Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Zajęcia komputerowe w szkole podstawowej, a nawet już w przedszkolu, w dobie wszechobecnego internetu i elektronizacji, są niezbędne dla rozwoju współczesnej techniki. Warto również uczyć dzieci od najmłodszych lat o również szkodliwym działaniu nie umiejętnego i nadmiernego korzystania ze zdobyczy techniki.
Elementarz małego informatyka. Klasa 1
WYPRZEDAŻ!

Elementarz małego... Elementarz małego informatyka. Klasa 1

Podręcznik z płytą CD-ROM Autorzy: Anna Stankiewicz-Chatys, Ewelina Sęk Podręcznik z ćwiczeniami oraz płyta CD dla uczniów klas pierwszych rozpoczynających naukę obsługi komputera. Dodatkowo dołączony zestaw scenariuszy zajęć dla... Więcej

Podręcznik z płytą CD-ROM Autorzy: Anna Stankiewicz-Chatys, Ewelina Sęk

Podręcznik z ćwiczeniami oraz płyta CD dla uczniów klas pierwszych rozpoczynających naukę obsługi komputera. Dodatkowo dołączony zestaw scenariuszy zajęć dla nauczycieli (cz. 1).
Płyta obfituje w gry i łamigłówki komputerowe, które poprzez zabawę pomagają dzieciom nabywać sprawności w używaniu myszy i klawiatury komputerowej. Dzieci uczą się korzystać z programów Paint i Word w sposób, który jest dla nich interesującą zabawą (cz. 1 i 2), a także stawiają pierwsze kroki w zakresie programowania z wykorzystaniem języka LOGO (cz. 3) i poznają program PowerPoint (cz. 3).

Do
zamówienia
Cena 14,00 zł