- Nowy


Drukarka 3D spełnia wymagania techniczne projektu Laboratoria Przyszłości!
Nowoczesne technologie takie jak druk 3D wspierają kreatywność, logiczne myślenie i są świetnym sposobem na naukę poprzez zabawę. Drukarka 3D w szkole służy do ćwiczenia umiejętności technicznych i promowania nauk ścisłych, a także do doskonalenia umiejętności pracy w grupie. Specyfikacja techniczna
Obszar roboczy: 150 x 150 x 150 mm
Materiały: PLA, TOUGH PLA
Oprogramowanie: MakerBot Print, MakerBot Mobile
Wysokość warstwy: 100-400 mikronów
Wymiary: 433,4mm x 423,1 x 365,0mm
Waga: 11.8kg
0%VAT dla Szkół!
Aby skorzystać z oferty 0% VAT dla szkół do zamówienia należy dołączyć wypełnione przez Organ prowadzący zaświadczenie.
(przed zlożeniem zamówienia poproś o wzór zaświadczenia pisząc do nas na adres handlowy@jangar.pl)
Zgodnie z „Ustawą o podatku od towarów i usług” z dnia 11.03.2004 r. (tekst jednolity Dz.U. z 2021 r. poz. 685 z późn. zm.) na podstawie art. 83 ust. 1 pkt. 26.
Pakiet zawiera:
1 × Drukarka 3D MakerBot Sketch
Instrukcja obsługi
Dostawa sprzętu do siedziby Klienta/odbiór osobisty
Dedykowane oprogramowanie MakerBot Print
Szkolenie startowe online dla nauczycieli
Gwarancja 24 miesiące
Aplikacja na urządzenia mobilne MakerBot Connect
Dostęp do platformy MakerBot Cloud™, autorskiego podręcznika i kursu Druk 3D w klasie
5kg szpula biodegradowalnego filamentu MakerBot PLA
2 × stolik roboczy
1 × szpachelka
1 × cążki do podpór
Ponad 600 certyfikowanych scenariuszy lekcji
Baza modeli 3D – gotowe modele 3D dedykowane dla szkół, podzielone kategoriami według przedmiotów
Wsparcie techniczne na 5 Lat + autoryzowany serwis na terenie Polski!
Komplet 10 laminowanych plansz, każda o wymiarach 90 x 130 cm, oprawionych w drążki z zawieszką:
SERIA 10 plansz "CO NAS ATAKUJE? Od wirusów i bakterii do owadów"
Jest to ciekawa seria dużych, edukacyjnych plansz ściennych przedstawiających wirusy, bakterie, pierwotniaki, grzyby, roztocza, płazińce, obleńce i owady, które są potencjalnym zagrożeniem dla organizmu człowieka. Próbują na nas żerować, przeobrażać się, namnażać, wywoływać choroby... Jedne są widoczne (wszy, nużeńce, pluskwy,...), inne poznajemy po objawach (salmonella, gruźlica, grypa, COVID-19...). 10 plansz przedstawia w żywy, ciekawy graficznie sposób, miejsca ataku i bytowania tych niebezpiecznych patogenów, ich obrazy oraz cykle rozwojowe. POLECAMY!
ARTIE: Wyścig robotów – zestaw kodowanych robotów z matami
i akcesoriami spełnia wymagania programu Laboratoria Przyszłości
i może być zakupiony w ramach wyposażenia dodatkowego – robot jest programowany na różnych poziomach i poprzez obsługę więcej niż jednego języka programowania (blokowy, Blokowy-Snap, Scratch, Javascript).
Jest 15 produktów.
Zestaw różnych elementów magnetycznych w przyjaznych, kolorowych obudowach z tworzywa sztucznego, zachęcających do doświadczeń i zabaw z zakresu magnetyzmu. Ciekawe zestawienie różnych magnesów oraz elementów o właściwościach magnetycznych, pomaga zrozumieć podstawy magnetyzmu i stanowi wstęp do poznawania kolejnych działów fizyki. Zobacz jak lewitują magnesy, twórz wzory i rysunki na płytce z opiłkami za pomocą "magicznej" różdżki, a także porusz samochodzik bez jego dotykania.
W zestawie:
Komplet namagnesowanych różdżek i kilku kulistych kolorowych magnesów do testowania magnetyzmu różnych materiałów oraz prezentowania własności magnetycznych w nietypowy, ciekawy sposób. Wszystkie elementy zestawu pokryte są kolorowym tworzywem sztucznym.
Kpl. 3 magnesów o dług. 7,5 cm, 10 cm i 12,5 cm.
Duży, transparentny walec-pierścień, w środek którego wsunięty jest magnes, co umożliwia pokazanie pola magnetycznego w trójwymiarze. Magnes można wyjmować, a opiłki są trwale zamknięte pomiędzy ściankami walców. Wymiary: 130 x 90 mm.
Magnes podkowiasty o długości 10 cm ze zworą.
Para magnesów sztabkowych o długości 8 cm każdy, m.in. do demonstracji odpychania i przyciągania (biegunowości) oraz doświadczeń z opiłkami (linie pola magnetycznego). Charakterystyczną cechą jest warstwa kolorowego plastiku (rodzaj plastikowej obudowy) na magnesach zapobiegająca zbyt szybkiej utracie cech magnetycznych (rozmagnesowaniu się).
Kpl. 4 okrągłych magnesów z otworami, na podstawie. Wsuwając magnesy zwrócone jednakowymi biegunami do siebie uzyskujemy bardzo efektowne zjawisko "pływania" magnesów w wyniku ich odpychania.
Zestaw różnych elementów magnetycznych w przyjaznych, kolorowych obudowach z tworzywa sztucznego, zachęcających do doświadczeń i zabaw z zakresu magnetyzmu. W zestawie: 2 autka poruszane magnesami (10 x 5 x 6 cm, 4 sztuki tzw. magnesów pływających, 2 magnetycznych "profesorów", 2 magnetyczne różdżki-łopatki, linijka, 2 prostokątne pudełka przezroczyste z zamkniętymi wewnątrz opiłkami do badania linii pola magnetycznego.
Wykorzystanie - przykłady:
Pływające magnesy": wsuwając okrągłe magnesy z otworami na np. ołówek zwrócone jednakowymi biegunami do siebie uzyskujemy bardzo efektowne zjawisko "pływania" magnesów w wyniku ich odpychania.
Autka poruszane magnesami: 2 kolorowe autka mogą być poruszane magnesami; w zależności od ułożenia magnesów okrągłych w autkach (ich specjalnych otworach) uzyskujemy różne kierunki ruchu i prędkości autek. Zestaw bardzo przemawiający - w sposób przyjazny demonstruje podstawowe właściwości magnesów.
Magnetyczne różdżki: doczepiając do obydwu spinacze lub inne magnesy możemy tworzyć łańcuchy u magnesować kolejne elementy.
Duży przyrząd do demonstracji pola magnetycznego za pomocą opiłków żelaza, w zestawie z magnesem cylindrycznym. Poprzez umieszczenie w środku transparentnego graniastosłupa sześciokątnego, magnesu można w prosty i bardzo obrazowy sposób pokazać trójwymiarowo działanie pola magnetycznego. Przyrząd „otwiera się” dzieląc na pół graniastosłup przez co dodatkowo można zaobserwować układanie się umieszczonych wewnątrz opiłków, wokół magnesu i jego biegunów.
W składzie: