(22) 648 03 14 pn.-pt. 8:00-16:00

Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Dlaczego my?

Bo jesteśmy pasjonatami tego co robimy, naprawdę lubimy swoją pracę oraz dziedziny, którymi się zajmujemy!

Ponadto znamy swoją branżę naprawdę dobrze i to zarówno w wymiarze krajowym, jak i ogólnoświatowym (globalnym). Niewiele rzeczy jest w stanie nas zaskoczyć!

Pomoce dydaktyczne i naukowe to fascynująca, rozwijająca wiedzę i horyzonty branża – czyli coś dla nas, ciekawych wiedzy i świata.

Nie stajemy w miejscu, nie zatrzymujemy się. Nie ograniczamy się do rodzimych tylko opracowań, czy  pomysłów, co jest szczególnie ważne w dobie globalizacji – sięgamy od początku do najlepszych rozwiązań oferowanych przez najlepszych na świecie. Dla nas liczy się dokładność, jakość i przydatność!

Nasze pomoce dydaktyczne i naukowe oferowane szkołom i innym placówkom prowadzącym edukację z różnych dziedzin, mają pomóc nauczać i edukować, czyli prowadzić  zajęcia ciekawie i efektywnie z korzyścią zarówno dla nauczycieli i edukatorów, jak i uczniów i słuchaczy – wszystkim im ma być, dzięki naszym pomocom – łatwiej i ciekawiej!

Nasze pomoce uatrakcyjnią każde zajęcia i naukę!  Sprawdź to…