DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Magnetyzm, w którego skład wchodzą nie tylko zwykłe magnesy, ale także igły magnetyczne i kompasy, które uczą na czym dokładnie te zjawisko polega oraz jak wykorzystuje się je w praktyce.

Jest 38 produktów.

Magnetyzm

Produkty na stronie

 • Duży zestaw klasowy do magnetyzmu, 49+6 elementów

  Duży, różnorodny zestaw 55 (49+6) różnych rodzajów magnesów i elementów magnetycznych do szeregu doświadczeń z zakresu magnetyzmu. W zestawie znajdują się m.in. płytki-typy metali; elektromagnes; folia magnetyczna; igła magnetyczna na podstawie; kompas zamykany; kompasy transparentne; krążki transparentne; magnesy ferytowe; magnesy neodymowe; magnes podkowiasty; magnesy sztabkowe. Całość umieszczona w sztywnym pojemniku z tworzywa sztucznego... Czytaj więcej...

  262,00 zł
  Do zamówienia
 • Pudełka z opiłkami + magnesy – zestaw klasowy (10 kpl.)

  Zestaw do indywidualnych doświadczeń dla całej klasy – 10 par magnesów sztabkowych o wym. 14x10x50 mm N-S oraz 10 pudełek z opiłkami z odpornego, przezroczystego tworzywa sztucznego o wym. 95x70x10 mm. Przydatna pomoc dydaktyczna do doświadczeń w grupach z zakresu magnetyzmu (przyroda i fizyka) w szkołach, w tym obserwacji linii pola magnetycznego. Polecamy!

  149,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw magnesów – podstawowy (28)

  Zestaw różnych rodzajów magnesów (patrz: fot. obok). W zestawie 28 elementów, w tym różnego typu magnesy, 2 rodzaje kompasów (w tym na rzutnik), folie magnetyczne oraz naturalny magnes (magnetyt).

  188,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw magnesów (44)

  Zestaw różnych rodzajów magnesów (patrz: fot. obok). W zestawie 44 elementy, w tym różnego typu magnesy, pudełko z opiłkami, płytki różnych metali, folie magnetyczne, kompasy i inne.

  262,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw do podstawowych eksperymentów z magnetyzmu

  Zestaw wielobarwnych elementów magnetycznych do pierwszych doświadczeń i zabaw z zakresu magnetyzmu. W zestawie: 4 magnetyczne łopatki, 20 magnetycznych kulek, 2 magnesy sztabkowe, magnesy pływające, magnes duży, magnes "kompas".

  242,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 20 magnesów sztabkowych w pudełku

  Poręczny pakiet klasowy 20 magnesów sztabkowych ceramicznych umieszczonych w przegródkach w zamykanym pudełku z tworzywa sztucznego. Wielkość każdego magnesu: 14 x 10 x 50 mm.

  95,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnesy sztabkowe 8 cm, kpl. 2

  Para magnesów sztabkowych o długości 8 cm każdy, m.in. do demonstracji odpychania i przyciągania (biegunowości) oraz doświadczeń z opiłkami (linie pola magnetycznego). Charakterystyczną cechą jest warstwa kolorowego plastiku (rodzaj plastikowej obudowy) na magnesach zapobiegająca zbyt szybkiej utracie cech magnetycznych (rozmagnesowaniu się).

  22,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnesy sztabkowe, wielkie, kpl. 2

  Para magnesów sztabkowych o długości 13 cm każdy, m.in. do demonstracji odpychania i przyciągania (biegunowości) oraz doświadczeń z opiłkami (linie pola magnetycznego). Charakterystyczną cechą jest warstwa kolorowego plastiku (rodzaj obudowy) na magnesach zapobiegająca zbyt szybkiej utracie cech magnetycznych (rozmagnesowaniu się).

  69,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnes podkowiasty, 10 cm

  Magnes podkowiasty o długości 10 cm ze zworą.

  21,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnesy podkowiaste, 3 różne

  Kpl. 3 magnesów o dług. 7,5 cm, 10 cm i 12,5 cm.

  55,00 zł
  Do zamówienia
 • Magnesy pływające

  Kpl. 4 okrągłych magnesów z otworami, na podstawie. Wsuwając magnesy zwrócone jednakowymi biegunami do siebie uzyskujemy bardzo efektowne zjawisko "pływania" magnesów w wyniku ich odpychania.

  23,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 2 magnetycznych różdżek i kulistych magnesów

  Komplet namagnesowanych różdżek i kilku kulistych kolorowych magnesów do testowania magnetyzmu różnych materiałów oraz prezentowania własności magnetycznych w nietypowy, ciekawy sposób. Wszystkie elementy zestawu pokryte są kolorowym tworzywem sztucznym.

  29,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią