Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Interfejs MoLab Powiększ do pełnego rozmiaru
Niższa cena z okazji NOWEGO roku szkolnego 2019! MoLab jest w pełni dostosowanym do pracy w terenie interfejsem, który ma wbudowany własny system operacyjny Windows CE oraz mobilną wersję programu Coach 6 CE. Dostarczany jest jako kompletny zestaw razem z trzema podstawowymi czujnikami (czujniki: temperatury, światła, napięcia) oraz przewodami i oprogramowaniem, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się nad kompletowaniem oprzyrządowania, żeby zacząć pracę. Nauczyciel kupując MoLab w poniższej cenie...
Cena: 1 995,00 zł
2 750,00 zł
-755,00 zł

Fiz000521

Więcej informacji

Niższa cena z okazji
NOWEGO roku szkolnego 2019!

MoLab jest w pełni dostosowanym do pracy w terenie interfejsem, który ma wbudowany własny system operacyjny Windows CE oraz mobilną wersję programu Coach 6 CE. Dostarczany jest jako kompletny zestaw razem z trzema podstawowymi czujnikami (czujniki: temperatury, światła, napięcia) oraz przewodami i oprogramowaniem, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się nad kompletowaniem oprzyrządowania, żeby zacząć pracę. Nauczyciel kupując MoLab w poniższej cenie może od razu przystąpić do doświadczeń i eksperymentów - dokupywać można już tylko dodatkowe czujniki według własnego wyboru i w każdym czasie, ponieważ MoLab posiada 4 wejścia mini Jack, do których przyłączane są cyfrowe czujniki, dzięki czemu można przeprowadzić kilka pomiarów jednocześnie. Sam interfejs posiada kolorowy, dotykowy ekran, pamięć użytkownika oraz czytnik kart microSD, a także wbudowaną pamięć Flash niezbędną w celu aktualizacji oprogramowania. Tworzony był głównie z myślą o szkołach gimnazjalnych i wyższych klasach szkoły podstawowej, ale w dobie nieustannego rozwijania tematyki doświadczeń i eksperymentów, interfejs można spokojnie polecić zarówno do wyposażenia nowoczesnej Pracowni Przyrodniczej, jak i Pracowni Fizyki, Chemii i Biologii.

Zestaw MoLab zawiera:

MoLab rejestrator danych z wyświetlaczem,
przewód USB,
4 przewody ML10sc,
zasilacz,
czujnik temperatury ML11s,
czujnik światła ML14s,
czujnik napięcia 17f,
oprogramowanie Coach 6 Lite

Informacje podstawowe:
 ✓ Dotykowy, kolorowy ekran 320 x 240 pixeli
 ✓ 4 wejścia do przyłączenia czujników ML
 ✓ W zestawie czujniki: temperatury z sondą ML11s (-40 .. 125˚C), światła ML14s (1 .. 65,535 lx), napięcia ML17f (-15 .. 15 V) oraz wbudowany czujnik dźwięku.
 ✓ Zasilanie: akumulator (3,7 V, 2300 mAh), ładowany przez USB lub zasilacz
 ✓ Pamięć: 256 MB Flash ROM i 64 MB pamięci użytkownika
 ✓ Rozdzielczość: od 12-bit do 16-bit
 ✓ Próbkowanie: do 100 kHz
 ✓ Czytnik zewnętrznej karty pamięci micro SD
 ✓ Oprogramowanie interfejsu: Coach 6 CE (dołączone)
 ✓ Oprogramowanie do pracy z komputerem: Coach 6 Lite PL (dołączone), Coach 6 PL (płatne)

Dla zaawansowanych:
★ Duża ilość dedykowanych czujników ML

• POBIERZ KATALOG W WERSJI PDF

• Cennik MS EXCEL