Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Historia. Plansze interaktywne 2.0. Szkoła podstawowa (4-6)
WYPRZEDAŻ!

Historia. Plansze... Historia. Plansze interaktywne 2.0. Szkoła podstawowa (4-6)

CD-ROM, licencja 1-stanowiskowa. Plansze interaktywne do historii nauczanej w szkole podstawowej składają się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Materiał podzielono na następujące działy tematyczne: Fundamenty Europy, Państwo polskie za... Więcej

CD-ROM, licencja 1-stanowiskowa. Plansze interaktywne do historii nauczanej w szkole podstawowej składają się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Materiał podzielono na następujące działy tematyczne: Fundamenty Europy, Państwo polskie za Piastów, Społeczeństwo średniowieczne, Jagiellonowie, Rzeczpospolita Obojga Narodów, XIX wiek – walka o niepodległość. Plansze składają się z animacji, dźwiękowych komentarzy i testów. Towarzyszą im dodatkowe narzędzia multimedialne. Dopisywanie komentarzy, możliwość podkreślania wybranych treści oraz zaznaczania lub zakrywania dowolnych elementów znajdujących się na planszy umożliwia nauczycielowi przeprowadzenie ciekawej i interaktywnej lekcji. Do pakietu dołączony jest opis poszczególnych tematów lekcji, przy których plansza może stanowić pomoc dla nauczyciela. Narzędzie testowe, zawiera około 150 pytań jednokrotnego wyboru i pozwala na jednoczesne rozwiązywanie testu przez całą klasę. Zalecane wyświetlanie programu poprzez rzutnik multimedialny, a korzystanie z tablicy interaktywnej dodatkowo wzbogaci lekcję.

Do
zamówienia
Cena 144,00 zł
Informatyka. Plansze interaktywne 2.0. Gimnazjum
WYPRZEDAŻ!

Informatyka. Plansze... Informatyka. Plansze interaktywne 2.0. Gimnazjum

CD-ROM, licencja 1-stanowiskowa. Plansze interaktywne z informatyki dla gimnazjum to program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Materiał podzielono na następujące działy tematyczne: Rozpoczęcie pracy z komputerem,... Więcej

CD-ROM, licencja 1-stanowiskowa. Plansze interaktywne z informatyki dla gimnazjum to program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Materiał podzielono na następujące działy tematyczne: Rozpoczęcie pracy z komputerem, Korzystanie z komputera – podstawowe funkcje, Komunikowanie się w Internecie, Popularne programy komputerowe. Plansze składają się z animacji, dźwiękowych komentarzy i testów. Towarzyszą im dodatkowe narzędzia multimedialne. Dopisywanie komentarzy, możliwość podkreślania wybranych treści oraz zaznaczania lub zakrywania dowolnych elementów znajdujących się na planszy umożliwia nauczycielowi przeprowadzenie ciekawej i interaktywnej lekcji. Do pakietu dołączony jest opis poszczególnych tematów lekcji, przy których plansza może stanowić pomoc dla nauczyciela. Narzędzie testowe, zawiera około 150 pytań jednokrotnego wyboru i pozwala na jednoczesne rozwiązywanie testu przez całą klasę. Zalecane jest wyświetlanie programu poprzez rzutnik multimedialny, a korzystanie z programu w połączeniu z tablicą interaktywną dodatkowo wzbogaca lekcję.

Do
zamówienia
Cena 144,00 zł
Multimedialna encyklopedia Geografia PWN, DVD
WYPRZEDAŻ!

Multimedialna encyklopedia... Multimedialna encyklopedia Geografia PWN, DVD

Program zawiera 32 000 haseł, prawie 3 000 ilustracji, ok. 130 map, 17 animowanych wykładów. Encyklopedia prezentuje: aktualny, interakcyjny atlas świata; mapy kontynentów, oceanów, państw i wybranych regionów; opisy obiektów geograficznych;... Więcej

Program zawiera 32 000 haseł, prawie 3 000 ilustracji, ok. 130 map, 17 animowanych wykładów. Encyklopedia prezentuje: aktualny, interakcyjny atlas świata; mapy kontynentów, oceanów, państw i wybranych regionów; opisy obiektów geograficznych; życiorysy badaczy i odkrywców; terminy i pojęcia z zakresu geografii i nauk pokrewnych; zdjęcia, rysunki i aktywne schematy; atrakcje turystyczno-przyrodnicze Ziemi; zbiór skał, minerałów i kamieni szlachetnych. Wymagania sprzętowe: komputer PC, Windows 2000, XP, Vista; procesor Pentium III (Celeron) 500Mhz, (procesor 1 GHz dla Vista); RAM 256 MB (512 MB dla Vista); karta graficzna SVGA, 1024x768, 65 000 kolorów; karta dźwiękowa; napęd CD-ROM 4x; 400 MB HDD.

Do
zamówienia
Cena 19,00 zł
Multimedialna encyklopedia Kosmos PWN, DVD
WYPRZEDAŻ!

Multimedialna encyklopedia... Multimedialna encyklopedia Kosmos PWN, DVD

DVD zawiera 11 000 haseł encyklopedycznych z dziedziny astronomii, fizyki, nauk pokrewnych i prezentuje dzieje wszechświata od Wielkiego Wybuchu, poprzez powstawanie materii i promieniowania, aż po chemiczną ewolucję galaktyk oraz kształtowanie się... Więcej

DVD zawiera 11 000 haseł encyklopedycznych z dziedziny astronomii, fizyki, nauk pokrewnych i prezentuje dzieje wszechświata od Wielkiego Wybuchu, poprzez powstawanie materii i promieniowania, aż po chemiczną ewolucję galaktyk oraz kształtowanie się układów planetarnych, a także przewidywane scenariusze przyszłości całego kosmosu. Umożliwia multimedialną wycieczkę do najciekawszych zakątków wszechświata i zawiera bogato ilustrowane opisy najważniejszych obiektów Układu Słonecznego oraz bazę danych zawierającą tysiące informacji nt. planet, gwiazdozbiorów i gwiazd. Ułatwia także poznanie mikroskalowej natury wszechświata – objaśnia pojęcia czasu, przestrzeni i materii wyrażone w podstawowych zagadnieniach współczesnej fizyki kwantowej. Inne cechy tej encyklopedii to m.in. Hipertekstowa struktura i interaktywna baza danych ścisłych; widoki odległych kranców wszechświata i dalej, ilustracje w wysokiej rozdzielczości. Wymagania sprzętowe: komputer PC; Windows 2000, XP, Vista; procesor Pentium III (Celeron) 500MHz, (procesor 1GHz dla Vista); RAM 256MB (512 MB dla Vista); karta graficzna SVGA 1024x768, 65 000 kolorów; karta dźwiękowa, napęd DVD-ROM, 720 MB HDD.

Do
zamówienia
Cena 68,50 zł
Filmoteka leśna 1: Funkcje lasu, Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu, Las potrzebuje drewna

Filmoteka leśna 1: Funkcje... Filmoteka leśna 1: Funkcje lasu, Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu, Las potrzebuje drewna

Zestaw 3 filmów na jednej płycie DVD Funkcje lasu: Film omawia funkcje lasu – jego znaczenie dla ludzi i środowiska. Długość filmu: 31'50. Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu: W filmie podpatrujemy ptaki w ich naturalnym... Więcej

Zestaw 3 filmów na jednej płycie DVD

Funkcje lasu:
Film omawia funkcje lasu – jego znaczenie dla ludzi i środowiska. Długość filmu: 31'50.

Skrzydlaci sprzymierzeńcy lasu:
W filmie podpatrujemy ptaki w ich naturalnym środowisku – około 30 gatunków spośród 90 zasiedlających lasy polskie. Obserwujemy ptaki przy budowie gniazd, zdobywaniu pożywienia i wychowywaniu młodych. Oprócz ptaków, równie ciekawie, pokazane także inne zwierzęta – wszystkie w cyklu od zimy do jesieni. Film można oglądać w wersji językowej polskiej lub angielskiej. Długość filmu: 29’30.

Las potrzebuje drewna:
Film przedstawia m.in. udział obumarłego drzewa w tworzeniu nowego lasu, a także tych mieszkańców lasu (korniki, chrząszcze, bobry...), których bytowanie związane jest z lasem. Film zawiera ponadto piękne obrazy fauny i flory (w tym makro). Długość filmu: 24'25.

Do
zamówienia
Cena 36,00 zł
Parki narodowe i inne formy ochrony przyrody w Polsce

Parki narodowe i inne formy... Parki narodowe i inne formy ochrony przyrody w Polsce

Przewodnik i atlas interaktywny po Polskich Parkach Narodowych na płycie CD. Najważniejsze formy ochrony przyrody w Polsce, ich definicje i rozróżnienie. Zasady zachowywania się i ograniczenia w obrębie różnych obszarów chronionych. opisy... Więcej

Przewodnik i atlas interaktywny po Polskich Parkach Narodowych na płycie CD. Najważniejsze formy ochrony przyrody w Polsce, ich definicje i rozróżnienie. Zasady zachowywania się i ograniczenia w obrębie różnych obszarów chronionych. opisy poszczególnych parków narodowych, interaktywny mini-atlas z zaznaczonymi parkami narodowymi, ich otulinami, parkami krajobrazowymi, rezerwatami biosfery MAB, obiektami wpisanymi na listę światowego dziedzictwa UNESCO; Moduł atlasowy i ćwiczeniowy, zawierający pakiet interaktywnych map ćwiczeniowych oraz serię ćwiczeń i quizów na temat różnych form ochrony przyrody.

Z programu można korzystać przy pomocy komputera, projektora oraz tablicy interaktywnej.

Licencja jest bezterminowa i upoważnia do kopiowania i przekazywania atlasu uczniom wszystkich roczników w obrębie danej jednostki edukacyjnej.

Do
zamówienia
Cena 136,50 zł