Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Model do prezentacji przemiany energii

Model do prezentacji... Model do prezentacji przemiany energii

Model do demonstracji jednego z rodzajów sił – siły odśrodkowej. Duże rozmiary modelu (wysokość ponad 40 cm) i widowiskowość pokazu sprawiają, że pojęcie dobrze utrwali się uczniom w pamięci. Model składa się z metalowej prowadnicy zawiniętej przy... Więcej

Model do demonstracji jednego z rodzajów sił – siły odśrodkowej. Duże rozmiary modelu (wysokość ponad 40 cm) i widowiskowość pokazu sprawiają, że pojęcie dobrze utrwali się uczniom w pamięci. Model składa się z metalowej prowadnicy zawiniętej przy podstawie w ogromną pętlę (prowadnica od strony wewnętrznej). Doświadczenie polega na uwalnianiu kulki na samej górze prowadnicy i obserwacji toru jej drogi – wbrew sile ciążenia kulka nie spada po dotarciu do górnej części pętli, lecz pokonuje ją i opuszcza "trzymając się" toru, co dowodzi działania siły odśrodkowej.

Do
zamówienia
Cena 138,00 zł
Wózek do zderzeń i obciążania

Wózek do zderzeń i obciążania Wózek do zderzeń i obciążania

Wózek zaprojektowany i dedykowany do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga... Więcej

Wózek zaprojektowany i dedykowany do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga regulacji, a pośrodku ma przestrzeń do obciążania.

Do
zamówienia
Cena 35,00 zł
Wózek do zderzeń i obciążania, kpl. 2

Wózek do zderzeń i... Wózek do zderzeń i obciążania, kpl. 2

Zestaw dwóch jednakowych wózków - oba wózki zaprojektowane i dedykowane do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Każdy wózek ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z... Więcej

Zestaw dwóch jednakowych wózków - oba wózki zaprojektowane i dedykowane do doświadczeń fizycznych (ruch, energia, praca,...). Każdy wózek ma cztery koła o niskim współczynniku tarcia, a sam wózek, z tworzywa sztucznego, wykonano jako jedną całość (z jednej formy wtryskowej) – jest odporny, nie wymaga regulacji, a pośrodku ma przestrzeń do obciążania.

Do
zamówienia
Cena 65,00 zł
Równia pochyła z wałkiem, regulowana

Równia pochyła z wałkiem,... Równia pochyła z wałkiem, regulowana

Trwała, wykonana ze stali równia z kątomierzem oraz regulowanym krążkiem. Dołączony wałek, który może być wykorzystywany jako obiekt poruszający się po równi lub obciążnik. W składzie pomocy także szalka. Długość samej równi: > 50 cm. Więcej

Trwała, wykonana ze stali równia z kątomierzem oraz regulowanym krążkiem. Dołączony wałek, który może być wykorzystywany jako obiekt poruszający się po równi lub obciążnik. W składzie pomocy także szalka. Długość samej równi: > 50 cm.

Do
zamówienia
Cena 199,00 zł
Stoper elektroniczny

Stoper elektroniczny Stoper elektroniczny

Stoper elektroniczny wyświetla czas, godziny, minuty i sekundy oraz dni i miesiące. Sygnalizacja dźwiękowa. Dokładność: 1/100 sekundy.

Stoper elektroniczny wyświetla czas, godziny, minuty i sekundy oraz dni i miesiące. Sygnalizacja dźwiękowa. Dokładność: 1/100 sekundy.

Do
zamówienia
Cena 29,00 zł
Cylinder miarowy (borokrzemian.), 50 ml, kpl. 2

Cylinder miarowy... Cylinder miarowy (borokrzemian.), 50 ml, kpl. 2

Cylindry miarowe (2 sztuki) szklane borokorzemianowe (klasa B) o pojemności 50 ml z wylewem. Podziałka każdego cylindra 1 ml. Stopka ośmiokątna plastikowa odłączana. Każdy cylinder ma plastikowy przesuwny kołnierz ochronny. Standard DIN EN ISO 4788. Więcej

Cylindry miarowe (2 sztuki) szklane borokorzemianowe (klasa B) o pojemności 50 ml z wylewem. Podziałka każdego cylindra 1 ml. Stopka ośmiokątna plastikowa odłączana. Każdy cylinder ma plastikowy przesuwny kołnierz ochronny. Standard DIN EN ISO 4788.

Do
zamówienia
Cena 21,50 zł
Interfejs MoLab
OBNIŻKA!

Interfejs MoLab Interfejs MoLab

Niższa cena z okazji NOWEGO roku szkolnego 2019! MoLab jest w pełni dostosowanym do pracy w terenie interfejsem, który ma wbudowany własny system operacyjny Windows CE oraz mobilną wersję programu Coach 6 CE. Dostarczany jest jako kompletny... Więcej

Niższa cena z okazji
NOWEGO roku szkolnego 2019!

MoLab jest w pełni dostosowanym do pracy w terenie interfejsem, który ma wbudowany własny system operacyjny Windows CE oraz mobilną wersję programu Coach 6 CE. Dostarczany jest jako kompletny zestaw razem z trzema podstawowymi czujnikami (czujniki: temperatury, światła, napięcia) oraz przewodami i oprogramowaniem, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się nad kompletowaniem oprzyrządowania, żeby zacząć pracę. Nauczyciel kupując MoLab w poniższej cenie może od razu przystąpić do doświadczeń i eksperymentów - dokupywać można już tylko dodatkowe czujniki według własnego wyboru i w każdym czasie, ponieważ MoLab posiada 4 wejścia mini Jack, do których przyłączane są cyfrowe czujniki, dzięki czemu można przeprowadzić kilka pomiarów jednocześnie. Sam interfejs posiada kolorowy, dotykowy ekran, pamięć użytkownika oraz czytnik kart microSD, a także wbudowaną pamięć Flash niezbędną w celu aktualizacji oprogramowania. Tworzony był głównie z myślą o szkołach gimnazjalnych i wyższych klasach szkoły podstawowej, ale w dobie nieustannego rozwijania tematyki doświadczeń i eksperymentów, interfejs można spokojnie polecić zarówno do wyposażenia nowoczesnej Pracowni Przyrodniczej, jak i Pracowni Fizyki, Chemii i Biologii.

Zestaw MoLab zawiera:

MoLab rejestrator danych z wyświetlaczem,
przewód USB,
4 przewody ML10sc,
zasilacz,
czujnik temperatury ML11s,
czujnik światła ML14s,
czujnik napięcia 17f,
oprogramowanie Coach 6 Lite

Informacje podstawowe:
 ✓ Dotykowy, kolorowy ekran 320 x 240 pixeli
 ✓ 4 wejścia do przyłączenia czujników ML
 ✓ W zestawie czujniki: temperatury z sondą ML11s (-40 .. 125˚C), światła ML14s (1 .. 65,535 lx), napięcia ML17f (-15 .. 15 V) oraz wbudowany czujnik dźwięku.
 ✓ Zasilanie: akumulator (3,7 V, 2300 mAh), ładowany przez USB lub zasilacz
 ✓ Pamięć: 256 MB Flash ROM i 64 MB pamięci użytkownika
 ✓ Rozdzielczość: od 12-bit do 16-bit
 ✓ Próbkowanie: do 100 kHz
 ✓ Czytnik zewnętrznej karty pamięci micro SD
 ✓ Oprogramowanie interfejsu: Coach 6 CE (dołączone)
 ✓ Oprogramowanie do pracy z komputerem: Coach 6 Lite PL (dołączone), Coach 6 PL (płatne)

Dla zaawansowanych:
★ Duża ilość dedykowanych czujników ML

• POBIERZ KATALOG W WERSJI PDF

• Cennik MS EXCEL

Do
zamówienia
Cena 1 995,00 zł
Czujnik siły ML32f

Czujnik siły ML32f Czujnik siły ML32f

Tensometryczny czujnik siły, który można używać zamiast ręcznej wagi sprężynowej (dynamometru), jak również zamontować na statywie pierścieniowym lub na wózku w celu badania dynamiki zderzeń. Maksymalna siła obciążenia 100 N. Zastosowanie siły powyżej... Więcej

Tensometryczny czujnik siły, który można używać zamiast ręcznej wagi sprężynowej (dynamometru), jak również zamontować na statywie pierścieniowym lub na wózku w celu badania dynamiki zderzeń. Maksymalna siła obciążenia 100 N. Zastosowanie siły powyżej 100 N może skutkować trwałym uszkodzeniem czujnika. Akcesoria dodatkowo dołączone do czujnika: zderzak, śrubę skrzydełkową, hak i uchwyt.

Zakres: -80 .. 80 N
Maksymalna częstotliwość próbkowania: 100 kHz

Informacje dodatkowe:
Czujniki ML współpracują wyłącznie z interfejsem MoLab.
Przewody łączeniowe czujników dostarczane są wraz z interfejsem MoLab.

Do
zamówienia
Cena 550,00 zł
Różne podłoża do badania tarcia

Różne podłoża do badania... Różne podłoża do badania tarcia

Trzy różne podłoża o różnym współczynniku tarcia (minimum 3 różne spośród: guma, wykładzina dywanowa, linoleum, baner lub skóra naturalna) do nakładania na równię pochyłą z wałkiem, regulowaną, o długości równi > 50 cm.

Trzy różne podłoża o różnym współczynniku tarcia (minimum 3 różne spośród: guma, wykładzina dywanowa, linoleum, baner lub skóra naturalna) do nakładania na równię pochyłą z wałkiem, regulowaną, o długości równi > 50 cm.

Do
zamówienia
Cena 29,00 zł