DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Praktyczne ćwiczenia i wskazówki sposobu poruszania się po pasach i bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, prawidłowego poruszania się po drodze, w tym po chodniku i poboczu.

Jest 25 produktów.

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego BRD

Produkty na stronie

 • Podłogowa mata-jezdnia do nauki poruszania się po drodze (BRD)

  Odporna, zmywalna mata podłogowa przedstawiająca jezdnię dwukierunkową z dwoma pasami ruchu rozdzielonymi linią przerywaną oraz przejściem dla pieszych pośrodku maty, krawężnikami po obu stronach jezdni, chodnikiem brukowanym z jednej strony oraz trawiastym poboczem z drugiej strony jezdni. Mata wykonana jest z giętkiego, zwijanego tworzywa sztucznego z nadrukowanymi w kolorze elementami jezdni wymienionymi powyżej. Duże, realistyczne wymiary... Czytaj więcej...

  248,00 zł
  Do zamówienia
 • Wielka mata podłogowa - przejście dla pieszych

  Odporna, zmywalna mata podłogowa przedstawiająca przejście dla pieszych w realistycznym rozmiarze (długość przejścia: 3,5 metra!), co jest bardzo ważne przy późniejszej ocenie przez dzieci sytuacji na drodze na prawdziwej jezdni. Przejście dla pieszych zaczyna się fragmentem chodnika i kończy fragmentem chodnika i trawiastego pobocza. Po dokupieniu jednej lub dwóch mat: Wielka mata podłogowa - jezdnia dwukierunkowa, możemy w ten sposób... Czytaj więcej...

  248,00 zł
  Do zamówienia
 • Wielka mata podłogowa - jezdnia dwukierunkowa

  Odporna, zmywalna mata podłogowa przedstawiająca fragment jezdni z dwoma pasami ruchu oddzielonymi linią przerywaną. Mata-jezdnia oferowana jest w realistycznym rozmiarze (długość przejścia: 3,5 metra!), co jest bardzo ważne przy późniejszej ocenie przez dzieci sytuacji na drodze na prawdziwej jezdni. Może stanowić przedłużenie Wielkiej maty podłogowej - przejście dla pieszych, lub być używana samodzielnie do nauki poruszania się po drodze... Czytaj więcej...

  248,00 zł
  Do zamówienia
 • Kamizelka odblaskowa dla dzieci (BRD)

  Odblaskowa kamizelka z poliestru z dwoma pasami, zapinana z przodu na rzepy, dla dzieci. Służy lepszej widoczności na drodze. Długość: 49 cm;  szerokość: 43 cm. Dostarczane w kolorze żółtym lub pomarańczowym w zależności od bieżącej dostawy.

  5,60 zł
  Do zamówienia
 • Lampka na rower LED (BRD)

  Lampka rowerowa z dwoma trybami świecenia - ciągłym i migającym, zmienianym przyciskiem. Giętka obudowa z silikonu zapewnia sprawne umieszczanie lampki na rączce roweru (giętki zaczep), a światło LED jest bardzo jasne i jednocześnie ekonomiczne energetycznie. Lampka dostarczana z umieszczoną już wewnątrz baterią. Dostępne kolory: biały i czerwony (wysyłane losowo).Lampka jest wygodna w użyciu i służy lepszej widoczności na drodze jako element... Czytaj więcej...

  2,90 zł
  Do zamówienia
 • Opaska odblaskowa (BRD)

  Opaska odblaskowa z tworzywa, zwijana - "rzucona" końcem na przegub ręki zawija się wokół niej. Służy lepszej widoczności na drodze jako element dodatkowy, ruszający się wraz z ruchem rąk. Szerokość / długość: 3 cm / 40 cm.

  3,00 zł
  Do zamówienia
 • Bransoletka odblaskowa LED (BRD)

  Odblaskowa, migocąca (LED) bransoletka z transparentnego tworzywa zasilana 3 bateriami guzikowymi (zainstalowane już w bransoletce). Służy lepszej widoczności na drodze jako element dodatkowy, ruszający się wraz z ruchem rąk.  Średnica wewnętrzna/zewnętrzna: 6,2 cm / 8,2 cm.

  4,00 zł
  Do zamówienia
 • Pierścionek regulowany, świecący

  Zabawny świecący pierścionek z regulowaną obrączką na palec. Pierścionek pełni rolę podobną do elementów odblaskowych noszonych dla bezpieczeństwa na drodze i błyska energooszczędną diodą (mała bateria znajduje się już w pierścionku). Wykonany z różnokolorowego tworzywa sztucznego i metalu. Różne wzory (wysyłane losowo).

  3,00 zł
  Do zamówienia
 • Bezpieczna Droga – gra

  Gra, która uczy dziecko podstawowych zasad przechodzenia przez jezdnię. W trakcie rozgrywki można też porozmawiać o niebezpiecznych sytuacjach, które mogą zdarzyć się na drodze i przekazać cenne wskazówki. Pomogą w tym zasady bezpieczeństwa opisane na drugiej stronie planszy. Gra zawiera: - planszę o wym. 34x34cm - 4 pionki - kostkę do gry - 16 kartoników z sygnalizacją - instrukcję Wiek: 3+, 2-4 graczy Czytaj więcej...

  39,00 zł
  Do zamówienia
 • Bezpieczna Podróż – gra

  Układanka zapewni doskonałą zabawę oraz pomoże rozwinąć wiedzę o przepisach ruchu drogowego. Gra przeznaczona jest dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zestaw gry zawiera: - 36 dwustronnych kart, - 2 pionki, - planszę.

  14,00 zł
  Do zamówienia
 • Gra: Znaki drogowe

  Gra w formie memory uczy zapamiętywania i rozpoznawania znaków drogowych oraz zasad panujących na drodze. Dodatkowo ćwiczy koncentrację i pamięć wzrokową.Ilość graczy 2-6,wiek 5+.

  28,00 zł
  Do zamówienia
 • Plansza ścienna: Znaki poziome

  Wymiary: 70x100 cm, dwustronnie foliowana z zawieszką.

  36,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią