Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Wyprzedaż

Czujnik do pomiaru prędkości wiatru (Anemometr) ML90s
OBNIŻKA!

Czujnik do pomiaru... Czujnik do pomiaru prędkości wiatru (Anemometr) ML90s

Skrzydełkowy anemometr z osią obrotu równoległą do kierunku wiatru. Liczba obrotów przeliczana na prędkość wiatru, mierzona jest za pomocą magnesu i czujnika kontaktronowego. Parametry: Zakres: 0,4.. 35 m/s Rozdzielczość (12 bit): 0,1 m/s... Więcej

Skrzydełkowy anemometr z osią obrotu równoległą do kierunku wiatru. Liczba obrotów przeliczana na prędkość wiatru, mierzona jest za pomocą magnesu i czujnika kontaktronowego.

Parametry:
Zakres: 0,4.. 35 m/s
Rozdzielczość (12 bit): 0,1 m/s

Informacje dodatkowe:
Czujniki ML współpracują wyłącznie z interfejsem MoLab.
Przewody łączeniowe czujników dostarczane są wraz z interfejsem MoLab.

Do
zamówienia
Cena 572,00 zł
Czujnik małych przyspieszeń Art. Nr BT10i
OBNIŻKA!

Czujnik małych przyspieszeń... Czujnik małych przyspieszeń Art. Nr BT10i

Czujnik służący do pomiaru przyspieszenia ruchu w jednym wymiarze. Aby podłączyć czujnik do interfejsu niezbędny jest przewód BT – IEEE1394 (niedołączony do zestawu). Zakres pomiarowy: od -5 g do 5 g Rozdzielczość (12 bit): 0,005 g Więcej

Czujnik służący do pomiaru przyspieszenia ruchu w jednym wymiarze. Aby podłączyć czujnik do interfejsu niezbędny jest przewód BT – IEEE1394 (niedołączony do zestawu).

Zakres pomiarowy: od -5 g do 5 g
Rozdzielczość (12 bit): 0,005 g

Do
zamówienia
Cena 772,00 zł
Czujnik ORP Art. Nr BT57i
OBNIŻKA!

Czujnik ORP Art. Nr BT57i Czujnik ORP Art. Nr BT57i

Skrót ORP oznacza potencjał utleniająco-redukujący, zwany również potencjałem redoks. Czujnik ORP mierzy zdolność roztworu do udziału w reakcji jako czynnik utleniający lub redukujący. Czujnik składa się z elektrody redoks i wzmacniacza. Zakres: -450... Więcej

Skrót ORP oznacza potencjał utleniająco-redukujący, zwany również potencjałem redoks. Czujnik ORP mierzy zdolność roztworu do udziału w reakcji jako czynnik utleniający lub redukujący. Czujnik składa się z elektrody redoks i wzmacniacza.

Zakres: -450 mV .. 1100 mV
Rozdzielczość (12-bit): 0,5 mV

Czujnik współpracuje wyłącznie z interfejsami pomiarowymi VinciLab oraz CoachLab II+ (kupowanymi oddzielnie!).

Do
zamówienia
Cena 746,00 zł
Czujnik pola magnetycznego BT52i
OBNIŻKA!

Czujnik pola magnetycznego... Czujnik pola magnetycznego BT52i

Czujnik zawiera element hallotronowy, pozwalający mierzyć indukcję pola magnetycznego. Może być używany do pomiaru pola magnetycznego w cewkach lub w magnesach trwałych (tych bardzo silnych) oraz w pobliżu przewodów elektrycznych. Mniej zalecany jest... Więcej

Czujnik zawiera element hallotronowy, pozwalający mierzyć indukcję pola magnetycznego. Może być używany do pomiaru pola magnetycznego w cewkach lub w magnesach trwałych (tych bardzo silnych) oraz w pobliżu przewodów elektrycznych. Mniej zalecany jest do pomiarów pola w wąskich, wklęsłych przestrzeniach. Zakres zmieniany jest poprzez wciśnięcie przycisku zmiany zakresu.
Zakres: -10...50 mT / -100...+500 mT

Czujnik współpracuje wyłącznie z interfejsami pomiarowymi VinciLab oraz CoachLab II+ (kupowanymi oddzielnie!).

Do
zamówienia
Cena 494,00 zł
Emocje – karty obrazkowe z lusterkami
WYPRZEDAŻ!

Emocje – karty obrazkowe z... Emocje – karty obrazkowe z lusterkami

Wielki pakiet zawiera 102 karty obrazkowe łączące się w pary, 30 czarno-białych rysunków (pary) oraz 4 lusterka ruchome z rączką do ćwiczeń ekspresyjnych twarzy. Karty pomagają opisywać i rozumieć emocje własne i innych.

Wielki pakiet zawiera 102 karty obrazkowe łączące się w pary, 30 czarno-białych rysunków (pary) oraz 4 lusterka ruchome z rączką do ćwiczeń ekspresyjnych twarzy. Karty pomagają opisywać i rozumieć emocje własne i innych.

Do
zamówienia
Cena 398,00 zł
Interfejs MoLab
OBNIŻKA!

Interfejs MoLab Interfejs MoLab

Niższa cena z okazji NOWEGO roku szkolnego 2019! MoLab jest w pełni dostosowanym do pracy w terenie interfejsem, który ma wbudowany własny system operacyjny Windows CE oraz mobilną wersję programu Coach 6 CE. Dostarczany jest jako kompletny... Więcej

Niższa cena z okazji
NOWEGO roku szkolnego 2019!

