Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Próbki włókien/przędzy i tkanin - 10 okazów zatopionych w tworzywie Powiększ do pełnego rozmiaru
W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 10 próbek przedstawiających fragmenty włókien, przędzy i tkanin, pogrupowanych w 5 bloków (po dwie próbki w każdym bloku) i przedstawiających gotową tkaninę oraz włókno/przędzę z których powstały w toku produkcji (np. para pierwsza to jedwab i kokon): 1 - jedwab 2 - bawełna 3 - płótno 4 - wełna 5 - tkanina syntetyczna Blok opakowany w kieszeń bąbelkową i umieszczony w zamykanym tekturowym pudełku. Wymiary pomocy dydaktycznej: 16,5 x 7,7 x...
Cena: 99,00 zł
Che000105

Więcej informacji

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 10 próbek przedstawiających fragmenty włókien, przędzy i tkanin, pogrupowanych w 5 bloków (po dwie próbki w każdym bloku) i przedstawiających gotową tkaninę oraz włókno/przędzę z których powstały w toku produkcji (np. para pierwsza to jedwab i kokon):

1 - jedwab

2 - bawełna

3 - płótno

4 - wełna

5 - tkanina syntetyczna

Blok opakowany w kieszeń bąbelkową i umieszczony w zamykanym tekturowym pudełku. Wymiary pomocy dydaktycznej: 16,5 x 7,7 x 1,8 cm.

Produkty powiązane

Materiały naturalne - 8 okazów zatopionych w tworzywie

Materiały naturalne - 8... Materiały naturalne - 8 okazów zatopionych w tworzywie

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 8 naturalnych okazów przedstawiających próbki naturalnych materiałów: 1 - drewno 2 – ropa naftowa 3 -... Więcej

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 8 naturalnych okazów przedstawiających próbki naturalnych materiałów:

1 - drewno

2 – ropa naftowa

3 - bawełna

4 - węgiel

5 – włókno konopne

6 - bambus        

7 - guma

8 – kopalina (minerał)

 Blok opakowany w kieszeń bąbelkową i umieszczony w zamykanym tekturowym pudełku. Wymiary pomocy dydaktycznej: 14 x 6 x 1,8 cm.

Do zamówienia
Cena 93,00 zł
Próbki włókien/przędzy i tkanin - 12 okazów zatopionych w tworzywie

Próbki włókien/przędzy i... Próbki włókien/przędzy i tkanin - 12 okazów zatopionych w tworzywie

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 12 próbek przedstawiających fragmenty włókien, przędzy i tkanin, pogrupowanych w 6 bloków (po dwie próbki w każdym bloku) i przedstawiających gotową tkaninę oraz... Więcej

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 12 próbek przedstawiających fragmenty włókien, przędzy i tkanin, pogrupowanych w 6 bloków (po dwie próbki w każdym bloku) i przedstawiających gotową tkaninę oraz włókno/przędzę z których powstały w toku produkcji:

1 - jedwab + kokon

2 - bawełna

3 - płótno

4 - wełna

5 - tkanina syntetyczna

6 - tkanina mieszana       

Blok opakowany w kieszeń bąbelkową i umieszczony w zamykanym tekturowym pudełku. Wymiary pomocy dydaktycznej: 16,5 x 7,7 x 1,8 cm.

Do zamówienia
Cena 123,00 zł
Próbki papieru - 20 fragmentów zatopionych w tworzywie

Próbki papieru - 20... Próbki papieru - 20 fragmentów zatopionych w tworzywie

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 20 próbek przedstawiających fragmenty różnych rodzajów papieru oraz kartonu i tektury falistej.Celem tej pomocy jest uświadomienie jak bardzo różnorodny jest świat papieru, a... Więcej

W przezroczystym bloku z tworzywa sztucznego zatopionych jest 20 próbek przedstawiających fragmenty różnych rodzajów papieru oraz kartonu i tektury falistej.Celem tej pomocy jest uświadomienie jak bardzo różnorodny jest świat papieru, a w związku z tym ich wykorzystywanie i przeznaczenie. Dobra pomoc dydaktyczna jako punkt wyjścia do dyskusji o produkcji papieru, jego wykorzystaniu i recyklingu. Blok opakowany w kieszeń bąbelkową i umieszczony w zamykanym tekturowym pudełku. Wymiary pomocy dydaktycznej: 16,5 x 7,7 x 1,0 cm.

Do zamówienia
Cena 75,00 zł