DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 25 produktów.

Figury

Produkty na stronie

 • Przyrząd tablicowy magnetyczny do budowy...

  Magnetyczny przyrząd tablicowy do budowy trójkątów, prezentacji i obliczania wysokości i pola trójkątów, prezentacji i mierzenia kątów oraz demonstracji prawa Talesa i prawa Pitagorasa. Można też wykorzystać przyrząd jako oś liczbową i ćwiartkę układu współrzędnych. Jest magnetyczny i duży, widoczny jest więc w szkole z każdego miejsca w klasie. Przyrząd wykonany jest z kolorowego plexiglasu z wygrawerowanymi (a więc nieścieralnymi) punktami... Czytaj więcej...

  121,00 zł
  Do zamówienia
 • Przyrząd do rysowania odwzorowań symetrycznych

  Transparentny, plastikowy przyrząd-lustro wspomagający zrozumienie pojęć symetrii liniowej. Stawiając przyrząd obok rysunku widzimy od razu jego symetryczny obraz, a stawiając go na rysunku możemy sprawdzać symetrię rysunku. Pomoc uczniowska.

  15,00 zł
  Do zamówienia
 • Pomoc do odbić symetrycznych i lustrzanych

  Pomoc dydaktyczna do ćwiczeń (i zabaw) z zakresu symetrii osiowej i odbić lustrzanych, jak również tworzenia cieni obiektów trójwymiarowych. Zestaw edukacyjny składa się z podstawy o wymiarach 17x17 cm (grubość 1 cm) wykonanej z białego, grubego tworzywa z rowkami na dwóch bokach do wsuwania luster; dwóch srebrnych luster - bezpiecznych, nietłukących - każdy o wymiarach15x15 cm oraz 10 kolorowych kart z wzorami do symetrii i odbić, w tym dwie... Czytaj więcej...

  49,90 zł
  Do zamówienia
 • Lustra płaskie, bezpieczne, kpl. 2 szt.

  2 szt. bezpiecznych (bez szkła) luster, każde o wymiarach 10x15 cm. Przydatne do ćwiczeń z zakresu symetrii.

  7,00 zł
  Do zamówienia
 • Lustra płaskie, bezpieczne, kpl. 10 szt.

  10 szt. bezpiecznych (bez szkła) luster, każde o wymiarach 10x15 cm. Przydatne do ćwiczeń z zakresu symetrii.

  32,00 zł
  Do zamówienia
 • Stojaczki-wsporniki do luster, mniejsze, 6 sztuk

  Stojaczki, m.in. do luster, wykonane z tworzywa sztucznego, białe – sprzedawane w kompletach po 6 sztuk.

  7,50 zł
  Do zamówienia
 • Stojaczki-wsporniki do luster, większe, 6 sztuk

  Stojaczki, m.in. do luster, wykonane z tworzywa sztucznego, białe – sprzedawane w kompletach po 6 sztuk.

  15,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 450 figur na rzutnik

  Zestaw 450 transparentnych figur geometrycznych do prezentacji na rzutniku pisma, wykonanych z wysokiej jakości plastiku. Zawiera 15 figur w różnych kolorach. Umożliwia szereg ćwiczeń demonstracyjnych na rzutniku – obliczanie pól, obwodów, ułamki, tworzenie figur, symetria itd. Zestaw można także wykorzystywać bez rzutnika.

  163,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 245 transparentnych figur, 6 kolorów/6 figur

  Zestaw 245 transparentnych figur geometrycznych do układania lub prezentacji na rzutniku pisma, wykonanych z wysokiej jakości plastiku. Zawiera 6 różnych figur w 6 kolorach. Umożliwia szereg ćwiczeń indywidualnych i grupowych na lekcji, a także pokazów demonstracyjnych przez nauczyciela na rzutniku – obliczanie pól, obwodów, ułamki, tworzenie figur, symetria itd. Zawiera 20 żółtych sześciokątów, 30 czerwonych trapezów równoramiennych, 30... Czytaj więcej...

  58,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 250 klocków-figur

  Zestaw 250 klocków-figur geometrycznych z tworzywa sztucznego (wysokość/grubość klocka = 0,5 cm) w 6 kształtach i w 6 kolorach. Umożliwia szereg ćwiczeń – z symetrii, obliczanie pól, obwodów, wizualizację części ułamkowych, tworzenie wielu figur, wzorów i obrazów.

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw uczniowski 60 figur do klasyfikacji według 4 cech

  Zestaw 60 figur do klasyfikacji według jednej z 4 cech: kształtu, koloru, grubości i wielkości. Pole dużego kwadratu wynosi 30 cm, a mniejszego 10 cm (stosunek 1:3).

  65,00 zł
  Do zamówienia
 • Tangram – łamigłówka transparentna, 28 części, 4 kolory

  Transparentny tangram uczniowski wykonany z kolorowego, transparentnego plastiku do układania wzorów. Składa się z 4 zestawów 7-elementowych (trójkąty, kwadraty, równoległościany), z których każdy tworzy wzorcowy kwadrat o boku 10 cm i ma inny kolor. Razem 28 elementów, które można układać również na rzutniku pisma.

  7,70 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią