Strona główna

Aktywne filtry

Instrukcja UKRAIŃSKA już dostępna ua
Tangram – łamigłówka, 28 części

Tangram – łamigłówka, 28 części Tangram – łamigłówka, 28 części

Tangram uczniowski wykonany z kolorowego plastiku do układania wzorów. Składa się z 4 zestawów 7-elementowych (trójkąty, kwadraty, równoległościany), z których każdy tworzy wzorcowy kwadrat o boku 10 cm i ma inny kolor. Razem 28 elementów.

Tangram uczniowski wykonany z kolorowego plastiku do układania wzorów. Składa się z 4 zestawów 7-elementowych (trójkąty, kwadraty, równoległościany), z których każdy tworzy wzorcowy kwadrat o boku 10 cm i ma inny kolor. Razem 28 elementów.

Cena Cena: 8,80 zł
Arytmetyczne koraliki, 100 sztuk (10+10)

Arytmetyczne koraliki, 100 sztuk (10+10) Arytmetyczne koraliki, 100 sztuk (10+10)

Koraliki (11 mm) – czerwone i niebieskie – nanizane na elastyczny sznurek długości 150 cm naprzemiennie w układzie 10+10 (10 niebieskich, 10 czerwonych, itd.; razem 100 sztuk). Doskonała pomoc do nauki liczenia.

Koraliki (11 mm) – czerwone i niebieskie – nanizane na elastyczny sznurek długości 150 cm naprzemiennie w układzie 10+10 (10 niebieskich, 10 czerwonych, itd.; razem 100 sztuk). Doskonała pomoc do nauki liczenia.

Cena Cena: 17,70 zł
Instrukcja UKRAIŃSKA już dostępna ua
Zegar demonstracyjny, średnica 27 cm

Zegar demonstracyjny, średnica 27 cm Zegar demonstracyjny, średnica 27 cm

Demonstracyjny, duży zegar o średnicy 27 cm wykonany z tworzywa sztucznego ze wskazówkami poruszanymi za pomocą przekładni (ręczna zmiana położenia wskazówki minutowej zmienia położenie wskazówki godzinowej. Zegar poruszany ręcznie.

Demonstracyjny, duży zegar o średnicy 27 cm wykonany z tworzywa sztucznego ze wskazówkami poruszanymi za pomocą przekładni (ręczna zmiana położenia wskazówki minutowej zmienia położenie wskazówki godzinowej. Zegar poruszany ręcznie.

Cena Cena: 44,00 zł
Zegar demonstracyjny, średnica 33 cm

Zegar demonstracyjny, średnica 33 cm Zegar demonstracyjny, średnica 33 cm

Demonstracyjny, duży zegar wykonany z estetycznego i trwałego tworzywa sztucznego o średnica 33 cm ze wskazówkami poruszanymi za pomocą przekładni (ręczna zmiana położenia wskazówki minutowej zmienia położenie wskazówki godzinowej. Zegar poruszany...

Demonstracyjny, duży zegar wykonany z estetycznego i trwałego tworzywa sztucznego o średnica 33 cm ze wskazówkami poruszanymi za pomocą przekładni (ręczna zmiana położenia wskazówki minutowej zmienia położenie wskazówki godzinowej. Zegar poruszany ręcznie.

Cena Cena: 109,00 zł
Magnetyczne jabłka-ułamki, 4 sztuki

Magnetyczne jabłka-ułamki, 4 sztuki Magnetyczne jabłka-ułamki, 4 sztuki

Komplet 4 magnetycznych modeli jabłek wykonanych z tworzywa sztucznego z silnymi magnesami wewnątrz – idealne do wprowadzania i zrozumienia pojęcia ułamków 1/2, 1/3, 1/4 (jabłka rozkładają się odpowiednio na 2, 3 i 4 części). Różne kolory, wysokość:...

Komplet 4 magnetycznych modeli jabłek wykonanych z tworzywa sztucznego z silnymi magnesami wewnątrz – idealne do wprowadzania i zrozumienia pojęcia ułamków 1/2, 1/3, 1/4 (jabłka rozkładają się odpowiednio na 2, 3 i 4 części). Różne kolory, wysokość: 7,5 cm.

Cena Cena: 175,00 zł
Instrukcja UKRAIŃSKA już dostępna ua
Waga dydaktyczna z odważnikami

Waga dydaktyczna z odważnikami Waga dydaktyczna z odważnikami

Waga wykonana z odpornego tworzywa sztucznego z wbudowanym, zamykanym pojemnikiem na odważniki. W skład zestawu wychodzą 2 szalki z 2 pojemnikami o głębokości ok. 5 cm (zdejmowane i prostokątne) oraz 10 mosiężnych odważników. Pojemność wagi: 2 kg,...

Waga wykonana z odpornego tworzywa sztucznego z wbudowanym, zamykanym pojemnikiem na odważniki. W skład zestawu wychodzą 2 szalki z 2 pojemnikami o głębokości ok. 5 cm (zdejmowane i prostokątne) oraz 10 mosiężnych odważników. Pojemność wagi: 2 kg, dokładność +/- 0,5 g.

Cena Cena: 263,00 zł
Obrotomierz szkolny – drogomierz z licznikiem

Obrotomierz szkolny – drogomierz z licznikiem Obrotomierz szkolny – drogomierz z licznikiem

Drogomierz, czyli przyrząd kołowy do pomiaru odległości to doskonałe narzędzie pomiarowe dla dzieci, przystosowane do ich wieku pod względem wymiarów i formy, które pozwala im mierzyć odległości, a także określać kształty, kąty i powierzchnie. Na... Więcej

Drogomierz, czyli przyrząd kołowy do pomiaru odległości to doskonałe narzędzie pomiarowe dla dzieci, przystosowane do ich wieku pod względem wymiarów i formy, które pozwala im mierzyć odległości, a także określać kształty, kąty i powierzchnie. Na ruchomym kole pomiarowym, do którego przymocowana jest rączka (razem 83 cm), umieszczony jest mechanizm, który kliknięciem informuje o pełnym obrocie koła (= 1 metr). Do drogomierza można dokupić licznik.

Cena Cena: 214,00 zł
Drogomierz szkolny z licznikiem

Drogomierz szkolny z licznikiem Drogomierz szkolny z licznikiem

Drogomierz, czyli przyrząd kołowy do pomiaru odległości to doskonałe narzędzie pomiarowe i pomoc dydaktyczna dla dzieci, przystosowane do ich wieku pod względem wymiarów i formy. Pozwala dzieciom szkolnym mierzyć... Więcej

Drogomierz, czyli przyrząd kołowy do pomiaru odległości to doskonałe narzędzie pomiarowe i pomoc dydaktyczna dla dzieci, przystosowane do ich wieku pod względem wymiarów i formy. Pozwala dzieciom szkolnym mierzyć odległości. Na ruchomym, gumowanym kole pomiarowym przymocowana jest rączka o regulowanej wysokości. Koło podzielone jest na 100 cm, co jeden centymetr i opisane liczbami co 5 cm. Po jednej stronie koła umieszczona jest wskazówka, która wskazuje odmierzaną odległość, a po drugiej stronie koła umieszczony jest licznik, który w metrach (do 10.000 m) wskazuje odmierzoną odległość. Dodatkowo, koło kliknięciem informuje o pełnym obrocie koła (= 1 metr).

Cena Cena: 160,00 zł
Demonstracyjne szachy magnetyczne dla dzieci (na tablicę szkolną)

Demonstracyjne szachy magnetyczne dla dzieci (na tablicę szkolną) Demonstracyjne szachy magnetyczne dla dzieci (na tablicę szkolną)

Magnetyczne szachy dla dzieci są doskonałą pomocą edukacyjną przy wprowadzaniu zasad gry w szachy i rozpoczynaniu jej przez dzieci. Łatwo i czytelnie jest wszystkim dzieciom wyjaśnić zasady gry, zaprezentować  określone ruchy (np. roszadę) i grać... Więcej

Magnetyczne szachy dla dzieci są doskonałą pomocą edukacyjną przy wprowadzaniu zasad gry w szachy i rozpoczynaniu jej przez dzieci. Łatwo i czytelnie jest wszystkim dzieciom wyjaśnić zasady gry, zaprezentować  określone ruchy (np. roszadę) i grać zespołowo objaśniając ruchy i strategie. Figury i piony zostały zaprojektowane w przyjaznej dla dzieci konwencji - figury na pewno spodobają się dzieciom! Dla nauczyciela lub prowadzącego zajęcia jest to także bardzo wygodna i poręczna pomoc, ponieważ plansza nadrukowana jest na pełnej folii magnetycznej (a nie podklejanych fragmentami folii magnetycznej), do prezentacji na dowolnej powierzchni magnetycznej (metal, tablica szkolna, …) i składa się z dwóch części (tak jak składana, klasyczna drewniana w formie zamykanego pudełka). Ma to dwie zalety: planszę łatwo się przechowuje zwijając obie połowy po krótszym boku oraz szybko i pewnie nakłada na tablicę (przylega bez problemu). Figury i piony wycięte są ze specjalnego, dwuwarstwowego tworzywa, dodatkowo grawerowanego - nie ma więc niebezpieczeństwa starcia z czasem nadruku. Piony i figury są podklejone taśmą magnetyczną i pewnie przylegają do planszy (wykonanej z pełnej folii magnetycznej!).

Wysokość najwyższej figury: 6,3 cm. Wymiary planszy: 60 x 60 cm.

Magnetyczne szachy dla dzieci są pomocą dydaktyczną przyjazną, demonstracyjną, wygodną w użyciu i w pełni magnetyczną. Świetnie się też wpisuje w obecnie realizowane programy gry w szachy przez dzieci w szkołach.  POLECAMY!

Cena Cena: 262,00 zł
Demonstracyjne szachy magnetyczne

Demonstracyjne szachy magnetyczne Demonstracyjne szachy magnetyczne

Magnetyczne szachy są doskonałą pomocą edukacyjną przy wprowadzaniu zasad gry w szachy i rozpoczynaniu jej przez dzieci, młodzież i dorosłych. Łatwo i czytelnie jest większej grupie uczniów wyjaśnić zasady gry, zaprezentować  określone ruchy (np.... Więcej

Magnetyczne szachy są doskonałą pomocą edukacyjną przy wprowadzaniu zasad gry w szachy i rozpoczynaniu jej przez dzieci, młodzież i dorosłych. Łatwo i czytelnie jest większej grupie uczniów wyjaśnić zasady gry, zaprezentować  określone ruchy (np. roszadę) i grać zespołowo objaśniając ruchy i strategie. Figury i piony zostały zaprojektowane w przyjaznej w czytelnej konwencji! Dla nauczyciela lub prowadzącego zajęcia jest to także bardzo wygodna i poręczna pomoc, ponieważ plansza nadrukowana jest na pełnej folii magnetycznej (a nie podklejanych fragmentami folii magnetycznej), do prezentacji na dowolnej powierzchni magnetycznej (metal, tablica szkolna, …) i składa się z dwóch części (tak jak składana, klasyczna drewniana w formie zamykanego pudełka). Ma to dwie zalety: planszę łatwo się przechowuje zwijając obie połowy po krótszym boku oraz szybko i pewnie nakłada na tablicę (przylega bez problemu). Figury i piony wycięte są ze specjalnego, dwuwarstwowego tworzywa, dodatkowo grawerowanego - nie ma więc niebezpieczeństwa starcia z czasem nadruku. Piony i figury są podklejone taśmą magnetyczną i pewnie przylegają do planszy (wykonanej z pełnej folii magnetycznej!).

Wysokość najwyższej figury: 5,5 cm;  szerokość najszerszej figury: 6 cm. Wymiary planszy: 60 x 60 cm.

Magnetyczne szachy są pomocą dydaktyczną przyjazną, demonstracyjną, wygodną w użyciu i w pełni magnetyczną. Świetnie się też wpisuje w obecnie realizowane programy gry w szachy przez dzieci i młodzież w szkołach.  POLECAMY!

Cena Cena: 262,00 zł
Demonstracyjne warcaby magnetyczne (na tablicę szkolną)

Demonstracyjne warcaby magnetyczne (na tablicę szkolną) Demonstracyjne warcaby magnetyczne (na tablicę szkolną)

Magnetyczne warcaby umożliwiają grę zespołową.Ta wersja warcabów umożliwia rozwijanie umiejętności współpracy zespołowej. Dla nauczyciela lub prowadzącego zajęcia jest to także bardzo wygodna i poręczna pomoc, ponieważ plansza nadrukowana jest na... Więcej

Magnetyczne warcaby umożliwiają grę zespołową.Ta wersja warcabów umożliwia rozwijanie umiejętności współpracy zespołowej. Dla nauczyciela lub prowadzącego zajęcia jest to także bardzo wygodna i poręczna pomoc, ponieważ plansza nadrukowana jest na pełnej folii magnetycznej (a nie podklejanych fragmentami folii magnetycznej), do prezentacji na dowolnej powierzchni magnetycznej (metal, tablica szkolna, …) i składa się z dwóch części (tak jak składana, klasyczna drewniana w formie zamykanego pudełka). Ma to dwie zalety: planszę łatwo się przechowuje zwijając obie połowy po krótszym boku oraz szybko i pewnie nakłada na tablicę (przylega bez problemu). Piony wycięte są ze specjalnego tworzywa, dodatkowo grawerowanego - nie ma więc niebezpieczeństwa starcia z czasem nadruku. Pionki  są podklejone taśmą magnetyczną i pewnie przylegają do planszy (wykonanej z pełnej folii magnetycznej!). Wymiary planszy: 60 x 60 cm.

Cena Cena: 252,00 zł
Instrukcja UKRAIŃSKA już dostępna ua
Domino – Odejmowanie, grawerowane

Domino – Odejmowanie, grawerowane Domino – Odejmowanie, grawerowane

Domino matematyczne utrwala umiejętność odejmowania w zakresie do 20. Zestaw zawiera 26 plastikowych domin, na każdym po jednej stronie znajduje się działanie (np. 17–9), a po drugiej wynik (np. 8). Płytki wykonane są z gładkiego tworzywa sztucznego... Więcej

Domino matematyczne utrwala umiejętność odejmowania w zakresie do 20. Zestaw zawiera 26 plastikowych domin, na każdym po jednej stronie znajduje się działanie (np. 17–9), a po drugiej wynik (np. 8). Płytki wykonane są z gładkiego tworzywa sztucznego z zaokrąglonymi rogami, a działania i wyniki nie są nadrukowane, ale wygrawerowane, stąd domino może służyć pokoleniom graczy (nie ścierają się napisy i są niełamliwe). Wymiary każdej płytki: 8x4 cm, narożniki zaokrąglone, razem 26 płytek. Świetny sposób na naukę poprzez zabawę.

Cena Cena: 110,00 zł
Instrukcja UKRAIŃSKA już dostępna ua
Domino – Dodawanie, grawerowane

Domino – Dodawanie, grawerowane Domino – Dodawanie, grawerowane

Domino matematyczne utrwala umiejętność dodawania w zakresie do 20. Zestaw zawiera 26 plastikowych domin, na każdym po jednej stronie znajduje się działanie (np. 7+9), a po drugiej wynik (np. 16). Płytki wykonane są z gładkiego tworzywa sztucznego z... Więcej

Domino matematyczne utrwala umiejętność dodawania w zakresie do 20. Zestaw zawiera 26 plastikowych domin, na każdym po jednej stronie znajduje się działanie (np. 7+9), a po drugiej wynik (np. 16). Płytki wykonane są z gładkiego tworzywa sztucznego z zaokrąglonymi rogami, a działania i wyniki nie są nadrukowane, ale wygrawerowane, stąd domino może służyć pokoleniom graczy (nie ścierają się napisy i są niełamliwe). Wymiary każdej płytki: 8x4 cm, narożniki zaokrąglone, razem 26 płytek. Świetny sposób na naukę poprzez zabawę.

Cena Cena: 110,00 zł
Zestaw 54 odważników układanych pionowo

Zestaw 54 odważników układanych pionowo Zestaw 54 odważników układanych pionowo

Wygodne odważniki edukacyjne, które można układać pionowo, a każdy rodzaj odważnika jest innego koloru, co umożliwia także wizualizację działań matematycznych. W zestawie 20 odważników 1 g, 20x 5 g, 10x 10 g, 4x 20 g; razem 54 sztuki.

Wygodne odważniki edukacyjne, które można układać pionowo, a każdy rodzaj odważnika jest innego koloru, co umożliwia także wizualizację działań matematycznych. W zestawie 20 odważników 1 g, 20x 5 g, 10x 10 g, 4x 20 g; razem 54 sztuki.

Niedostępny
Kalkulatory w pojemniku: 30+1

Kalkulatory w pojemniku: 30+1 Kalkulatory w pojemniku: 30+1

Idealnie rozwiązanie w warunkach szkolnych – 30 sztuk kalkulatorów uczniowskich i jeden kalkulator nauczycielski, wszystkie umieszczone w plastikowym pojemniku z miękkimi przegródkami. Kalkulatory mają podwójne zasilanie: bateryjne (baterie są już... Więcej

Idealnie rozwiązanie w warunkach szkolnych – 30 sztuk kalkulatorów uczniowskich i jeden kalkulator nauczycielski, wszystkie umieszczone w plastikowym pojemniku z miękkimi przegródkami. Kalkulatory mają podwójne zasilanie: bateryjne (baterie są już umieszczone w kalkulatorach) oraz ogniwem słonecznym. Wyposażone są w przyciski do wszystkich czterech podstawowych działań matematycznych, a także w przyciski pierwiastek i procent oraz przyciski pamięci (M+, M-, MRC).

Cena Cena: 499,00 zł
Kostko-złączki edukacyjne – lustrzane odbicia pod różnym kątem

Kostko-złączki edukacyjne – lustrzane odbicia pod różnym kątem Kostko-złączki edukacyjne – lustrzane odbicia pod różnym kątem

Kostko-złączki edukacyjne – lustrzane odbicia pod różnym kątem to doskonałe narzędzie do rozwijania wyobraźni przestrzennej, zrozumienia pojęć symetrii i tworzenia wzorów. Zadania oparte o konstrukcje 2D i 3D ćwiczą zdolności... Więcej
Kostko-złączki edukacyjne – lustrzane odbicia pod różnym kątem to doskonałe narzędzie do rozwijania wyobraźni przestrzennej, zrozumienia pojęć symetrii i tworzenia wzorów. Zadania oparte o konstrukcje 2D i 3D ćwiczą zdolności motoryczne, umiejętność obserwacji, a także kreatywnego rozwiązywania problemów. Kostko-złączki w 10 różnych kolorach o kształcie sześcianu (bok = 2 cm) łatwo się ze sobą łączą. Podstawa ze specjalnymi otworami stabilnie podtrzymuje budowane konstrukcje, które dzięki dołączonym lustrom pomagają zrozumieć zasady symetrii i odbić, a także tworzenia cieni w trójwymiarze. Lustra są całkowicie bezpieczne – nietłukące, przystosowane do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Zestaw zawiera:
 • 100 x 2-cm kostki w 10 różnych kolorach, 
 • 1 x podstawa z otworami do umieszczania luster i klocków, 
 • 2 x lustra-bezpieczne 15x15 cm, 
 • 10 uchwytów do mocowania luster pod różnym kątem (2x 90o, 2x 45o, 2x 60o, 2x 120o, 2x 180o), 
 • Instrukcję z przykładowymi wzorami.

Kostko-złączki edukacyjne mogą być wykorzystane również do:

• Ćwiczeń (i zabaw) z zakresu symetrii osiowej i odbić lustrzanych, jak również tworzenia cieni obiektów trójwymiarowych,  
• Nauki matematyki – liczenie, sortowanie, 
• Rozwijania zdolności motorycznych i manualnych, 
• Nauki kolorów: „żywe” kolory klocków zachęcają do zabawy,  
• Rozwijania wyobraźni przestrzennej, przydatnej we wszystkich dziedzinach konstruktorskich, 
• Tworzenie wzorów i budowa konstrukcji jako wstęp do kodowania.
Cena Cena: 148,00 zł
Kostko-złączki edukacyjne – konstrukcyjny zestaw grupowy, pakiet 552 elementów

Kostko-złączki edukacyjne – konstrukcyjny zestaw grupowy, pakiet 552 elementów Kostko-złączki edukacyjne – konstrukcyjny zestaw grupowy, pakiet 552 elementów

Kostko-złączki edukacyjne – konstrukcyjny zestaw grupowy, pakiet 552 elementów to rozszerzony komplet klocków zawierający 500 bloków w 10 „żywych” kolorach, składający się z 400 kostek, 50 trójkątów i 50 kwadrantów, a także 4 podstawy, 8 luster... Więcej
Kostko-złączki edukacyjne – konstrukcyjny zestaw grupowy, pakiet 552 elementów to rozszerzony komplet klocków zawierający 500 bloków w 10 „żywych” kolorach, składający się z 400 kostek, 50 trójkątów i 50 kwadrantów, a także 4 podstawy, 8 luster bezpiecznych z uchwytami do mocowania luster pod różnym kątem i 42 x 2-stronne karty aktywności, a także solidny pojemnik do przechowywania.

Dwustronnie numerowane karty mają kilka poziomów trudności od przedszkola po edukację wczesnoszkolną, rosnących w zależności od zdobytych umiejętności liczenia, a także zawierają różnorodne pomysły na budowę konstrukcji. Lustra dołączone do zestawu są doskonałym narzędziem do rozwijania wyobraźni przestrzennej, zrozumienia pojęć symetrii i tworzenia wzorów, co stanowi wstęp do nauki kodowania i przyszłego programowania. Lustra są całkowicie bezpieczne – nietłukące, przystosowane do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Skład zestawu:
 • 400 x 2cm kostek w 10 różnych kolorach
 • 50 klocków ściętych,
 • 50 klocków półokrągłych,
 • 4 x podstawa z otworami do umieszczania luster i klocków
 • 8 x lustra-bezpieczne 15x15 cm,
 • 40 uchwytów do mocowania luster pod różnym kątem (2x 90o, 2x 45 o, 2x 60 o, 2x 120 o, 2x 180 o)
 • Instrukcję z przykładowymi wzorami
 • 14 kart zawierających przykłady konstrukcji wzorowanych na znanych dzieciom obiektach np. drzewo, żyrafa, krokodyl.
 • 28 x kart służy do nauki różnych dziedzin matematyki:
  1-10 = Pozycja
  11-16 = Bloki konstrukcyjne
  17-24 = Wzory i schematy
  25-42 = Nauka liczenia
  43-48 = kształty 2D
  49-54 = kształty 3D
  55-56 = Symetria

Kostko-złączki edukacyjne wspomagają rozwój następujących zdolności:
• matematycznych – tworzenie wzorów i schematów
• matematycznych – liczenie i sortowanie
• rozwój fizyczny – zdolności motoryczne
• rozwój fizyczny – budownictwo, rozumienie zasad symetrii, wyobraźnia przestrzenna
• kreatywność – tworzenie własnych konstrukcji i rozwiązywanie problemów
• rozwój społeczny – integracja podczas wspólnej zabawy w grupie
Cena Cena: 458,00 zł