DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Ruch drgający i fale, odpowiedzialne za akustykę. Ciekawe pomoce dydaktyczne takie jak klosz próżniowy czy kamertony rezonacyjne, a także mirnika natężenia dźwięku, pomagające zbadać hałas.

Jest 11 produktów.

Ruch drgający i fale (akustyka)

 • Kamertony rezonacyjne, kpl. 2 z młotkiem

  Komplet 2 kamertonów 440 Hz. Widełki zdejmowane. Miękki młotek w komplecie.

  181,00 zł
  Do zamówienia
 • Kamerton

  Pojedynczy kamerton, 440 Hz. Widełki zdejmowane. Zalecany miękki młotek (nie zawarty).

  95,00 zł
  Do zamówienia
 • Młotek do widełek stroikowych

  Uniwersalny młotek do widełek stroikowych, kulisty, gumowy.

  17,00 zł
  Do zamówienia
 • Przyrząd do demonstracji fal poprzecznych i podłużnych

  Przyrząd dydaktyczny do demonstracji fal poprzecznych i podłużnych. Wprawiany w ruch korbką z boku przyrządu. Wykonany z tworzywa sztucznego, na podstawie. Wymiary (bez korbki): 10 x 43 x 31,5 (H).

  292,00 zł
  Do zamówienia
 • Klosz próżniowy z pompą ręczną

  Ekonomiczna wersja klasycznej pomocy demonstrującej, iż fale dźwiękowe nie rozchodzą się w próżni. W skład kompletu wchodzi klosz przezroczysty z dzwonkiem (zasilanie 4-6V AC/DC, bateria płaska lub zasilacz (dołączony)) umieszczany na gumowanej podstawie z wmontowaną pompą ręczną umożliwiającą znaczne rozrzedzenie gazów wewnątrz klosza i obniżenie głośności dzwonka. Zastosowanie pompy ręcznej czyni pomoc dostępną cenowo i choć nie zapewnia... Czytaj więcej...

  494,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 6 różnych sprężyn z zawieszkami

  Sześć sprężyn o długości pomiędzy 10 a 20 cm i średnicach od 1 do 3 cm, zakończonych z obu stron kółkami-zawieszkami.

  33,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw 12 różnych sprężyn z obustronnymi zawieszkami

  Edukacyjny zestaw 12 różnych sprężyn zakończonych po obu stronach zawieszkami umożliwia przeprowadzanie eksperymentów i doświadczeń z zakresu sprężystości, fal, drgań, prawa Hook'a i in. Sprężyny są metalowe, o średnicy ok. 1-3 mm oraz długości od 10 cm do 20 cm.

  63,00 zł
  Do zamówienia
 • Sprężyna wędrująca

  Sprężyna, która w ciekawy sposób dowodzi praw fizyki – m.in. sama "schodzi" po schodach lub pochylni.

  21,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw wprowadzający do muzyki – uczniowski

  Zestaw prostych elementów, które montowane i wykorzystywane w różny sposób wprowadzają w świat dźwięków i muzyki. W skład zestawu wchodzą m.in.: pudło rezonansowe, elementy służące do zawieszania nad pudłem dzwonków oraz strun, budowy wietrznych dzwonków oraz fletni, dzwonki metalowe i plastikowe, struny gumowe, membrana do mini-bębenka, pałeczka.

  26,00 zł
  Do zamówienia
 • Miernik natężenia dźwięku, cyfrowy

  Miernik natężenia dźwięku - decybelomierz cyfrowy, z wyświetlaczem LCD, umożliwia szybki i łatwy pomiar w 2 zakresach pomiarowych pomiędzy 35...130 dB. (rozdzielczość 0,1 dB), tj. 30..100 dB oraz 60..130 dB. Dodatkowo, miernik wyposażony jest w funkcję wyboru częstotliwości krzywej A/C (dBA lub dBC) - krzywa A odzwierciedla charakterystykę krzywej słuchu ludzkiego, zaś filtr korekcyjny C zapewnia ocenę częstotliwości linearnie. Decybelomierz... Czytaj więcej...

  291,00 zł
  Do zamówienia
 • Miernik natężenia dźwięku cyfrowy 30..130 dBA

  Miernik natężenia dźwięku - decybelomierz cyfrowy, z wielopoziomowym wyświetlaczem LCD (3 ½; wyświetlana cyfra: 10 mm), umożliwia szybki i łatwy pomiar natężenia dźwięku w zakresie 35...130 dB(A), co oznacza pomiar dźwięku oparty na słyszalności i odczuwalności dźwięków przez ucho ludzkie (częstotliwość krzywej/filtr A odzwierciedla charakterystykę krzywej słuchu ludzkiego). Decybelomierz ma dwa tryby pomiarowe - szybki (125 ms) i wolny (1 s).... Czytaj więcej...

  151,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią