DOSTAWA i PŁATNOŚCI

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Dostawa i płatności

Koszty wysyłki / Ceny / Paczki

Wszystkie ceny w cennikach i w naszym sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”); na fakturze VAT nie doliczane są koszty wysyłki.

Do zamówień poniżej 300 złotych doliczamy koszty wysyłki w wysokości 24,60 złotych (dotyczy zamówień powyżej 100 złotych).

Minimalna wartość realizowanego zamówienia: 100 złotych. W przypadku pytań – bardzo prosimy o kontakt z Działem Handlowym „JANGAR”.

Terminy realizacji zamówień

Zamówienia staramy się realizować w ciągu 7-10 dni.

XI-XII.2018: obecnie ze względu na nadal wzmożone zakupy w związku z wdrażaną reformą szkolną terminy te mogą ulec znacznemu wydłużeniu; bieżących informacji udziela:
Dział Handlowy 22-6480314 / handlowy@jangar.pl.

XII.2018: informujemy, że składane zamówienia na pomoce dydaktyczne będą realizowane w roku
2019 r.

W przypadku zakupów terminowych (konkursy, inne nagrody, projekty itp.) – prosimy o podanie tego terminu w zamówieniu, aby otrzymać potwierdzenie tego terminu od nas.

Prosimy brać pod uwagę, że, jak co roku, ze względu na wzmożone zakupy w IV kwartale, terminy realizacji zamówień w tym okresie mogą ulegać wydłużeniu. W takim wypadku prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym, który przy wydłużającym się terminie także może skontaktować się z Państwem, szczególnie w przypadku zamówień oczekujących na realizację grudniu (ważne ze względu na zamykanie roku finansowego i rozliczeń).

W przypadku chwilowego braku magazynowego określonej pozycji towarowej, nie wysyłamy części zamówienia bez powiadomienia, tylko kontaktujemy się z Państwem wspólnie ustalając sposób postępowania w takim przypadku.

Płatności

Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem (standardowy termin: 14 dni) po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Inni Zamawiający mogą być przez nas proszeni o dokonanie przedpłaty na konto Sprzedającego („JANGAR”) przed wysyłką zamówionego towaru.

Po potwierdzeniu, wysyłamy także zamówienia za pobraniem (płatność przy odbiorze). Doliczamy wówczas z tego tytułu do faktury opłatę w wysokości 9,00 złotych.

Faktury

Faktura jest dołączana i wysyłana razem z zamówionym towarem i znajduje się wewnątrz jednej z paczek, chyba, że Zamawiający zaznaczył w zamówieniu inaczej.

Ważne! Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Kontakt / Pytania

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który wyjaśni i odpowie na Państwa pytania.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

do zakupów w naszej firmie!


Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:0123-456-789

Skontaktuj się z naszą infolinią