DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 11 produktów.

Fascynujący świat roślin

 • Miniszklarenka do uprawy roślin z regulacją wentylacji

  Wykonana z tworzywa sztucznego, z przezroczystą górną częścią i otworami wentylacyjnymi zasuwanymi (regulacja). Podłożem może być ziemia ogrodnicza lub specjalne podłoże, np. krążki (nabywane oddzielnie). Wymiary: 38x24x18 (h) cm.   Nowość!  

  54,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Rośliny chronione, 70x100 cm

  Plansza przedstawia rysunki roślin chronionych w Polsce. Wymiary: 70x100 cm, dwustronnie foliowana z zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa 3x/7x, 60 mm z podpórką i pęsetą

  Idealna dla dzieci plastikowa lupa o powiększeniu 3x i 7x, z możliwością postawienia, dzięki ukrytej w rączce podpórce.Dodatkowo wewnątrz uchwytu umieszczona jest pęseta do łatwego manipulowania oglądanym okazem.Polecana szczególnie najmłodszym badaczom przyrody. Wymiary: 14 x 5,8 x 0,9 cm.Powiększenie: 3x/7x. Czytaj więcej...

  14,50 zł
  Do zamówienia
 • Powiększarka Oko Pająka, 10x

  Mała, przenośna przeglądarka, do powiększania małych owadów, roślin i przedmiotów o powiększeniu 10x.

  18,00 zł
  Do zamówienia
 • Pudełko z 2 lupami i pęsetą, do zawieszania

  Przezroczysty pojemnik w kształcie walca, w którego pokrywkę (zdejmowana) wbudowane są 2 lupy (jedna uchylna na zawiasie), dając powiększenie 2x lub 4x. W pokrywce znajdują się otwory wentylacyjne, a także dołączona jest plastikowa pęsetka. Pudełko zawieszone jest na sznurku ułatwiającym przenoszenie okazów. Wymiary:7 x 7 x 7,5 cm. Bezpieczne, wygodne i humanitarne.

  11,00 zł
  Do zamówienia
 • Lupa drewniana szklana 2x z oczkiem 3x, średnica 10 cm

  Edukacyjna szklana lupa w drewnianej, stabilnej oprawie z kolorową grubą rączką. Lupa powiększa 2x, a wtopione w nią oczko powiększa 3x. Duża średnica lupy: 10 cm. Świetna, ekologiczna pomoc dydaktyczna dla dzieci – przyjazne kolory, stabilny uchwyt i duża średnica.

  33,00 zł
  Do zamówienia
 • Gra: Sadzimy las

  W tej grze zapraszamy Was do sadzenia lasu! Waszym zadaniem będzie wyhodowanie pięciu drzew. Każde z nich składa się z trzech części. Rzucacie dwiema kostkami i w zależności od wyniku dobieracie kolejne elementy. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej wyhodować swój własny niepowtarzalny las! Do pudełka dołączone są prawdziwe nasionka! Są malutkie, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Wyrosną z nich wielkie drzewa!Gra pokazuję dzieciom, jaką... Czytaj więcej...

  35,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw do badania okazów w terenie

  Przenośny, duży pojemnik z lupą i wentylacją do obserwacji owadów oraz organizmów wodnych. Zestaw zawiera również sieć do poławiania okazów, lupę oraz pęsetę. Pojemnik w całości wykonany z tworzywa sztucznego. Wysokość pojemnika: 30 cm

  99,60 zł
  Do zamówienia
 • Cykle życiowe – 24 karty sekwencyjne

  24 karty sekwencyjne przedstawiające cykle życiowe rośliny, motyla, żaby i kury.

  39,90 zł
  Do zamówienia
 • Lupa drewniana dla najmłodszych

  Idealna pierwsza lupa dla najmłodszych badaczy otoczenia. Wykonana jest z drewna – przyjaznego i ciepłego materiału, ma wygodne, duże uchwyty po bokach (można ją trzymać oburącz). Powiększa 3x, a dodatkowo 5x przez wbudowane oczko małej soczewki. Wymiary: 18,5x12 cm (średnica samej soczewki: 8 cm).

  33,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw narzędzi ogrodniczych

  Praktyczny, podręczny zestaw małych narzędzi ogrodniczych o ergonomicznych, krótkich rączkach. Zestaw zawiera dwie łopatki - wąską i szeroką oraz grabki. Przydatne do prac na rabatkach lub przy sadzeniu roślin w doniczkach i skrzynkach, a także podczas zajęć terenowych.

  7,80 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią