Strona główna

Aktywne filtry

Szczotka do probówek

Szczotka do probówek Szczotka do probówek

Szczotka do probówek  z włosia nylonowego, idealna do czyszczenia wąskich wyrobów szklanych, w tym probówek, cylindrów miarowych, zlewek i nie tylko. Wachlowany koniec umożliwia łatwe czyszczenie zaokrąglonych powierzchni i narożników. Skręcony uchwyt... Więcej
Szczotka do probówek  z włosia nylonowego, idealna do czyszczenia wąskich wyrobów szklanych, w tym probówek, cylindrów miarowych, zlewek i nie tylko. Wachlowany koniec umożliwia łatwe czyszczenie zaokrąglonych powierzchni i narożników. Skręcony uchwyt ze stali nierdzewnej jest półelastyczny, co pozwala na dowolną modyfikację kształtu. Zapętlony koniec ułatwiający zawieszanie.

Szczotka o długości całkowitej 23,5 cm.
Cena Cena: 3,60 zł
Drążek teleskopowy – (A) 145-275 cm

Drążek teleskopowy – (A) 145-275 cm Drążek teleskopowy – (A) 145-275 cm

Specjalny drążek (żerdź) teleskopowy o długości od 145 do 275 cm , wykonany z włókna szklanego, wyposażony w specjalny mechanizm uwalniający do szybkiego montażu i zmiany sit, siatek, czerpaków... Dzięki temu mechanizmowi nie ma... Więcej

Specjalny drążek (żerdź) teleskopowy o długości od 145 do 275 cm, wykonany z włókna szklanego, wyposażony w specjalny mechanizm uwalniający do szybkiego montażu i zmiany sit, siatek, czerpaków... Dzięki temu mechanizmowi nie ma potrzeby kupowania do każdego sita, siatki odrębnego drążka. Drążek doskonale ułatwia prawidłowe pobieranie próbek (np. ze środkowej części nurtu rzeki) oraz np. poławianie owadów wśród wyższych partii gałęzi (patrz: siatki do połowu owadów).

Cena Cena: 262,00 zł
Zlewka-czerpak z zaciskiem

Zlewka-czerpak z zaciskiem Zlewka-czerpak z zaciskiem

Zlewka polietylenowa (poj. 1000 ml) pełniąca rolę czerpaka z zaciskiem o regulowanym kącie. Zlewka jest miarowa z wylewem. Do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) – kupowanymi oddzielnie.
Zlewka polietylenowa (poj. 1000 ml) pełniąca rolę czerpaka z zaciskiem o regulowanym kącie. Zlewka jest miarowa z wylewem. Do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) – kupowanymi oddzielnie.
Cena Cena: 241,00 zł
Sieć planktonowa, podstawowa (w. 65)

Sieć planktonowa, podstawowa (w. 65) Sieć planktonowa, podstawowa (w. 65)

Mocna sieć zawieszona na galwanizowanej obręczy o śr. 200 mm. Wielkość oczka sieci: 65 µm (=0,065 mm). Do dna sieci przymocowane naczynie (PE) zbierające o poj. 100 ml. Sieć przystosowana do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) – kupowanym...

Mocna sieć zawieszona na galwanizowanej obręczy o śr. 200 mm. Wielkość oczka sieci: 65 µm (=0,065 mm). Do dna sieci przymocowane naczynie (PE) zbierające o poj. 100 ml. Sieć przystosowana do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) – kupowanym oddzielnie.

Cena Cena: 488,00 zł
Sieć workowa

Sieć workowa Sieć workowa

Sieć workowa, na obręczy o śr. 200 mm, bardzo trwała, nylonowa, do łapania/łowienia ruchomych okazów takich jak drobne organizmy wodne (owady,...), pływające cząstki. Wielkość oczka sieci: 0,8 mm, głębokość worka 330 mm. Sieć przystosowana do... Więcej

Sieć workowa, na obręczy o śr. 200 mm, bardzo trwała, nylonowa, do łapania/łowienia ruchomych okazów takich jak drobne organizmy wodne (owady,...), pływające cząstki. Wielkość oczka sieci: 0,8 mm, głębokość worka 330 mm. Sieć przystosowana do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) – kupowanym oddzielnie.

Cena Cena: 319,00 zł
Sieć workowa z drążkiem aluminiowym

Sieć workowa z drążkiem aluminiowym Sieć workowa z drążkiem aluminiowym

Ekonomiczna sieć workowa, na obręczy o śr. 240 mm do poławiania drobnych organizmów wodnych (owady,...) w części powierzchniowej wód, zamocowana na aluminiowym drążku teleskopowym długości 46..78 cm, odłączanym.

Ekonomiczna sieć workowa, na obręczy o śr. 240 mm do poławiania drobnych organizmów wodnych (owady,...) w części powierzchniowej wód, zamocowana na aluminiowym drążku teleskopowym długości 46..78 cm, odłączanym.

Cena Cena: 55,00 zł
Sita glebowe – komplet 4

Sita glebowe – komplet 4 Sita glebowe – komplet 4

Komplet 6 elementów zawiera 4 sita oraz pojemnik z pokrywą i służy do oddzielania elementów gleby. Sita o średnicy 10 cm każde, mają różne gęstości oczek. Sita oraz dodatkowy pojemnik można ustawiać jeden na drugim, przykryć pokrywą i bez problemów... Więcej

Komplet 6 elementów zawiera 4 sita oraz pojemnik z pokrywą i służy do oddzielania elementów gleby. Sita o średnicy 10 cm każde, mają różne gęstości oczek. Sita oraz dodatkowy pojemnik można ustawiać jeden na drugim, przykryć pokrywą i bez problemów przesiewać glebę, rozdzielając i grupując jej elementy według wielkości, co pomoże ustalić skład i typ badanej gleby. Metalowe sita wbudowane są w dna plastikowych walcowatych pojemników i posiadają następującą numerację (numery sit): 5, 10, 60 oraz 230 oraz otwory (w mm): 3,35 / 1,70 / 0,25 / 0,071 mm.

Oznacza to, że na sitach można oddzielać frakcje żwirowe (2), piaskowe (2) oraz frakcje pyłowe wraz z iłową. Na kolejno ustawionych sitach (od nru 5 na górze do nru 230 na dole nad pojemnikiem) będą pozostawać frakcje o średnicy ziaren, kolejno od góry: 4,00 / 2,00 / 0,25 / 0,075 mm.

Cena Cena: 188,00 zł
Sita glebowe – komplet 6

Sita glebowe – komplet 6 Sita glebowe – komplet 6

Komplet 8 elementów zawiera 6 sit oraz pojemnik z pokrywą i służy do oddzielania elementów gleby. Sita o średnicy 10 cm każde, mają różne gęstości oczek. Sita oraz dodatkowy pojemnik można ustawiać jeden na drugim, przykryć pokrywą i bez problemów... Więcej

Komplet 8 elementów zawiera 6 sit oraz pojemnik z pokrywą i służy do oddzielania elementów gleby. Sita o średnicy 10 cm każde, mają różne gęstości oczek. Sita oraz dodatkowy pojemnik można ustawiać jeden na drugim, przykryć pokrywą i bez problemów przesiewać glebę, rozdzielając i grupując jej elementy według wielkości, co pomoże ustalić skład i typ badanej gleby. Metalowe sita wbudowane są w dna plastikowych walcowatych pojemników i posiadają następującą numerację (numery sit): 5, 10, 35, 60, 120 oraz 230 oraz otwory (w mm): 3,35 / 1,70 / 0,43 / 0,25 / 0,13 / 0,071 mm.

Oznacza to, że na sitach można oddzielać frakcje żwirowe (2), piaskowe (3) oraz frakcje pyłowe wraz z iłową. Na kolejno ustawionych sitach (od nru 5 na górze do nru 230 na dole nad pojemnikiem) będą pozostawać frakcje o średnicy ziaren, kolejno od góry: 4,00 / 2,00 / 0,50 / 0,25 / 0,13 / 0,075 mm.

Cena Cena: 242,00 zł
Czarno-biały krążek Secchi`ego

Czarno-biały krążek Secchi`ego Czarno-biały krążek Secchi`ego

Krążek o średnicy 250 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, wyposażony dodatkowo w metalowy ciężarek w kształcie walca (średnica 5 cm, h = 2,8 cm) oraz uchwyt do zahaczenia...

Krążek o średnicy 250 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego tworzywa sztucznego, wyposażony dodatkowo w metalowy ciężarek w kształcie walca (średnica 5 cm, h = 2,8 cm) oraz uchwyt do zahaczenia linki (do nabycia oddzielnie).

Cena Cena: 442,00 zł
Biały krążek Secchi’ego, duży

Biały krążek Secchi’ego, duży Biały krążek Secchi’ego, duży

Krążek Secchiego o średnicy 240 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie... Więcej

Krążek Secchiego o średnicy 240 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie walca (średnica 50 mm) oraz uchwyt zakończony nierdzewnym koluszkiem do zahaczenia linki (linka do nabycia oddzielnie). Całość wykonana z tworzyw sztucznych w kolorze białym oraz stali nierdzewnej. Wymiary całkowite: średnica 24 cm; wysokość 28,5 cm.

Cena Cena: 171,00 zł
Biały krążek Secchi’ego - duży, z linką

Biały krążek Secchi’ego - duży, z linką Biały krążek Secchi’ego - duży, z linką

Krążek Secchiego o średnicy 240 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie... Więcej

Krążek Secchiego o średnicy 240 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie walca (średnica 50 mm) oraz uchwyt zakończony nierdzewnym koluszkiem do zahaczenia linki (w zestawie). Dołączona linka z karabińczykiem zwijana jest na specjalnym plastikowym uchwycie z tworzywa z nacięciami i uchwytem do trzymania. Całość wykonana z tworzyw sztucznych w kolorze białym oraz stali nierdzewnej. Wymiary całkowite krążka: średnica 24 cm; wysokość 28,5 cm. Długość linki: 10 m.

Cena Cena: 210,00 zł
Biały krążek Secchi’ego, mały

Biały krążek Secchi’ego, mały Biały krążek Secchi’ego, mały

Krążek Secchiego o średnicy 200 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie... Więcej

Krążek Secchiego o średnicy 200 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie walca (średnica 50 mm) oraz uchwyt zakończony nierdzewnym koluszkiem do zahaczenia linki (linka do nabycia oddzielnie). Całość wykonana z tworzyw sztucznych w kolorze białym oraz stali nierdzewnej. Wymiary całkowite: średnica 20 cm; wysokość 23 cm.


Cena Cena: 151,00 zł
Biały krążek Secchi’ego - mały, z linką

Biały krążek Secchi’ego - mały, z linką Biały krążek Secchi’ego - mały, z linką

Krążek Secchiego o średnicy 200 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie... Więcej

Krążek Secchiego o średnicy 200 mm do określania głębokości i przejrzystości wody i przenikania światła. Wykonany z trwałego, białego tworzywa sztucznego grubości 10 mm, wyposażony dodatkowo w ciężarek-obciążnik ze stali nierdzewnej w kształcie walca (średnica 50 mm) oraz uchwyt zakończony nierdzewnym koluszkiem do zahaczenia linki (w zestawie). Dołączona linka z karabińczykiem zwijana jest na specjalnym plastikowym uchwycie z tworzywa z nacięciami i uchwytem do trzymania. Całość wykonana z tworzyw sztucznych w kolorze białym oraz stali nierdzewnej. Wymiary całkowite: średnica 20 cm; wysokość 23 cm. Długość linki: 10 m.

Cena Cena: 171,00 zł
Linka skalowana z uchwytem i karabińczykiem, 10 m

Linka skalowana z uchwytem i karabińczykiem, 10 m Linka skalowana z uchwytem i karabińczykiem, 10 m

Linka skalowana, m.in. do krążka Secchi'ego, długości 10 m, skalowana co jeden metr, zakończona karabińczykiem. Zwijana na specjalnym plastikowym uchwycie z tworzywa z nacięciami i uchwytem do trzymania.

Linka skalowana, m.in. do krążka Secchi'ego, długości 10 m, skalowana co jeden metr, zakończona karabińczykiem. Zwijana na specjalnym plastikowym uchwycie z tworzywa z nacięciami i uchwytem do trzymania.

Cena Cena: 155,00 zł
Przyrząd do określania mętności wody z mini krążkiem Secchiego

Przyrząd do określania mętności wody z mini krążkiem Secchiego Przyrząd do określania mętności wody z mini krążkiem Secchiego

Urządzenie służy do określania przezroczystości wody w stawach, jeziorach, strumieniach, rzeki, morza, a także innych naturalnych zbiornikach wodnych. Przyrząd składa się z 60-centymetrowej przezroczystej rurki z zamontowanym wewnątrz czarno-białym,... Więcej

Urządzenie służy do określania przezroczystości wody w stawach, jeziorach, strumieniach, rzeki, morza, a także innych naturalnych zbiornikach wodnych. Przyrząd składa się z 60-centymetrowej przezroczystej rurki z zamontowanym wewnątrz czarno-białym, miniaturowym krążkiem Secchiego, zapewniającym szybki i łatwy sposób badania zmętnienia. Zakończony jest zaworem drenażowym do opróżniania rurki.

Poziom klarowności/mętności wody wynika z ilości zawieszonych w niej substancji (cząstek) organicznych i nieorganicznych oraz obecności mikroorganizmów. Stąd, poziom mętności wody jest jednym z parametrów informujących nas o jakości wody (ilości osadów i/lub zanieczyszczeń). Czarno-biały krążek Secciego dzięki kontrastowym kolorom zapewnia widoczność i uniemożliwia zlanie się barwy krążka z wodą, dzięki czemu jest większa pewność prawidłowości dokonanej obserwacji.

Cena Cena: 125,80 zł
Czerpak z zaciskiem...

Czerpak z zaciskiem kołyskowym 180 st. ze stali nierdzewnej Czerpak z zaciskiem kołyskowym 180 st. ze stali nierdzewnej

Czerpak wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem kołyskowym w formie pałąka także ze stali nierdzewnej, do pobierania próbek wody z głębokich, wąskich miejsc typu studzienki i podobnych. Czerpacz w kształcie otwartego walca ma pojemność 1000 ml i... Więcej
Czerpak wykonany ze stali nierdzewnej z uchwytem kołyskowym w formie pałąka także ze stali nierdzewnej, do pobierania próbek wody z głębokich, wąskich miejsc typu studzienki i podobnych. Czerpacz w kształcie otwartego walca ma pojemność 1000 ml i wymiary 100 mm (średnica) i 130 mm (wysokość). Ma regulowany kąt nachylenia. Do mocowania na drążku teleskopowym (A lub B) – kupowanymi oddzielnie.

Cena Cena: 482,00 zł
Łopata-saperka składana

Łopata-saperka składana Łopata-saperka składana

Składana stalowa łopatka-saperka wielofunkcyjna. Wymiary: Długość całkowita: 62,5 cm Długość po złożeniu: 25 cm Wymiary łopaty: 21 cm x 15,5 cm

Składana stalowa łopatka-saperka wielofunkcyjna.

Wymiary:

  • Długość całkowita: 62,5 cm
  • Długość po złożeniu: 25 cm
  • Wymiary łopaty: 21 cm x 15,5 cm
Cena Cena: 38,00 zł