DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 24 produktów.

Gry matematyczne

Produkty na stronie

 • Domino – 168 płytek w 6 kolorach

  Zestaw zawiera 6 kompletów klasycznego domina, każdy zestaw w innym kolorze. Razem 168 elementów zwanych płytkami lub kamieniami.

  133,00 zł
  Do zamówienia
 • Puzzle – liczby, kolory i kształty

  Puzzle liczby, kolory i kształty to 27 par puzzli, które składają się z części obrazkowej oraz tekstowej. Zawierają liczby od 1 do 10, 6 nazw najbardziej popularnych kształtów, 11 nazw kolorów. Z przodu puzzli znajduje się angielskie słówko oraz obrazek ilustrujący jego znaczenie, natomiast na odwrocie odpowiednio polskie tłumaczenie oraz angielski odpowiednik.

  29,90 zł
  Do zamówienia
 • Kostki 12-ścienne, z oczkami, na rzutnik, kpl. 2

  Komplety 2 kostek 12-polowych z oczkami, do wykorzystania podczas zajęć z rachunku prawdopodobieństwa. Kostki są transparentne i można je rzucać na płycie rzutnika.

  22,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki w kostce – Działania matematyczne

  W dużej przezroczystej kostce (7x7 cm) znajdują się dwie 10-ścienne kostki z cyframi. Na ściankach dużej kostki znajdują się znaki działań matematycznych (+, –, x, :). Rzucając kostką wyrzucamy gotowe zadanie do rozwiązania, nigdy nie wiadomo jakie; np. 7 + 3 = ... (7 i 3 na małych wewnętrznych kostkach, znak działania na dużej kostce). Zabawa i nauka w jednym.

  48,80 zł
  Do zamówienia
 • Tangram – łamigłówka, 28 części

  Tangram uczniowski wykonany z kolorowego plastiku do układania wzorów. Składa się z 4 zestawów 7-elementowych (trójkąty, kwadraty, równoległościany), z których każdy tworzy wzorcowy kwadrat o boku 10 cm i ma inny kolor. Razem 28 elementów.

  6,90 zł
  Do zamówienia
 • Komplet 6 różnościennych kostek z cyframi i liczbami

  Komplet 6 kostek: 4-, 6-, 8-, 10-, 12- i 20 ścienne z cyframi. Bok 16mm

  12,00 zł
  Do zamówienia
 • Kostki do gry, suchościeralne – kpl. 12

  Kpl. 12 kostek do gry z suchościeralnymi ściankami. Wysokość: 5,5 cm.

  282,00 zł
  Do zamówienia
 • Domino – Zegary analogowe i cyfrowe, grawerowane

  Domino matematyczne wspomagające naukę odczytu godzin z zegara analogowego oraz cyfrowego, jak również umiejętność porównywania odczytów obu zegarów. Zestaw zawiera 26 plastikowych płytek domina, na każdym po jednej stronie znajduje się tarcza zegarowa ze wskazówkami, a po drugiej wyświetlacz zegarka analogowego.Płytki wykonane są z gładkiego tworzywa sztucznego z zaokrąglonymi rogami, a zegary nie są nadrukowane, ale wygrawerowane, stąd... Czytaj więcej...

  75,00 zł
  Do zamówienia
 • Tangram – łamigłówka transparentna, 28 części, 4 kolory

  Transparentny tangram uczniowski wykonany z kolorowego, transparentnego plastiku do układania wzorów. Składa się z 4 zestawów 7-elementowych (trójkąty, kwadraty, równoległościany), z których każdy tworzy wzorcowy kwadrat o boku 10 cm i ma inny kolor. Razem 28 elementów, które można układać również na rzutniku pisma.

  7,70 zł
  Do zamówienia
 • Domino – Porównujemy objętości, grawerowane

  Domino matematyczne wspomagające i utrwalające wiedzę na temat objętości brył matematycznych na przykładach prostopadłościanów o różnych wymiarach. Zestaw zawiera 24 plastikowe płytki domina, na każdym po jednej stronie znajduje się objętość bryły wyrażona liczbowo w cm3 lub m3, natomiast po drugiej stronie jest rysunek, na którym przedstawiony jest prostopadłościan (w tym także sześcian) z wymiarami. Płytki wykonane są z gładkiego tworzywa... Czytaj więcej...

  75,00 zł
  Do zamówienia
 • Domino – Zrozumieć ułamki, grawerowane

  Domino matematyczne wspomagające i utrwalające naukę ułamków zwykłych. Zestaw zawiera 26 plastikowych płytek domina, na każdym po jednej stronie znajduje się ułamek zwykły, natomiast po drugiej stronie jest rysunek odwzorowujący wartość ułamka.Płytki wykonane są w oryginalny sposób: z gładkiego tworzywa sztucznego z zaokrąglonymi rogami, a ułamki i wizualizacje graficzne każdego ułamka nie są nadrukowane, ale wygrawerowane, stąd domino może... Czytaj więcej...

  75,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią