki, książki, karty, fotografie”. Producent: Wielka Brytania.

  104,90 zł
  Do zamówienia
 • Kostki-zachęty do wypowiedzi w języku angielskim

  6 różnych kostek o boku 4 cm z początkami zdań (36 różnych: When I was at the zoo I saw..., One day I want to visit..., A healthy diet includes...) na każdym boku, zachęca do samodzielnych wypowiedzi w języku angielskim. Wystarczy tylko rzucić kostkami i dokończyć rozpoczęte zdanie... Dołączona instrukcja w języku angielskim. Producent: Wielka Brytania.

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki-zachęty do konwersacji w języku angielskim

  6 różnych kostek o boku 4 cm z początkami zdań-pytań (36 różnych: Do you have a pet? What do you like to do in cold weather? Where would you like to travel? ...) na każdym boku, zachęca do samodzielnych wypowiedzi w języku angielskim. Wystarczy tylko rzucić kostkami... Dołączona instrukcja w języku angielskim. Producent: Wielka Brytania.

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki-zachęty (S) do opowiadania w języku angielskim

  6 różnych kostek o boku 4 cm, z wyrazami (36 różnych) reprezentującymi dwie postacie (woman, doctor, ...), dwa elementy otoczenia (at the house, at the zoo, ...) oraz dwa elementy sytuacyjne (helps a friend, finds a dog, ...) na każdym boku, zachęca do samodzielnych wypowiedzi w języku angielskim. Wystarczy tylko rzucić kostkami i rozpocząć opowieść... Dołączona instrukcja w języku angielskim. Producent: Wielka Brytania.

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki-zachęty (O) do opowiadania w języku angielskim

  6 różnych kostek o boku 4 cm, z rysunkami (36 różnych) dwóch postaci, dwóch elementów otoczenia oraz dwóch obrazków sytuacyjnych na każdym boku, zachęca do samodzielnych wypowiedzi w języku angielskim. Wystarczy tylko rzucić kostkami i rozpocząć opowieść... Dołączona instrukcja w języku angielskim. Producent: Wielka Brytania.

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Lotto animals – loteryjka

  Celem gry jest przyswojenie nazw zwierząt w języku angielskim. Poprzez kojarzenie rysunków zwierząt z napisami w języku obcym dziecko utrwala, zapamiętuje wyrazy i ćwiczy wymowę. Gra oparta jest na klasycznych zasadach loteryjki. Dołączona instrukcja z opisem do 4 gier.Dla dzieci > 4 lat.

  29,00 zł
  Do zamówienia
 • Bolek i Lolek – Język angielski dla dzieci

  Bolek i Lolek – Język angielski dla dzieci - to multimedialny kurs języka angielskiego na płycie CD dla dzieci od 5 lat. Wspólnie z Bolkiem i Lolkiem odwiedzamy wiele miejsc, których mieszkańcy mówią wyłącznie w języku angielskim.Kurs zawiera : 2500 kwestii mówionych w jęz. angielskim, słowniczek obrazkowy, 60 zadań do wykonania podczas wesołych zabaw.

  27,90 zł
  Do zamówienia
 • Domino hiszpańskie: Przeciwieństwa

  Domino językowe wspomagające naukę języka hiszpańskiego – gra polega na dokładaniu, czyli łączeniu ze sobą, przeciwieństw (antonimów) przedstawionych na płytkach w formie wyrazów i obrazków.

  97,00 zł
  Do zamówienia
 • EuroPlus+ Angielski dla dzieci: Pingwin Alex i przyjaciele

  EuroPlus+ Angielski dla dzieci: Pingwin Alex i przyjaciele to multimedialny program do nauki języka angielskiego przeznaczony dla dzieci w wieku 4–7 lat. Wraz z Pingwinem Alexem i jego przyjaciółmi dzieci poznają podstawowe słówka należące do dziewięciu kategorii tematycznych: Zwierzęta, Świat, Kolory, Liczby, Rodzina, Zabawki, Jedzenie, Ciało i Ubrania. Atutem kursu jest nagranie wszystkich poleceń i zadań w języku angielskim i polskim. Akcja... Czytaj więcej...

  59,00 zł
  Do zamówienia
 • Alfabetyczne puszki zupy do nauki angielskiego

  Pomoc dydaktyczna w bardzo ciekawej formie wprowadza w świat języka angielskiego, a mianowicie w postaci puszek do zupy! Jest ich 26 (8 x 10 cm), a w każdej z nich znajdują się karty z dużą i małą literą alfabetu anielskiego oraz dodatkowo 5 kart z obrazkami obiektów na jednej stronie, a jego nazwą na drugiej – razem ponad 180 elementów!Producent: Wielka Brytania.

  262,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Vegetables/Fruits (j. angielski)

  Plansza ścienna Vegatables-Fruits przedstawia angielskie nazwy owoców i warzyw wraz z ich ilustracjami. Wymiary 70x100 cm, dwustronnie foliowana, z listwą metalową i zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią