Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Mikroskop 20x-1280x z okularem cyfrowym, w walizce

Mikroskop 20x-1280x z okularem cyfrowym, w walizce Powiększ do pełnego rozmiaru
Mikroskop przeznaczony dla początkujących wyposażony w dwa okulary szerokopolowe WF 5x, WF 16x oraz trzy obiektywy 4x, 10x, 40x, co wraz z powiększeniem tubusu WF1x-2x (soczewka Barlowa; zoom) umożliwia powiększenia w zakresie od 20x-1280x. Dołączony okular cyfrowy (PC okular) umożliwia oglądanie obrazu spod mikroskopu na ekranie komputera w rozdzielczości 640x480 px i jest podłączany złączem USB. Podwójne podświetlenie obrazu (LED) z regulacją natężenia światła  – przechodzące i odbite – dzięki czemu pod mikroskopem można obserwować nie tylko preparaty mikroskopowe, ale także niewielkie fragmenty skał i minerałów. Mikroskop wyposażony...
Cena: 699,00 zł

BIO000649

Więcej informacji

Mikroskop przeznaczony dla początkujących wyposażony w dwa okulary szerokopolowe WF 5x, WF 16x oraz trzy obiektywy 4x, 10x, 40x, co wraz z powiększeniem tubusu WF1x-2x (soczewka Barlowa; zoom) umożliwia powiększenia w zakresie od 20x-1280x. Dołączony okular cyfrowy (PC okular) umożliwia oglądanie obrazu spod mikroskopu na ekranie komputera w rozdzielczości 640x480 px i jest podłączany złączem USB. Podwójne podświetlenie obrazu (LED) z regulacją natężenia światła  – przechodzące i odbite – dzięki czemu pod mikroskopem można obserwować nie tylko preparaty mikroskopowe, ale także niewielkie fragmenty skał i minerałów. Mikroskop wyposażony jest w stolik mechaniczny do precyzyjnego przesuwu szkiełek z preparatami oraz koło filtrów (5 kolorów). Dodatkowymi elementami zestawu są: 5 gotowych preparatów mikroskopowych oraz prosty zestaw do wykonywania własnych preparatów (mikrotom, szkiełka podstawowe i nakrywkowe). Zasilanie bateryjne (3 x AA) umożliwia do 72 godzin ciągłej pracy. Całość umieszczona w sztywnej rozkładanej walizce z rączką.