DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 15 produktów.

Zdrowe odżywianie

Produkty na stronie

 • Plansza: Piramida zdrowego żywienia i aktywności...

  AKTUALNA, edukacyjna plansza ścienna przedstawia nową wersję piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dla uczniów, czyli dzieci i młodzieży w wieku szkolnym. Nowa wersja została opracowana na podstawie zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie ogłoszonych w 2016 roku oraz najnowszych zaleceń WHO (Światowej Organizacji Zdrowia). Oprócz więc nowych proporcji dotyczących poszczególnych grup żywnościowych, zawiera też zalecenia... Czytaj więcej...

  131,00 zł
  Do zamówienia
 • Jedz zdrowo, żyj lepiej! - mata podłogowa 36 x 350 cm

  Odporna mata podłogowa długości 3,5 m i szerokości 36 cm prezentująca w żywy i obrazowy sposób jak zdrowo się odżywiać, co należy jeść, aby być zdrowym, a czego unikać i czym zastępować. Mata została opracowana w oparciu o aktualną wersję piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej dla uczniów, czyli dzieci i młodzieży w wieku szkolnym na podstawie zaleceń Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie ogłoszonych w 2016 roku oraz... Czytaj więcej...

  121,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Witaminy w organizmie człowieka

  Plansza ścienna zawierające informacje dotyczące witamin niezbędnych do funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym źródła ich występowania, a także skutki niedoboru. Wymiary: 70 cm x 100 cm.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Mikro i Makro elementy w organizmie człowieka

  Plansza ścienna zawierające informacje dotyczące mikroelementów i makroelementów niezbędnych do funkcjonowania ludzkiego organizmu, w tym źródła ich występowania, a także skutki niedoboru. Wymiary: 70 cm x 100 cm.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Zasady zdrowego żywienia

  Plansza ścienna zawierająca zasady zdrowego odżywiania.Wymiary: 70 cm x 100 cm.

  36,00 zł
  Do zamówienia
 • Model zęba trzonowego z 3 fazami próchnicy, 6-cz., 8x

  Ciekawy model zęba ludzkiego, trzonowego, wykonanego z kolorowego tworzywa sztucznego, na podstawie (zdejmowany z podstawy). Ząb jest powiększony w stosunku do naturalnych rozmiarów ok. 8-krotnie i składa się z 6 części. Sam ząb rozkłada się na 4 części – 2 połówki (w przekroju podłużnym) oraz wyjmowaną dodatkowo miazgę z kanałami z jednej połowy oraz fragment korony i zębiny z rozpoczętym procesem próchniczym. Dodatkowymi dwoma częściami tej... Czytaj więcej...

  162,00 zł
  Do zamówienia
 • Zdrowe jedzenie na talerzu – 34 magnetyczne elementy

  Komplet 34 kolorowych, magnetycznych elementów przedstawiających jedzenie z 5 podstawowych grup piramidy żywieniowej. Na dołączonej, magnetycznej macie-podkładce na stół można układać różne kombinacje menu wybierając spośród wszystkich produktów żywnościowych. Dołączony także talerz i sztućce. Wielkość maty (po której można pisać mazakami ścieralnymi na mokro): 42 x 30,5 cm.

  163,00 zł
  Do zamówienia
 • Układ trawienny i zdrowe odżywianie – program multimedialny

  Program multimedialny dla klas 4-6 szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Przeznaczony jest do interaktywnych zajęć przyrody i biologii.

  169,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Owoce, 2-stronna

  Plansza zawiera z jednej strony zdjęcia i nazwy owoców uprawianych w Polsce na drzewach, krzewach i jako byliny, z drugiej zaś strony owoce te są niepodpisane, by dzieci same mogły je nazwać. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Warzywa 1, 2-stronna

  Na planszy Warzywa 1 znajdują się rośliny zielone. Są wśród nich te doskonale znane dziecku, jak i występujące rzadziej (np. jarmuż). Warzywa na drugiej stronie nie mają podpisów, by dziecko mogło je nazwać samodzielnie. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Warzywa 2, 2-stronna

  Na planszy Warzywa 2 znajdują się najpopularniejsze warzywa obecne w naszej kuchni. Są wśród nich papryka, pomidory i marchew oraz bardziej egzotyczne, jak patisony. Warzywa na drugiej stronie nie mają podpisów, by dziecko mogło je nazwać samodzielnie. Format 61x86 cm, dwustronnie foliowana, z zawieszką.

  36,90 zł
  Do zamówienia
 • Model zęba trzonowego z próchnicą, 10x, 2-cz.

  Model powiększony ok. 10-krotnie w stosunku do naturalnych rozmiarów. Rozkładany na 2 części. Na podstawie. Wym.: 19 x 12 x 12 cm.

  78,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią