DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Jest 25 produktów.

Ruch i siła

Produkty na stronie

 • Równia pochyła z wałkiem, regulowana

  Trwała, wykonana ze stali równia z kątomierzem oraz regulowanym krążkiem. Dołączony wałek, który może być wykorzystywany jako obiekt poruszający się po równi lub obciążnik. W składzie pomocy także szalka. Długość samej równi: > 50 cm.

  199,00 zł
  Do zamówienia
 • Wózek do zderzeń i obciążania

  Wózek zaprojektowany i dedykowany do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga regulacji, a pośrodku ma przestrzeń do obciążania.

  35,00 zł
  Do zamówienia
 • Wózek do zderzeń i obciążania, kpl. 2

  Zestaw dwóch jednakowych wózków - oba wózki zaprojektowane i dedykowane do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Każdy wózek ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga regulacji, a pośrodku ma przestrzeń do obciążania.

  65,00 zł
  Do zamówienia
 • Wózek inercyjny do zderzeń

  Wózek z bardzo trwałego tworzywa do zderzeń/kolizji elastycznych i nieelastycznych. Posiada skalę i ruchomą prowadnicę.

  73,00 zł
  Do zamówienia
 • Stół do badania rozkładu sił

  Demonstracyjna pomoc do prezentacji i badania rozkładu sił. Głównymi elementami są stół o średnicy 40 cm z wygrawerowaną na obrzeżu 360-stopniową skalą, umieszczony na stabilnej podstawie (specjalne śruby umożliwiają poziomowanie stołu) oraz krążki, linki i obciążniki (12 sztuk, 4 rodzaje). Różne ułożenia obciążeń powodują przesuwanie się kółka pośrodku w wyniku zmiany rozkładu sił całego układu.

  699,00 zł
  Do zamówienia
 • Zestaw do demonstracji kolizji – wózki + tor

  Komplet dwóch specjalnych wózków oraz toru o długości 120 cm z miarką na boku umożliwia przeprowadzenie wielu eksperymentów z zakresu zderzeń, elastyczności itp. Wózki z jednej strony mają boki zakończone tkaniną velcro, a z drugiej strony zamontowane są sprężyste obręcze (zderzaki). Pośrodku każdego wózka znajduje się trzpień, na który można nasuwać obciążniki (10 g i 20 g).

  366,00 zł
  Do zamówienia
 • Potrójne wahadło

  Duża, demonstracyjna pomoc o ciekawej budowie – wysoki statyw (1 metr, skalowany) zakończony jest metalowym wysięgnikiem (28 cm), na którym zawieszone są na długich linkach trzy różne kule (średnica 2,5 cm) wykonane z drewna, metalu i stali. Wahadła można wprawiać w ruch niezależnie od siebie oraz dokonywać obserwacji i obliczeń.

  151,00 zł
  Do zamówienia
 • Wielokrążki–proste maszyny – zestaw demonstracyjny

  Za pomocą zestawu można prezentować działanie i funkcje krążków i wielokrążków, prostych maszyn oraz wybrane zasady mechaniki. Zestaw demonstruje i pomaga zrozumieć istotę działania i wykorzystanie wielokrążków. Różnorodny i szeroki skład zestawu (widoczny na zdjęciu obok) oraz duże demonstracyjne rozmiary umożliwiają efektywną demonstrację. Wysokość pręta głównego na stojaku: 61 cm.

  735,00 zł
  Do zamówienia
 • Koło Maxwella, na stojaku

  Klasyczna pomoc dydaktyczna prezentująca zjawisko zachowania energii i jej przemiany (tu: energii potencjalnej w kinetyczną). Koło z osią służącą jako uchwyty zawieszone jest na statywie (dwa punkty); doświadczenie polega na zwinięciu na osiach sznurków i podciągnięciu koła do góry, a następnie puszczeniu go swobodnie – energia potencjalna zamieniana jest w kinetyczną i koło opada w dół, gdzie następuje zamiana odwrotna: energii kinetycznej w... Czytaj więcej...

  181,00 zł
  Do zamówienia
 • Przyrząd do demonstracji inercji ciał

  Ciekawa pomoc do demonstracji zjawiska inercji. Na podstawie zamontowana jest elastyczny pasek metalu oraz kolumna, na której umieszczana jest płytka, a na niej kulka. Sprężystym paskiem uderzamy w płytkę z kulką wybijając płytkę spod kulki, która... ponownie znajduje się na kolumnie leżąc na niej bezpośrednio.

  21,00 zł
  Do zamówienia
 • Przyrząd do badania zderzeń

  Pomoc składa się z wygiętego toru długości ok. 25 cm mocowanego do brzegu stołu/ławki oraz 3 kulek o średnicy ok. 12 mm. Doświadczenie polega na umieszczeniu jednej kulki na poziomym odcinku toru i swobodnym puszczaniu drugiej kulki ze szczytu toru – następuje zderzenie i przemiana energii w jego trakcie. Pomoc może być także wykorzystywana do porównywania skutków zderzeń elastycznych i nieelastycznych.

  53,00 zł
  Do zamówienia
 • Kołyska Newtona

  5 stalowych kul zawieszonych na dwóch stelażach-ramkach na nylonowych żyłkach demonstruje prawa przemiany (zachowania) energii. Całość na stabilnej podstawie. Pomoc dydaktyczna składana. Wymiary: 14 x 11,5 x 13,5 cm.

  55,00 zł
  Do zamówienia

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią