Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Nowe produkty

Eksperymenty uczniowskie FIZYKA, komplet 7 zestawów (P-BOX)

Eksperymenty uczniowskie... Eksperymenty uczniowskie FIZYKA, komplet 7 zestawów (P-BOX)

Komplet Eksperymenty uczniowskie FIZYKA obejmuje 7 poręcznych, wygodnych w użyciu zestawów eksperymentalnych do przeprowadzania doświadczeń uczniowskich z zakresu różnych działów fizyki: elektryczności, ... Więcej
Komplet Eksperymenty uczniowskie FIZYKA obejmuje 7 poręcznych, wygodnych w użyciu zestawów eksperymentalnych do przeprowadzania doświadczeń uczniowskich z zakresu różnych działów fizyki:

 • elektryczności,
 • magnetyzmu,
 • elektrostatyki,
 • optyki,
 • dźwięku,
 • ciepła,
 • mechaniki płynów i gazów,
 • mechaniki ciał stałych.
Elementy każdego zestawu umieszczone są w zamykanych pudełkach plastikowych z wkładem piankowym z gniazdami dopasowanymi do kształtów elementów. Ułatwia to korzystanie i składanie zestawu. Pojemnik umożliwia lepszą organizację wyposażenia sal szkolnych. Tace pasują do standardowych mebli szkolnych. Pojemniki są przetestowane i zatwierdzone do intensywnego użytku edukacyjnego.
W pełni nadają się do recyklingu.
Do każdego zestawu dołączona jest instrukcja z kartami pracy z przebiegiem każdego eksperymentu.

Każdy zestaw z serii Eksperymenty uczniowskie FIZYKA umożliwia wykonanie wielu eksperymentów z danego działu fizyki szkolnej dzięki przemyślanemu składowi i dobrze dobranym elementom.
Do zamówienia
Cena 1 622,00 zł
Edukacyjna mata podłogowa 3,5 m x 0,38 m. MOTYLE POLSKI

Edukacyjna mata podłogowa... Edukacyjna mata podłogowa 3,5 m x 0,38 m. MOTYLE POLSKI

Odporna Mata podłogowa długości 3,5 metra i szerokości 38,5 cm prezentująca 26 wybranych gatunków motyli Polski. Motyle na macie przedstawione są w postaci bardzo starannych, kolorowych rycin opracowanych we współpracy z entomologami. Wszystkie... Więcej

Odporna Mata podłogowa długości 3,5 metra i szerokości 38,5 cm prezentująca 26 wybranych gatunków motyli Polski. Motyle na macie przedstawione są w postaci bardzo starannych, kolorowych rycin opracowanych we współpracy z entomologami. Wszystkie rysunki motyli są podpisane nazwą polską oraz łacińską. Z wyjątkiem jednej, wszystkie motyle na kartach przedstawione są na roślinach, na których najczęściej żerują, a więc na tych, na których możemy je najczęściej spotkać. Są to też motyle, które nadal możemy często spotkać na terenie naszego kraju.

Gatunki motyli przedstawione macie:
1.Bielinek Kapustnik; 2.Czerwończyk Dukacik; 3.Listkowiec Cytrynek; 4.Mieniak Tęczowiec; 5.Modraszek Ikar; 6.Narożnica Zbrojówka; 7.Nastrosz Półpawik; 8.Niedźwiedziówka Nożówka; 9.Niedźwiedziówka Szewnica Bzówka; 10.Niepylak Apollo; 11.Osadnik Egeria; 12.Osadnik Megera; 13.Paź Królowej; 14.Perłowiec Malinowiec; 15.Przestrojnik Jurtina; 16.Rusałka Ceik; 17.Rusałka Admirał; 18.Rusałka Osetnik; 19.Rusałka Pawik; 20.Rusałka Pokrzywnik; 21.Rusałka Żałobnik; 22.Szlaczkoń Torfowiec; 23.Witeź Żeglarz (Paź Żeglarz); 24.Zieleńczyk Ostrężyniec; 25.Zmierzchnica Trupia Główka; 26.Zorzynek Rzeżuchowiec;

Mata wykonana jest z giętkiego, zwijanego tworzywa sztucznego z nadrukowanymi rycinami 26 gatunków motyli Polski. Można ją wykorzystywać do zajęć dydaktycznych o tematyce przyrodniczej oraz do gier i zabaw.

Mata pokryta jest specjalnym transparentnym laminatem podłogowym bardzo odpornym na ścieranie. Tę pomoc dydaktyczną można mocować lub rozkładać na podłodze lub innych płaskich powierzchniach. Można ją także na stałe przytwierdzać do podłogi tak jak wykładzinę, używając do tego dwustronnej taśmy do wykładzin. Matę można przechowywać także w formie zwiniętej.

Wymiary maty: 38,5 x 350 cm (= długość: 3,5 metra!).

Do zamówienia
Cena 86,00 zł
Zestaw 5 otwartych brył do porównywania objętości

Zestaw 5 otwartych brył do... Zestaw 5 otwartych brył do porównywania objętości

5 brył "otwartych" wykonanych z przezroczystego plastiku. W skład zestawu wchodzą cztery pojemniki o pojemności 1 litr: sześcian, prostokąt, cylinder niski i wysoki oraz jeden cylinder o pojemności 0,5 litra. Wszystkie można napełniać płynem lub... Więcej

5 brył "otwartych" wykonanych z przezroczystego plastiku. W skład zestawu wchodzą cztery pojemniki o pojemności 1 litr: sześcian, prostokąt, cylinder niski i wysoki oraz jeden cylinder o pojemności 0,5 litra. Wszystkie można napełniać płynem lub materiałem sypkim w celu porównywania objętości i pokazania zależności (wielokrotność lub ułamek prosty).

Do zamówienia
Cena 98,00 zł
Fauna morska - kolekcja 8 okazów zatopionych w tworzywie

Fauna morska - kolekcja 8... Fauna morska - kolekcja 8 okazów zatopionych w tworzywie

Kolekcja 8 naturalnych okazów - przedstawicieli morskiego świata zwierzęcego. Każdy okaz jest zatopiony w oddzielnym akrylowym bloku, co umożliwia bezpieczne i spokojne studiowanie go ze wszystkich strona na lekcjach przyrody i biologii... Więcej

Kolekcja 8 naturalnych okazów - przedstawicieli morskiego świata zwierzęcego. Każdy okaz jest zatopiony w oddzielnym akrylowym bloku, co umożliwia bezpieczne i spokojne studiowanie go ze wszystkich strona na lekcjach przyrody i biologii w szkole. Wszystkie okazy umieszczone są w przenośnej i sztywnej, otwieranej kasetce.

Kolekcja zawiera okazy następujących zwierząt:

 • homar
 • krab (z rodzaju Uca)
 • krab pustelnik w muszli
 • muszla ślimaka (skręcona spiralnie)
 • małż (w otwartej muszli)
 • ukwiał
 • mątwa, in. sepia
 • rozgwiazda

Wymiary całej pomocy dydaktycznej (kasetki): 31 x 22,5 x 4,5 cm.

Do zamówienia
Cena 363,00 zł