Strona główna

Energia w naturze - model do porównywania absorpcji promieni słonecznych, zestaw analogowy z zasilaczem - Jangar.pl
Powiększ do pełnego rozmiaru
Model do porównywania absorpcji promieni słonecznych ze źródłem ciepła i różnie powlekanymi kopułami. Idealny do porównywania absorpcji i promieniowania ciepła między błyszczącymi i matowymi przedmiotami. Uchwyty termometru na każdej kopule ułatwiają korzystanie z urządzenia i uzyskiwanie danych. Zestaw zawiera: 1. Model do porównywania absorpcji promieni słonecznych. Wymiary podstawy: 26cm x 18 cm x 2.6 cm. Wysokość: 16,5 cm. 2 kopuły - jedna czarna i jedna z błyszczącego metalu Uchwyty termometru na obu kopułach 2. Przewody długości 50 cm z wtykami bananowymi (4 mm) pozwalające na przyłączanie wielu...
Cena: 497,00 zł
Fiz000956

Pliki do pobrania

Więcej informacji

Model do porównywania absorpcji promieni słonecznych ze źródłem ciepła i różnie powlekanymi kopułami. Idealny do porównywania absorpcji i promieniowania ciepła między błyszczącymi i matowymi przedmiotami. Uchwyty termometru na każdej kopule ułatwiają korzystanie z urządzenia i uzyskiwanie danych.
Zestaw zawiera:
1. Model do porównywania absorpcji promieni słonecznych.
Wymiary podstawy: 26cm x 18 cm x 2.6 cm.
Wysokość: 16,5 cm.
2 kopuły - jedna czarna i jedna z błyszczącego metalu
Uchwyty termometru na obu kopułach
2. Przewody długości 50 cm z wtykami bananowymi (4 mm) pozwalające na przyłączanie wielu przewodów (piętrowo) do jednego punktu.
Komplet 2 przewodów: czerwony + czarny.
3. Termometr o skali -10...+110 o C, bezrtęciowy, wykonany techniką całoszklaną. 2 szt.
4. Lekki i poręczny zasilacz DC/AC w poręcznej kompaktowej obudowie. Napięcie wejściowe: 230 V AC (50 Hz). Napięcia wyjściowe: 1.5V, 3V, 4.5V, 6V, 9V i 12 V. Max. prąd obciążenia: 2A.
5. Stoper elektroniczny wyświetla czas, godziny, minuty i sekundy oraz dni i miesiące. Sygnalizacja dźwiękowa. Dokładność: 1/100 sekundy.