Dostawa i płatności

Koszty wysyłki / Ceny / Paczki

Wszystkie ceny w cennikach i w naszym sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”); na fakturze VAT nie doliczane są koszty wysyłki.

Do zamówień poniżej 300 złotych doliczamy koszty wysyłki w wysokości 24,60 złotych (dotyczy zamówień powyżej 100 złotych).

Minimalna wartość realizowanego zamówienia: 100 złotych. W przypadku pytań – bardzo prosimy o kontakt z Działem Handlowym „JANGAR”.

Terminy realizacji zamówień

Zamówienia staramy się realizować w ciągu 7-10 dni.

GRUDZIEŃ 2022

SZKOŁY I INSTYTUCJE
W związku z ograniczeniami wprowadzonymi w wyniku Covid-19, w tym m.in. czasowym zamknięciem szkół, uczelni i in. instytucji, uprzejmie prosimy o podanie godzin otwarcia placówki, jeżeli pracuje w innych niż standardowe godziny. Uprzejmie informujemy, że zamówienia realizowane są na bieżąco zgodnie z dotychczas obowiązującym terminem (7-10 dni).

OSOBY PRYWATNE
Ze względu na wzmożone zakupy związane z zakończeniem roku, w tym bieżących projektów, w trosce o terminową dostawę, zamówienia od osób prywatnych przyjmujemy do 12 grudnia!

W przypadku zakupów terminowych (konkursy, inne nagrody, projekty itp.) – prosimy o podanie tego terminu w zamówieniu, aby otrzymać potwierdzenie tego terminu od nas.

Płatności

Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem (standardowy termin: 14 dni) po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Inni Zamawiający są przez nas proszeni o dokonanie przedpłaty na konto Sprzedającego („JANGAR”) przed wysyłką zamówionego towaru. W tym celu wysyłamy do Zamawiającego dokument Pro forma.

Faktury

Faktura wysyłana jest w formie elektronicznej na podany przez Zamawiającego adres e-mail.

Ważne! Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Kontakt / Pytania

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym, który wyjaśni i odpowie na Państwa pytania.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!