Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Gra sylabowa do nauki języka hiszpańskiego

Gra sylabowa do nauki... Gra sylabowa do nauki języka hiszpańskiego

4 w 1, czyli cztery gry wspomagające naukę języka hiszpańskiego, w tym przypadku pojęcie sylaby, tak istotne w pisowni hiszpańskiej oraz odpowiednim akcentowaniu na późniejszych etapach nauki. Zawartość: 4 plansze do gry, 24 karty, tarcza z zakręcaną... Więcej

4 w 1, czyli cztery gry wspomagające naukę języka hiszpańskiego, w tym przypadku pojęcie sylaby, tak istotne w pisowni hiszpańskiej oraz odpowiednim akcentowaniu na późniejszych etapach nauki. Zawartość: 4 plansze do gry, 24 karty, tarcza z zakręcaną wskazówką, ołówek.

Do
zamówienia
Cena 115,00 zł
Domino hiszpańskie: Przeciwieństwa

Domino hiszpańskie:... Domino hiszpańskie: Przeciwieństwa

Domino językowe wspomagające naukę języka hiszpańskiego – gra polega na dokładaniu, czyli łączeniu ze sobą, przeciwieństw (antonimów) przedstawionych na płytkach w formie wyrazów i obrazków.

Domino językowe wspomagające naukę języka hiszpańskiego – gra polega na dokładaniu, czyli łączeniu ze sobą, przeciwieństw (antonimów) przedstawionych na płytkach w formie wyrazów i obrazków.

Do
zamówienia
Cena 97,00 zł
Domino trójkątne - Liczymy po hiszpańsku

Domino trójkątne - Liczymy... Domino trójkątne - Liczymy po hiszpańsku

Domino językowe wspomagające naukę języka hiszpańskiego – gra polega na dokładaniu, czyli łączeniu ściankami domin w kształcie trójkątów; na bokach trójkątów cyfry nadrukowane są na trzy sposoby: słownie po hiszpańsku, cyfrą oraz obrazkiem... Więcej

Domino językowe wspomagające naukę języka hiszpańskiego – gra polega na dokładaniu, czyli łączeniu ściankami domin w kształcie trójkątów; na bokach trójkątów cyfry nadrukowane są na trzy sposoby: słownie po hiszpańsku, cyfrą oraz obrazkiem wizualizującym tę cyfrę. Razem 50 trójkątów-domin.

Do
zamówienia
Cena 29,00 zł