MoLab jest w pełni dostosowanym do pracy w terenie interfejsem, który ma wbudowany własny system operacyjny Windows CE oraz mobilną wersję programu Coach 6 CE. Dostarczany jest jako kompletny zestaw razem z trzema podstawowymi czujnikami (czujniki: temperatury, światła, napięcia) oraz przewodami i oprogramowaniem, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się nad kompletowaniem oprzyrządowania, żeby zacząć pracę. Nauczyciel kupując MoLab w poniższej cenie może od razu przystąpić do doświadczeń i eksperymentów - dokupywać można już tylko dodatkowe czujniki według własnego wyboru i w każdym czasie, ponieważ MoLab posiada 4 wejścia mini Jack, do których przyłączane są cyfrowe czujniki, dzięki czemu można przeprowadzić kilka pomiarów jednocześnie. Sam interfejs posiada kolorowy, dotykowy ekran, pamięć użytkownika oraz czytnik kart microSD, a także wbudowaną pamięć Flash niezbędną w celu aktualizacji oprogramowania. Tworzony był głównie z myślą o szkołach gimnazjalnych i wyższych klasach szkoły podstawowej, ale w dobie nieustannego rozwijania tematyki doświadczeń i eksperymentów, interfejs można spokojnie polecić zarówno do wyposażenia nowoczesnej Pracowni Przyrodniczej, jak i Pracowni Fizyki, Chemii i Biologii.

Zestaw MoLab zawiera:

MoLab rejestrator danych z wyświetlaczem,
przewód USB,
4 przewody ML10sc,
zasilacz,
czujnik temperatury ML11s,
czujnik światła ML14s,
czujnik napięcia 17f,
oprogramowanie Coach 6 Lite

Informacje podstawowe:
 ✓ Dotykowy, kolorowy ekran 320 x 240 pixeli
 ✓ 4 wejścia do przyłączenia czujników ML
 ✓ W zestawie czujniki: temperatury z sondą ML11s (-40 .. 125˚C), światła ML14s (1 .. 65,535 lx), napięcia ML17f (-15 .. 15 V) oraz wbudowany czujnik dźwięku.
 ✓ Zasilanie: akumulator (3,7 V, 2300 mAh), ładowany przez USB lub zasilacz
 ✓ Pamięć: 256 MB Flash ROM i 64 MB pamięci użytkownika
 ✓ Rozdzielczość: od 12-bit do 16-bit
 ✓ Próbkowanie: do 100 kHz
 ✓ Czytnik zewnętrznej karty pamięci micro SD
 ✓ Oprogramowanie interfejsu: Coach 6 CE (dołączone)
 ✓ Oprogramowanie do pracy z komputerem: Coach 6 Lite PL (dołączone), Coach 6 PL (płatne)

Dla zaawansowanych:
★ Duża ilość dedykowanych czujników ML

• POBIERZ KATALOG W WERSJI PDF

• Cennik MS EXCEL

Do
zamówienia
Cena 1 995,00 zł
Pudełko z 2 lupami i miarką, do obserwacji okazów
OBNIŻKA!

Pudełko z 2 lupami i... Pudełko z 2 lupami i miarką, do obserwacji okazów

Przezroczysty pojemnik w kształcie walca, w którego pokrywkę (zdejmowana) wbudowane są 2 lupy (jedna uchylna na zawiasie), dając powiększenie 2x lub 4x. W pokrywce znajdują się otwory wentylacyjne. Na dnie pudełka wtopiono siatkę do szacowania i... Więcej

Przezroczysty pojemnik w kształcie walca, w którego pokrywkę (zdejmowana) wbudowane są 2 lupy (jedna uchylna na zawiasie), dając powiększenie 2x lub 4x. W pokrywce znajdują się otwory wentylacyjne. Na dnie pudełka wtopiono siatkę do szacowania i porównywania wielkości okazów. Wymiary: wysokość 6,5 cm, średnica 6,5 cm. Bezpieczne, wygodne i humanitarne.

Do
zamówienia
Cena 9,90 zł
Pudełko z 3 lupami do obserwacji okazów
OBNIŻKA!

Pudełko z 3 lupami do... Pudełko z 3 lupami do obserwacji okazów

Rozszerzona wersja Pudełka z 2 lupami... Przezroczysty pojemnik w kształcie walca, w którego pokrywkę (zdejmowana) wbudowane są 2 lupy (jedna uchylna na zawiasie), dając powiększenie 2x lub 4x. W pokrywce znajdują się otwory wentylacyjne. Dodatkowym... Więcej

Rozszerzona wersja Pudełka z 2 lupami... Przezroczysty pojemnik w kształcie walca, w którego pokrywkę (zdejmowana) wbudowane są 2 lupy (jedna uchylna na zawiasie), dając powiększenie 2x lub 4x. W pokrywce znajdują się otwory wentylacyjne. Dodatkowym elementem jest przestrzeń pod pudełkiem głównym z odchylaną lupą boczną oraz umieszczonym ukośnie lustrem – umożliwia to oglądanie okazu z boku oraz od dołu. W dnie pudełka głównego znajduje się miarka (zamiast siatki) do określania wielkości okazu. średnica 6,5 cm. Bezpieczne, wygodne i humanitarne.

Do
zamówienia
Cena 26,00 zł
Tarcze zegarowe, kpl. 5, na rzutnik
WYPRZEDAŻ!

Tarcze zegarowe, kpl. 5, na... Tarcze zegarowe, kpl. 5, na rzutnik

Komplet 5 transparentnych tarcz zegarowych na rzutnik z ruchomymi wskazówkami. Są na tyle małe, że można na płycie rzutnika umieszczać kilka i ustawiać oraz porównywać różne godziny.

Komplet 5 transparentnych tarcz zegarowych na rzutnik z ruchomymi wskazówkami. Są na tyle małe, że można na płycie rzutnika umieszczać kilka i ustawiać oraz porównywać różne godziny.

Do
zamówienia
Cena 16,00 zł