DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Elektrostatyka może być naprawdę ciekawym zagadnieniem, przy użyciu niezwykle efektownych przyrządów takich jak maszyna elektrostatyczna czy generator van de Graaffa z elektrodą kulistą.

Jest 17 produktów.

Elektrostatyka

Produkty na stronie

 • Maszyna elektrostatyczna (in. Maszyna Wimshursta)

  Klasyczna maszyna elektrostatyczna umożliwiająca wytwarzanie napięcia elektrycznego oraz ładunków elektrycznych o różnych znakach (dodatnich i ujemnych), które oddzielnie gromadzone są w butelkach lejdejskich (dwa charakterystyczne pojemniki). Maszyna umożliwia bezpieczne przeprowadzanie doświadczeń z zakresu elektrostatyki. Ma pas uruchomiany korbą, regulowaną długość iskry oraz dwa wysokonapięciowe kondensatory (butelki lejdejskie). Wymiary:... Czytaj więcej...

  640,00 zł
  Do zamówienia
 • Generator van de Graaffa z elektrodą kulistą i napędem ręcznym

  Generator Van de Graffa z pełną elektrodą kulistą (nie siatką) do demonstracji w szkole zjawisk z zakresu elektrostatyki (średnice elektrod odpowiednio 15 i 10 cm). Elektroda kulista rozładowująca nie jest wbudowana w podstawę, ma izolowany uchwyt i 4-mm gniazda połączeniowe. Pas wykonany z gumy silikonowej o wysokim stopniu izolacji. Max napięcie na elektrodzie kulistej: 200 kV; długość iskry 60 mm! Model zasilany ręcznie - na korbkę. Czytaj więcej...

  680,00 zł
  Do zamówienia
 • Generator van de Graaffa z elektrodą kulistą i napędem elektrycznym

  Generator Van de Graffa z pełną elektrodą kulistą (nie siatką) do demonstracji w szkole zjawisk z zakresu elektrostatyki (średnice elektrod odpowiednio 15 i 10 cm). Elektroda kulista rozładowująca nie jest wbudowana w podstawę, ma izolowany uchwyt i 4-mm gniazda połączeniowe. Pas wykonany z gumy silikonowej o wysokim stopniu izolacji. Max napięcie na elektrodzie kulistej: 200 kV; długość iskry 60 mm! Model zasilany elektrycznie (220 V AC, 50 Hz). Czytaj więcej...

  791,00 zł
  Do zamówienia
 • Elektroskop demonstracyjny z elektrodą...

  Duży (wysokość ok. 30 cm) elektroskop wychyłowy, czuły i dobrze widoczny w trakcie eksperymentów. Wyposażony w gniazdo uziemiające (wbudowane).

  115,00 zł
  Do zamówienia
 • Elektroskop w obudowie metalowej

  Elektroskop w metalowej obudowie z dwoma ściankami szklanymi. Elektroda rozładowująca izolowana. W środku kątomierz 0..90o umożliwiający pomiar wychylenia listków. Dołączone bardzo czułe złote listki. Wymiary: 15 x 10 x 20 cm.

  88,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw do elektrostatyki z 2 elektroskopami

  Zestaw umożliwia wykonywanie i demonstrację doświadczeń z zakresu elektrostatyki. Zawiera dwa elektroskopy w kolbach szklanych, dwie elektrody talerzowe, pojemnik aluminiowy, pałeczkę szklaną, ściereczkę z jedwabiu, pałeczkę akrylową, ściereczkę wełnianą.

  121,00 zł
  Do zamówienia
 • Pałeczka elektrostatyczna, ebonitowa

  Pałeczka ebonitowa (in. laska, pręt). Wykorzystywana do przenoszenia ładunków elektrycznych i porównywania własności elektrostatycznych. Długość 30 cm.

  12,00 zł
  Do zamówienia
 • Pałeczka elektrostatyczna, nylonowa

  Pałeczka nylonowa (in. laska, pręt). Wykorzystywana do przenoszenia ładunków elektrycznych i porównywania własności elektrostatycznych. Długość 30 cm.

  12,00 zł
  Do zamówienia
 • Pałeczka elektrostatyczna, akrylowa

  Pałeczka akrylowa (in. laska, pręt). Wykorzystywana do przenoszenia ładunków elektrycznych i porównywania własności elektrostatycznych. Długość 30 cm.

  15,00 zł
  Do zamówienia
 • Pałeczka elektrostatyczna, szklana

  Pałeczka szklana (in. laska, pręt). Wykorzystywana do przenoszenia ładunków elektrycznych i porównywania własności elektrostatycznych. Długość 30 cm.

  15,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 4 różnych pałeczek do elektryzowania (elektrostatyka)

  Zestaw 4 różnych pałeczek do elektryzowania wykorzystywanych do doświadczeń z elektrostatyki, w tym do przenoszenia ładunków elektrycznych i porównywania własności elektrostatycznych. W zestawie następujące pałeczki (in. laski, pręty): ebonitowa, szklana, nylonowa, akrylowa. Długość każdej pałeczki: 30 cm.

  42,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią