Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Kwasomierz glebowy do badania odczynu gleby Powiększ do pełnego rozmiaru
Kwasomierz glebowy z płynem Helliga oraz płytką ceramiczną ze skalą barwną, pozwala w bardzo łatwy sposób na określenie pH gleby w zakresie od 4 do 8. W wyznaczonym na płytce miejscu umieszczamy próbkę gleby i zalewamy ją dołączonym roztworem. Po ok. 1 minucie uzyskujemy wynik do porównania ze skalą barwną umieszczoną na płytce. Do zestawu połączony podręcznik z wiedzą praktyczną i informacjami na temat odpowiedniego odczynu gleby dla różnych upraw roślinnych. Skład zestawu: Płytka ceramiczna (80x80x15 mm) ze skalą barwną Płyn Helliga 40 ml Plastikowa...
Cena: 38,00 zł
Bad000403

Więcej informacji

Kwasomierz glebowy z płynem Helliga oraz płytką ceramiczną ze skalą barwną, pozwala w bardzo łatwy sposób na określenie pH gleby w zakresie od 4 do 8. W wyznaczonym na płytce miejscu umieszczamy próbkę gleby i zalewamy ją dołączonym roztworem. Po ok. 1 minucie uzyskujemy wynik do porównania ze skalą barwną umieszczoną na płytce. Do zestawu połączony podręcznik z wiedzą praktyczną i informacjami na temat odpowiedniego odczynu gleby dla różnych upraw roślinnych.

Skład zestawu:
  • Płytka ceramiczna (80x80x15 mm) ze skalą barwną
  • Płyn Helliga 40 ml
  • Plastikowa łyżeczka
  • instrukcja obsługi która zawiera tabelę zalecanych pH gleby dla poszczególnych roślin