DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Książki, poradniki, albumy czyli wszystko to czego nie powinno zabraknąć w żadnej pracowni przyrodniczej. Nasze propozycje stanowią doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobywanej podczas wycieczki do lasu.

Jest 7 produktów.

Książki / Poradniki / Albumy

 • Gry i zabawy dla badaczy przyrody

  Zbiór praktycznych zabaw relaksacyjno-manualno-ruchowych, gier i projektów, które można wykorzystać do pracy z dziećmi podczas zajęć na świeżym powietrzu, wycieczki do lasu, a także w pracowni przyrodniczej. Wszystkie propozycje zabaw przewidziane zostały dla dzieci między 3 a 10 rokiem życia.

  22,90 zł
  Do zamówienia
 • Młody obserwator przyrody. Park – książka

  Seria kolorowych zeszytów MŁODY OBSERWATOR PRZYRODY powstała, by ułatwić dzieciom poznanie i pokochanie polskiej przyrody. Podpowiada, jak zainteresować dziecko otaczającym nas środowiskiem. Ten zeszyt zapoznaje dziecko ze środowiskiem parku. Format: 21 x 30 cm, 32 strony.

  14,90 zł
  Do zamówienia
 • Radosna wycieczka – książka

  Książka adresowana głównie do organizatorów wycieczek i nauczycieli. W środku można znaleźć wiele pomysłów na gry i zabawy w autokarze, tak aby podróż była przyjemnym początkiem wyjazdu.

  20,00 zł
  Do zamówienia
 • Młody Obserwator Przyrody. Encyklopedia – książka

  Autorzy: Joanna Liszewska, Marta Maruszczak, Grażyna Maternicka.Książka zawierająca niesamowite sekrety przyrodnicze i ciekawostki. Ponad 1000 barwnych fotografii roślin, zwierząt, krajobrazów i zjawisk, naturalistycznych rysunków przekrojowych.

  50,00 zł
  Do zamówienia
 • Hotele dla owadów – książka

  30 projektów domów dla owadów do samodzielnego wykonania. Czytelny opis sposobu wykonania krok po kroku, spis materiałów, dokładne wymiary potrzebnych elementów i poglądowy rysunek gwarantują sukces budowniczego. Autor: Melanie von Orlow

  35,00 zł
  Do zamówienia
 • Zdumiewające eksperymenty

  Proste eksperymenty zawarte w książce pomagają zrozumieć zawiłe zasady nauki w oparciu o umieszczone w niej doświadczenia, poparte zdjęciami i wyczerpującymi opisami.

  24,90 zł
  Do zamówienia
 • Płazy i gady naszych lasów – książka

  Publikacja prezentuje 14 najciekawszych gatunków płazów i gadów żyjących w naszych lasach. Oprócz wyczerpujących informacji, z których dowiedzieć się można, gdzie zwierzęta mieszkają, co jedzą, czy składają jaja, czy też rodzą młode, w zeszycie znajdują się efektowne duże rysunki zwierząt. Między kartami wpięta jest kalka, na którą dzieci mogą przerysowywać sylwetki żab, jaszczurek, ropuch i węży, a tym samym łatwiej je zapamiętać. Na końcu... Czytaj więcej...

  16,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią