Dostawa i płatności

Koszty wysyłki:
Zamówienia powyżej 300 złotychkoszty wysyłki ponosi Sprzedający („JANGAR”).

Płatności:
Instytucje – jednostki budżetowe (samorządowe szkoły, przedszkole, jednostki samorządu terytorialnego) – płatność przelewem po otrzymaniu towaru wraz z fakturą VAT.

Pozostałe informacje dotyczące Wysyłek i Płatności:   kliknij tutaj.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do zakupów w naszej firmie!

Mata - Szkielety zwierząt - Przystosowanie do życia w środowisku Powiększ do pełnego rozmiaru
Odporna Mata podłogowa długości 170 cm i szerokości 38,5 cm prezentująca przystosowanie zwierząt do życia w środowisku. Mata wykonana jest z giętkiego, zwijanego tworzywa sztucznego z nadrukowanymi rycinami szkieletów zwierząt. Można ją wykorzystywać do zajęć dydaktycznych o tematyce przyrodniczej. Mata pokryta jest specjalnym transparentnym laminatem podłogowym bardzo odpornym na ścieranie. Tę pomoc dydaktyczną można mocować lub rozkładać na podłodze lub innych płaskich powierzchniach. Można ją także na stałe przytwierdzać do podłogi tak jak wykładzinę, używając do tego dwustronnej taśmy do wykładzin. Matę można...
Cena: 110,00 zł

BIO000889

Więcej informacji

Odporna Mata podłogowa długości 170 cm i szerokości 38,5 cm prezentująca przystosowanie zwierząt do życia w środowisku.

Mata wykonana jest z giętkiego, zwijanego tworzywa sztucznego z nadrukowanymi rycinami szkieletów zwierząt. Można ją wykorzystywać do zajęć dydaktycznych o tematyce przyrodniczej.

Mata pokryta jest specjalnym transparentnym laminatem podłogowym bardzo odpornym na ścieranie. Tę pomoc dydaktyczną można mocować lub rozkładać na podłodze lub innych płaskich powierzchniach. Można ją także na stałe przytwierdzać do podłogi tak jak wykładzinę, używając do tego dwustronnej taśmy do wykładzin. Matę można przechowywać także w formie zwiniętej.

Wymiary maty: 38,5 x 170 cm