DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Zoologia jest bardzo szeroką dziedziną nauki ze względu na ogromną liczbę gatunków zwierząt, rodzajów miejsc ich występowania. Dlatego modele zarówno zwierząt jak i ich budowy przystosowanej do trybu życia będą mogły przybliżyć takie organizmy jakie np. nie występują w naszych szerokościach geograficznych.

Jest 70 produktów.

Zoologia

Produkty na stronie

 • Model ryby preparowanej

  Model ryby preparowanej (widoczne trójwymiarowe organy wewnętrzne) wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Model 2-stronny, umieszczony na podstawie. Podstawowe wymiary pomocy: 50 x 20 cm.

  256,00 zł
  Do zamówienia
 • Model żaby preparowanej

  Model żaby preparowanej (widoczne trójwymiarowe organy wewnętrzne) wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Model przymocowany trwale do podstawy. Podstawowe wymiary pomocy: 30 x 40 cm.

  252,00 zł
  Do zamówienia
 • Model komórki zwierzęcej – przestrzenny

  Duży, demonstracyjny model komórki zwierzęcej wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, umieszczony na podstawie. Trójwymiarowy i wyraźny. Wysokość pomocy: ok. 45 cm.

  595,00 zł
  Do zamówienia
 • Model komórki zwierzęcej

  Demonstracyjny, kolorowy model komórki zwierzęcej wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, przymocowany do podstawy. Wysokość okolo 40 cm.

  455,00 zł
  Do zamówienia
 • Model główki tasiemca uzbrojonego

  Model główki tasiemca uzbrojonego, in. świńskiego, /Taenia solium/ wykonany z trwałego tworzywa sztucznego; na podstawie. Wysokość: 20 cm.

  131,00 zł
  Do zamówienia
 • Budowa i rozwój tasiemca uzbrojonego (Taenia solium)

  Pomoc dydaktyczna w postaci zestawu 8 modeli wykonanych z tworzywa sztucznego, przytwierdzonych do tablicy. Prezentuje rozwój tasiemca – 3 segmenty w przekroju charakterystyczne dla poszczególnych stadiów rozwoju tasiemca, segmenty widoczne od zewnątrz oraz jajo i stadium larwalne (wągier; Cysticercus) tasiemców. Dodatkowo, pośrodku umieszczone są duże modele główek tasiemca uzbrojonego (Taenia solium) i nieuzbrojonego (Taenia saginata) dla... Czytaj więcej...

  580,00 zł
  Do zamówienia
 • Budowa i cykl życiowy muchy - 10 modeli na tablicy

  Pomoc dydaktyczna w postaci 10 kolorowych, 3-wymiarowych modeli wykonanych z tworzywa sztucznego, przytwierdzonych do tablicy i prezentujących budowę i cykl rozwojowy muchy domowej. Modele są realistyczne, starannie wykonane i dobrze widoczne (powiększone kilkudziesięciokrotnie w stosunku do naturalnych rozmiarów). Modele, oprócz poszczególnych postaci cyklu rozwojowego, prezentują tak charakterystyczne elementy budowy, jak odnóże, czy aparat... Czytaj więcej...

  545,00 zł
  Do zamówienia
 • Budowa i cykl życiowy jedwabnika - 10 modeli na tablicy

  Pomoc dydaktyczna w postaci 10 kolorowych, 3-wymiarowych modeli wykonanych z tworzywa sztucznego, przytwierdzonych do tablicy i prezentujących budowę i cykl rozwojowy jedwabnika. Modele są realistyczne, starannie wykonane i dobrze widoczne (powiększone kilkudziesięciokrotnie w stosunku do naturalnych rozmiarów). Wymiary całkowite tablicy: 60 x 46 cm.

  545,00 zł
  Do zamówienia
 • Budowa i cykl życiowy pszczoły - 10 modeli na tablicy

  Pomoc dydaktyczna w postaci 10 kolorowych, 3-wymiarowych modeli wykonanych z tworzywa sztucznego, przytwierdzonych do tablicy i prezentujących budowę i cykl rozwojowy pszczoły miodnej. Modele są realistyczne, starannie wykonane i dobrze widoczne (powiększone kilkudziesięciokrotnie w stosunku do naturalnych rozmiarów). Prezentują cykl rozwojowy pszczoły od jaja, poprzez stadia larwalne i poczwarkę (w komórkach), aż do postaci dorosłych:... Czytaj więcej...

  545,00 zł
  Do zamówienia
 • Budowa i cykl życiowy komara (Anopheles) - 10 modeli na tablicy

  Pomoc dydaktyczna w postaci 10 kolorowych, 3-wymiarowych modeli wykonanych z tworzywa sztucznego, przytwierdzonych do tablicy i prezentujących budowę i cykl rozwojowy komara z rodzaju Anopheles, do którego należy komar widliszek. Modele są realistyczne, starannie wykonane i dobrze widoczne (powiększone kilkudziesięciokrotnie w stosunku do naturalnych rozmiarów). Prezentują charakterystyczny cykl rozwojowy przedstawiciela Anopheles od jaja,... Czytaj więcej...

  545,00 zł
  Do zamówienia
 • Budowa i cykl życiowy komara (Culex) - 10 modeli na tablicy

  Pomoc dydaktyczna w postaci 10 kolorowych, 3-wymiarowych modeli wykonanych z tworzywa sztucznego, przytwierdzonych do tablicy i prezentujących budowę i cykl rozwojowy komara z rodzaju Culex, do którego należy komar brzęczący. Modele są realistyczne, starannie wykonane i dobrze widoczne (powiększone kilkudziesięciokrotnie w stosunku do naturalnych rozmiarów). Prezentują charakterystyczny cykl rozwojowy przedstawiciela Culex od jaja, poprzez... Czytaj więcej...

  545,00 zł
  Do zamówienia
 • Globus zoologiczny, niepodświetlany, średnica 22 cm

  Globus tematyczny, zoologiczny, o średnicy 22 cm. Wersja polska.

  33,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią