DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 32 produktów.

Gry matematyczne

Produkty na stronie

 • Domino – 168 płytek w 6 kolorach

  Zestaw zawiera 6 kompletów klasycznego domina, każdy zestaw w innym kolorze. Razem 168 elementów zwanych płytkami lub kamieniami.

  133,00 zł
  Do zamówienia
 • Domino – Dodawanie

  Domino matematyczne utrwalające umiejętność dodawania w zakresie do 20. Zestaw zawiera 24 plastikowe domina, na każdym po jednej stronie znajduje się działanie (np. 8+9), a po drugiej wynik (np. 17).

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Domino – Odejmowanie

  Domino matematyczne utrwalające umiejętność odejmowania w zakresie do 20. Zestaw zawiera 24 plastikowe domina, na każdym po jednej stronie znajduje się działanie (np. 15–4), a po drugiej wynik (np. 11).

  56,00 zł
  Do zamówienia
 • Domino – Porównujemy objętości

  Domino matematyczne utrwala wiedzę na temat objętości brył matematycznych. Zestaw zawiera 24 plastikowe domina, na każdym po jednej stronie znajduje się objętość bryły wyrażona liczbowo w m3, natomiast po drugiej stronie jest rysunek, na którym przedstawiony sześcian lub prostopadłościan z wymiarami.

  57,00 zł
  Do zamówienia
 • Puzzle – liczby, kolory i kształty

  Puzzle liczby, kolory i kształty to 27 par puzzli, które składają się z części obrazkowej oraz tekstowej. Zawierają liczby od 1 do 10, 6 nazw najbardziej popularnych kształtów, 11 nazw kolorów. Z przodu puzzli znajduje się angielskie słówko oraz obrazek ilustrujący jego znaczenie, natomiast na odwrocie odpowiednio polskie tłumaczenie oraz angielski odpowiednik.

  29,90 zł
  Do zamówienia
 • Kostki 12-ścienne, z oczkami, na rzutnik, kpl. 2

  Komplety 2 kostek 12-polowych z oczkami, do wykorzystania podczas zajęć z rachunku prawdopodobieństwa. Kostki są transparentne i można je rzucać na płycie rzutnika.

  22,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki 12-ścienne, z figurami, na rzutnik, kpl. 2

  Komplety 2 kostek 12-polowych z figurami, do wykorzystania podczas zajęć z rachunku prawdopodobieństwa. Kostki są transparentne i można je rzucać na płycie rzutnika.

  22,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki – pakiet klasowy 5x10

  Pakiet zawiera po 10 sztuk każdego z pięciu rodzajów kostek: 6-ściennych z oczkami, z cyframi 1-6, z cyframi 7-12, z pustymi polami oraz 10-ściennych z cyframi. Razem 50 kostek do korzystania w trakcie zajęć z rachunku prawdopodobieństwa.

  92,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki w kostce – Działania matematyczne

  W dużej przezroczystej kostce (7x7 cm) znajdują się dwie 10-ścienne kostki z cyframi. Na ściankach dużej kostki znajdują się znaki działań matematycznych (+, –, x, :). Rzucając kostką wyrzucamy gotowe zadanie do rozwiązania, nigdy nie wiadomo jakie; np. 7 + 3 = ... (7 i 3 na małych wewnętrznych kostkach, znak działania na dużej kostce). Zabawa i nauka w jednym.DOSTĘPNE OD POŁOWY MAJA 2017.

  48,80 zł
  Do zamówienia
 • Figuraki – gra

  Gra uczy dzieci rozpoznawać figury geometryczne takie jak: koło, kwadrat, trójkąt i prostokąt. Figury występują w sześciu kolorach. W trakcie gry dzieci rzucają dwoma kostkami.Wiek graczy: 3-7Liczba graczy:1-4Wymiary: 272x189x36 mmSkład: 4 dwustronne plansze, 72 kolorowe elementy, kostka z kolorowymi oczkami, kostka z figurami geometrycznymi, instrukcja.

  29,00 zł
  Do zamówienia
 • Tangram – łamigłówka, 28 części

  Tangram uczniowski wykonany z kolorowego plastiku do układania wzorów. Składa się z 4 zestawów 7-elementowych (trójkąty, kwadraty, równoległościany), z których każdy tworzy wzorcowy kwadrat o boku 10 cm i ma inny kolor. Razem 28 elementów.

  6,90 zł
  Do zamówienia
 • Domino – dodawanie ułamków zwykłych

  Domino matematyczne utrwala wiedzę na temat ułamków zwykłych. Zestaw zawiera 24 plastikowe domina, na każdym po jednej stronie znajduje się ułamek zwykły, a po drugiej stronie dodawanie ułamków zwykłych.

  56,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią