Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Model do prezentacji przemiany energii

Model do prezentacji... Model do prezentacji przemiany energii

Model do demonstracji jednego z rodzajów sił – siły odśrodkowej. Duże rozmiary modelu (wysokość ponad 40 cm) i widowiskowość pokazu sprawiają, że pojęcie dobrze utrwali się uczniom w pamięci. Model składa się z metalowej prowadnicy zawiniętej przy... Więcej

Model do demonstracji jednego z rodzajów sił – siły odśrodkowej. Duże rozmiary modelu (wysokość ponad 40 cm) i widowiskowość pokazu sprawiają, że pojęcie dobrze utrwali się uczniom w pamięci. Model składa się z metalowej prowadnicy zawiniętej przy podstawie w ogromną pętlę (prowadnica od strony wewnętrznej). Doświadczenie polega na uwalnianiu kulki na samej górze prowadnicy i obserwacji toru jej drogi – wbrew sile ciążenia kulka nie spada po dotarciu do górnej części pętli, lecz pokonuje ją i opuszcza "trzymając się" toru, co dowodzi działania siły odśrodkowej.

Do
zamówienia
Cena 138,00 zł
Wózek do zderzeń i obciążania

Wózek do zderzeń i obciążania Wózek do zderzeń i obciążania

Wózek zaprojektowany i dedykowany do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie... Więcej

Wózek zaprojektowany i dedykowany do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga regulacji, a pośrodku ma przestrzeń do obciążania.

Do
zamówienia
Cena 35,00 zł
Wózek do zderzeń i obciążania, kpl. 2

Wózek do zderzeń i... Wózek do zderzeń i obciążania, kpl. 2

Zestaw dwóch jednakowych wózków - oba wózki zaprojektowane i dedykowane do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Każdy wózek ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z... Więcej

Zestaw dwóch jednakowych wózków - oba wózki zaprojektowane i dedykowane do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Każdy wózek ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga regulacji, a pośrodku ma przestrzeń do obciążania.

Do
zamówienia
Cena 65,00 zł
Równia pochyła z wałkiem, regulowana

Równia pochyła z wałkiem,... Równia pochyła z wałkiem, regulowana

Trwała, wykonana ze stali równia z kątomierzem oraz regulowanym krążkiem. Dołączony wałek, który może być wykorzystywany jako obiekt poruszający się po równi lub obciążnik. W składzie pomocy także szalka. Długość samej równi: 50 cm.

Trwała, wykonana ze stali równia z kątomierzem oraz regulowanym krążkiem. Dołączony wałek, który może być wykorzystywany jako obiekt poruszający się po równi lub obciążnik. W składzie pomocy także szalka. Długość samej równi: 50 cm.

Do
zamówienia
Cena 221,00 zł
Stoper elektroniczny

Stoper elektroniczny Stoper elektroniczny

Stoper elektroniczny wyświetla czas, godziny, minuty i sekundy oraz dni i miesiące. Sygnalizacja dźwiękowa. Dokładność: 1/100 sekundy.

Stoper elektroniczny wyświetla czas, godziny, minuty i sekundy oraz dni i miesiące. Sygnalizacja dźwiękowa. Dokładność: 1/100 sekundy.

Do
zamówienia
Cena 29,00 zł
Multimedialny atlas przyrodniczy PWN edycja 2009
WYPRZEDAŻ!

Multimedialny atlas... Multimedialny atlas przyrodniczy PWN edycja 2009

DVD zawiera 23 000 encyklopedycznych haseł z zakresu nauk przyrodniczych - prezentuje i omawia najważniejsze zagadnienia biologii, zilustrowane przejrzystymi panoramami. Od powstania i ewolucji życia na Ziemi, poprzez najistotniejsze procesy... Więcej

DVD zawiera 23 000 encyklopedycznych haseł z zakresu nauk przyrodniczych - prezentuje i omawia najważniejsze zagadnienia biologii, zilustrowane przejrzystymi panoramami. Od powstania i ewolucji życia na Ziemi, poprzez najistotniejsze procesy życiowe, aż po poziomy organizacji cząsteczek i całych ekosystemów. Inne cechy tego atlasu to: interaktywne drzewo ułatwiające zrozumienie złożonych relacji poszczególnych grup taksonomicznych; multimedialna podróż po parkach narodowych; pomniki przyrody z najdalszych zakątków świata; obiekty wzbogacone ilustracjami oraz zdjęciami panoramicznymi, lotniczymi i satelitarnymi wysokiej rozdzielczości; 8 szczegółowych map obrazujących przyrodniczą naturę naszego globu; 2 500 ilustracji; 135 interakcji, animacji i wykładów; blisko 200 tabel umożliwiających opracowywanie własnych zestawień i analiz; możliwość obserwowania wpływu czasu na wybrane zjawiska; panoramy prezentujące przebieg najważniejszych zmian ewolucyjnych trwających miliony lat. Wymagania sprzętowe: komputer PC Windows 2000, XP, Vista; procesor Pentium III (Celeron) 500Mhz, (procesor 1Ghz dla Vista); RAM 256MB (512 MB dla Vista); karta graficzna SVGA 1024x768, 65 000 kolorów; karta dźwiękowa, napęd DVD-ROM, 720 MB HDD.

Do
zamówienia
Cena 64,90 zł
Cylinder miarowy (borokrzemian.), 50 ml, kpl. 2

Cylinder miarowy... Cylinder miarowy (borokrzemian.), 50 ml, kpl. 2

Cylindry miarowe (2 sztuki) szklane borokorzemianowe (klasa B) o pojemności 50 ml z wylewem. Podziałka każdego cylindra 1 ml. Stopka ośmiokątna plastikowa odłączana. Każdy cylinder ma plastikowy przesuwny kołnierz ochronny. Standard DIN EN ISO...

Cylindry miarowe (2 sztuki) szklane borokorzemianowe (klasa B) o pojemności 50 ml z wylewem. Podziałka każdego cylindra 1 ml. Stopka ośmiokątna plastikowa odłączana. Każdy cylinder ma plastikowy przesuwny kołnierz ochronny. Standard DIN EN ISO 4788.

Do
zamówienia
Cena 21,50 zł
Różne podłoża do badania tarcia

Różne podłoża do badania... Różne podłoża do badania tarcia

Trzy różne podłoża o różnym współczynniku tarcia (minimum 3 różne spośród: guma, wykładzina dywanowa, linoleum, baner lub skóra naturalna) do nakładania na równię pochyłą z wałkiem, regulowaną, o długości równi > 50 cm.

Trzy różne podłoża o różnym współczynniku tarcia (minimum 3 różne spośród: guma, wykładzina dywanowa, linoleum, baner lub skóra naturalna) do nakładania na równię pochyłą z wałkiem, regulowaną, o długości równi > 50 cm.

Do
zamówienia
Cena 29,00 zł
Wózek do doświadczeń z...

Wózek do doświadczeń z... Wózek do doświadczeń z ruchu z obciążeniem

Wózek przeznaczony do doświadczeń fizycznych z zakresu ruchu, energii i pracy. Wózek (długość 13 cm) wykonany jest z tworzywa sztucznego i posiada pośrodku prostopadłościenną przestrzeń do obciążania. Dwie pary kół szpulowych, każde o średnicy 3,15... Więcej

Wózek przeznaczony do doświadczeń fizycznych z zakresu ruchu, energii i pracy. Wózek (długość 13 cm) wykonany jest z tworzywa sztucznego i posiada pośrodku prostopadłościenną przestrzeń do obciążania. Dwie pary kół szpulowych, każde o średnicy 3,15 cm, wykonane są z aluminium. Pomoc dydaktyczną można wykorzystywać na lekcjach fizyki i przyrody m.in. do przeprowadzania doświadczeń z równią pochyłą oraz badaniai pomiaru wpływu obciążenia na szybkość i przyspieszenie.

Do
zamówienia
Cena 36,00 zł